Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, moruniek napisał:

W dniu dzisiejszym(09.02.2020) z powodu silnych podmuchów wiatru sięgających 80km/h jazda wieczorna zostaje odwołana.

https://www.szczyrkowski.pl/resort/szczyrk-na-zywo

Jakoś mnie to nie dziwi. 

Idzie piździawka z zachodu i na naturę nic się nie poradzi. 

Za to w Białce sezon ze świetnymi warunkami trwa w najlepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moruniek napisał:

To jeszcze jedno zdanie, podsumowujące dzień dzisiejszy w Szczyrku. Dzieci wyciągnęły mnie na pizze. Idę do Buon Appetito a tu o 17:10 Pani kelnerka informuje mnie, że w dniu dzisiejszym pizzy już nie ma, tylko dania z podgrzewaczy zostały ☹️

Trzeba było po sąsiedzku wejść do „Zapiecek”, moje kubki smakowe mówią mi, że pizza tam jest lepsza :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zibi28 napisał:

Jakoś mnie to nie dziwi. 

Idzie piździawka z zachodu i na naturę nic się nie poradzi. 

Za to w Białce sezon ze świetnymi warunkami trwa w najlepsze. 

Mnie to też raczej nie dziwi, bo wieje od rana tak, że głowę urywa. Dziwi mnie natomiast fakt, że komunikat zamieścili na swoich stronach dość późno. Jeszcze o 17:45 stoki świeciły się w najlepsze a ludzie jechali na jazdę wieczorną. Teraz je wygasili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, moruniek napisał:

Mnie to też raczej nie dziwi, bo wieje od rana tak, że głowę urywa. Dziwi mnie natomiast fakt, że komunikat zamieścili na swoich stronach dość późno. Jeszcze o 17:45 stoki świeciły się w najlepsze a ludzie jechali na jazdę wieczorną. Teraz je wygasili. 

Nie wiem na co liczyli. W prognozach siła wiatru jest najbardziej oczywistą informacją i najbardziej pewną. Chociażby z szacunku dla swoich klientów powinni być w tym aspekcie bardziej precyzyjni. Może się do następnego sezonu poprawią:;) A z drugiej strony, jest tyle dostępnych informacji, co nam przyniesie aura, że decyzję można podjąć nie wychodząc z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shuger napisał:

Żaden sezonkowicz nie pojedzie na Stożek bo zapłacił za sezonówkę więc będzie stał choćby i godzinę w kolejce będąc święcie przekonanym że jeździ "za darmo od poprzedniego sezonu" ...

 Jesteś w błędzie, mam sezonowkę i z niej nie korzystam ani na Słowacji, ani w Czechach, a o sCyrku to już nawet nie ma co wspominać, może wyjątek potwierdza regułę, tak czy inaczej więcej tej tandety kupować nie zamierzam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sariensis napisał:

Żaden sezonkowicz nie pojedzie na Stożek bo zapłacił za sezonówkę

Mój syn był wczoraj cały dzień na Skolnity. Ma sezonówkę jakby co.

A ja nie żałuję zakupu sezonówki, ani całodziennego karnetu na Skolnity  (mogę się jedynie ciepać o brak sensownych zniżek dla uczniów i juniorów).

Nie rozumiem też "monopolizacji", stosowanej przez komentatorów. Przecież nic nie wyklucza korzystania ze szczyrkowskiej sezonówki, kiedy ma to sens, jak i innych opcji, gdy się ma ochotę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sariensis napisał:

Jesteś w błędzie, mam sezonowkę i z niej nie korzystam ani na Słowacji, ani w Czechach, a o sCyrku to już nawet nie ma co wspominać, może wyjątek potwierdza regułę, tak czy inaczej więcej tej tandety kupować nie zamierzam,

Nie do końca rozumiem - demonstracyjne wywalenie tysiaka na skipass i ogłoszenie wszem i wobec, że i tak, dla zasady,  nie będzie się z niego  korzystać. Ma to zrobić na kimś wrażenie? Czy jest jakieś inne dno?

Edytowane przez Greg
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Greg napisał:

Nie rozumiem też "monopolizacji", stosowanej przez komentatorów. Przecież nic nie wyklucza korzystania ze szczyrkowskiej sezonówki, kiedy ma to sens, jak i innych opcji, gdy się ma ochotę.

Nie tylko Ty nie rozumiesz... Ale Pan @shuger myśli,że jego tok myślenia jest myśleniem wszystkich... No cóż chłop przynajmniej oszczędny, za karnet nie płaci bo nie jeździ, za serwis nie płaci bo nie jeździ, co w monitorze zobaczy to jego, a nartki nie śmigane oparte o biurko czekają na lepsze czasy  😆

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Greg napisał:

Nie do końca rozumiem - demonstracyjne wywalenie tysiaka na skipass i ogłoszenie wszem i wobec, że i tak, dla zasady,  nie będzie się z niego  korzystać. Ma to zrobić na kimś wrażenie? Czy jest jakieś inne dno?

Jeżdżę w Austrii, zwróciło się, na Słowację nie jeżdżę już, bo nie ma po co w tym sezonie, podobnie do Szczyrku, co tu jest ostentacyjnego? Wole inne, ciekawsze ośrodki, nie muszę jeździć tam gdzie ma sezonowkę, zebrałem doświadczenie i wiem, ze mi sie to już nie opłaca nawet za te 699 PLN. Bez uwiązanie sezonowka, mam wolność wyboru, która sobie bardzo cenię, wiec nie kupię już tej „smyczy” w przyszłym sezonie, to takie dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sariensis napisał:

 Jesteś w błędzie, mam sezonowkę i z niej nie korzystam ani na Słowacji, ani w Czechach, a o sCyrku to już nawet nie ma co wspominać, może wyjątek potwierdza regułę, tak czy inaczej więcej tej tandety kupować nie zamierzam,

Też nie zamierzam. Po prostu kupię przez gopass.at tylko na Austrię.

Chyba że na sk lub pl będzie porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemo_narciarz napisał:

Też nie zamierzam. Po prostu kupię przez gopass.at tylko na Austrię.

Chyba że na sk lub pl będzie porównywalne.

Pytanie tylko czy nie lepiej kupić SalzburgerlandSuperSkiCard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sariensis napisał:

wiec nie kupię już tej „smyczy” w przyszłym sezonie, to takie dziwne?

Nie, nie jest to takie dziwne. Zdziwiłbym się, gdybyś ją w przyszłym sezonie kupił, po takiej deklaracji ;)

Ale skoro już ją wcześniej kupiłeś, to jakieś względy decydowały o tym. Czyli jakieś plusy widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...