Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, shuger napisał:

Aha czyli VLOGI @JCmają służyć zakłamywaniu rzeczywistości zamiast pokazywać po prostu prawdę jakakolwiek by ona miała nie być pozostawiając widzowi przestrzeń do oceny powodów takiego a nie innego stanu rzeczy...

Wybacz ale ja takiego argumentu nie kupuję. Tak funkcjonują współcześnie media sponsorowane, stąd nie dziw się ze padają zarzuty o opłacaniu w taki czy inny sposób VLOGÓW przez SMR o czym autor nigdy nie zaprzeczył....

Prosiłem i ostrzegałem. Masz bana!

  • Like 2
  • Thanks 6
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shuger napisał:

A ja chcę żeby @mamad

Był podpisany @mamad

A nie @Marcin33

Przyjacielu akurat ja się nie ukrywam Ciebie w Tym wątku to czytać już niedasie. Wszyscy wiedzą że w Szczyrku jesteś tylko na kamerkach i wiedzą że Szczyrk jest be.

Czemu mają zamknąć Szczyrk bo Ty tak chcesz a inni mają się dostosować?? Proszę odpowiedzieć mi na to pytanie jeśli możesz. Będę wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shuger napisał:

Aha czyli VLOGI @JCmają służyć zakłamywaniu rzeczywistości zamiast pokazywać po prostu prawdę jakakolwiek by ona miała nie być pozostawiając widzowi przestrzeń do oceny powodów takiego a nie innego stanu rzeczy...

Wybacz ale ja takiego argumentu nie kupuję. Tak funkcjonują współcześnie media sponsorowane, stąd nie dziw się ze padają zarzuty o opłacaniu w taki czy inny sposób VLOGÓW przez SMR o czym autor nigdy nie zaprzeczył....

No jasne, że nie mają służyć zakłamywaniu rzeczywistości. Ja zrozumiałem  i widziałem to inaczej a mianowicie, że niemal wszystkie vlogi JC mają entuzjastyczny styl i tyle. Co innego gdyby gdzie indziej było pokazywanie, że jest źle a tu były same ochy i achy.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin33 napisał:

Przyjacielu akurat ja się nie ukrywam Ciebie w Tym wątku to czytać już niedasie. Wszyscy wiedzą że w Szczyrku jesteś tylko na kamerkach i wiedzą że Szczyrk jest be.

Czemu mają zamknąć Szczyrk bo Ty tak chcesz a inni mają się dostosować?? Proszę odpowiedzieć mi na to pytanie jeśli możesz. Będę wdzięczny. 

 

2 minuty temu, Ziemowit napisał:

No jasne, że nie mają służyć zakłamywaniu rzeczywistości. Ja zrozumiałem  i widziałem to inaczej a mianowicie, że niemal wszystkie vlogi JC mają entuzjastyczny styl i tyle. Co innego gdyby gdzie indziej było pokazywanie, że jest źle a tu były same ochy i achy.

Proszę już do użytkownika shuger nie pisać, ponieważ jego dostęp został zablokowany. Nie będzie mógł odpowiedzieć.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marcin33 napisał:

Pytam po co wczoraj tyle jadu wylales.

Cytat

Koniec i mamy +9 stopni. Super było warunki bardzo dobre jednak to już wiosna. Jeśli temperatura nie spadnie to koniec tego tygodnia będzie i końcem sezonu

Gościu wyraziłem swoje zdanie i jak to nazywasz wypluwaniem jadu czy modnym słowem hejt to się jeszcze raz zastanów co piszesz. Ten cytat to od Cibie z dziś i tak jakby napisałem mniej więcej to samo. 

Edytowane przez Author
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 19:36, Author napisał:

Pozamiatane. Jak tego przybytku w najbliższych dniach nie zamkną na 4 wiatry to powinien tam wkroczyć prokurator z UOKIK na czele. Są jakieś granice bimbania sobie z czyjegoś sprzętu, zdrowia, pieniędzy. Kolejność do wyboru. 

To nie jest hejt? Prokurator, UOKiK może jeszcze ABW i CBA.

  • Like 2
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2020 o 19:36, Author napisał:

Pozamiatane. Jak tego przybytku w najbliższych dniach nie zamkną na 4 wiatry to powinien tam wkroczyć prokurator z UOKIK na czele. Są jakieś granice bimbania sobie z czyjegoś sprzętu, zdrowia, pieniędzy. Kolejność do wyboru. 

Niektóre z tych tras (większość) ze zdjęć niestety ... do zamknięcia.

Zwykle jak są resztki śniegu to tras się dla ludzi (niebezpiecznie, szkoda sprzętu - ludzie mają czasem narty za 2-3 tys.) nie otwiera.

Takie coś (jak te zdjęcia z trasy nr 10) to 40 lat temu było dopuszczalne.

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam niektórym czerpać radość z nart tak jak Pan JC:) jak jest w Szczyrku każdy widzi ale skoro są chętni na taką jazdę to dlaczego im bronić? Ja byłem tam raz i wróciłem z całymi nartami porysowanymi od kamieni:( plus gigantyczne kolejki. Z drugiej strony w takiej Szklarskiej nawet nie rozpoczęli na dobte sezonu, a w Szczyrku walcza:)

  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

 

Proszę już do użytkownika shuger nie pisać, ponieważ jego dostęp został zablokowany. Nie będzie mógł odpowiedzieć.

Nie jestem, nie stoję po żadnej stron w tym temacie. Aczkolwiek widzę iż jedna strona absolutnie nadużywa uprawnień. Czytanie ahów towarzystwa wzajemnej adoracji to nie dla mnie. Interesuje mnie każda opinia. Przecież prawda obroni się sama.

PS. JC, masz genialne vlogi. I tym się bronisz. Ale czasami byś wrzucił więcej luzu w luźnej jak by nie było dyskusji, a nie używał narzędzi. Wypadało by mieć grubszą skórę na krytykę. Jesteś już nie do końca anonimową osobą nie tylko a na forum a to do czegoś zobowiązuje.

Edytowane przez lika
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, heja_banana napisał:

Polecam niektórym czerpać radość z nart tak jak Pan JC:) jak jest w Szczyrku każdy widzi ale skoro są chętni na taką jazdę to dlaczego im bronić? Ja byłem tam raz i wróciłem z całymi nartami porysowanymi od kamieni:( plus gigantyczne kolejki. Z drugiej strony w takiej Szklarskiej nawet nie rozpoczęli na dobte sezonu, a w Szczyrku walcza:)

Daj spokój. Szklarska i Karpacz to patologia totalna, brak porządnego systemu naśnieżania, starodawne rządy, park narodowy.

Szczyrk można porównywać do takich stacji jak Czarna Góra, Zieleniec, Cerna Hora. I akurat wszystkie te wymienione stacje nadal działają 😀😀😀 Bez przetarć do ziemi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę jeszcze jedną sprawę. Jak dużo rzeczy da się tam usprawiedliwić tegoroczną pogodą, tak jednej nie za bardzo. Chodzi mi o ich profil na facebooku i reklamy jakie się wyświetlają na face. Ciągłe powtarzane hasła w stylu "wszędzie dookoła wiosna, a my mamy zimę", to zwykłe oszukiwanie ludzi. Jeżeli ktoś nie śledzi relacji na tym forum, po wizycie na miejscu i zapłaceniu flexi (czyli stałej przez całe ferie) ceny, może się poczuć zrobiony w bambuko, gdy na trasach okazuje się, że zamiast nart można równie dobrze jeździć na nartorolkach. To się naprawdę nadaje do rzecznika konsumenta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj diametralna zmiana warunków. Wczoraj i przedwczoraj było miękko, dziś ładnie zmroziło i trzymało. Było twardo, fajne warunki dla ostrych krawędzi. Miłe spotkanie na stoku z @andy-w, @marcinn oraz @johnny_narciarz. Moje dzieci zachwycone "wujkami". Córce szczególnie do gustu przypadł Andrzej i się od niego nie odklejała a na koniec wyłudziła czekoladę. Jeszcze raz dzięki Panowie, za wspólną jazdę i za narciarską animacje moich dzieci. Dodam, że sporo przecierek liznęli śniegiem (tak trochę przypudrowali stok), likwidując sporo niebezpiecznych wcześniej miejsc. Jeżeli będzie mróz, powinni znacznie poprawić warunki na najbliższe dni. 

Czego chcieć więcej od życia.

spacer.png

Panie a za czym stoją w tej kolejce ?

spacer.png

I już wiadomo.

spacer.png

Warunki znacznie się poprawiły od wczoraj.

spacer.png

 

  • Like 13
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 w tym roku, 32 w tym sezonie dzień na nartach spędzony w zakręconym narciarsko towarzystwie 🙂.

Oby zima jeszcze trwała, nocne przymrozki dają nadzieję. Dzisiaj miejscami beton, a moruńkowe dzieciaki nic sobie z tego nie robiły. 

Przetopy, przerwy w śniegu ? - toż to tylko frajda z pokonywania przeszkód.

 

20200219_084016.jpg

20200219_094432.jpg

20200219_094434.jpg

20200219_094501.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram w weekend... w ostatnią niedzielę się nie udało przez wiatr...

Mam karnety do wyjeżdżenia - za które mało zapłaciłem (dofinansowane)... zostało jeszcze na 10 dni jazdy :-P

A wiosnę czuć w powietrzu :-)

Jak się jeździ na "górnej" części to jeszcze jest OK :-P

 

ps. Jakby ktoś chciał karnet w promocyjnej cenie to można na PW :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tresor napisał:

Wtrącę jeszcze jedną sprawę. Jak dużo rzeczy da się tam usprawiedliwić tegoroczną pogodą, tak jednej nie za bardzo. Chodzi mi o ich profil na facebooku i reklamy jakie się wyświetlają na face. Ciągłe powtarzane hasła w stylu "wszędzie dookoła wiosna, a my mamy zimę", to zwykłe oszukiwanie ludzi. Jeżeli ktoś nie śledzi relacji na tym forum, po wizycie na miejscu i zapłaceniu flexi (czyli stałej przez całe ferie) ceny, może się poczuć zrobiony w bambuko, gdy na trasach okazuje się, że zamiast nart można równie dobrze jeździć na nartorolkach. To się naprawdę nadaje do rzecznika konsumenta.

Nie byłem w tym sezonie w Szczyrku, ale dawniej dopiero gdy na trasie pokrywa śnieżna zajmowała mniej niż 50%, określało się warunki jako "trudne". A jako "bardzo trudne", gdy leżał wąski pas ze 2 metry śniegu pod samym lasem, a na całym środku trasy nie było go wcale. Nie przesadzałbym z tymi oskarżeniami, to co widać na zdjęciach to jeszcze nie dramat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fredek321 napisał:

To nie jest hejt? Prokurator, UOKiK może jeszcze ABW i CBA.

Traktuje to co napisałeś jako kiepski żart. A za komentarz to spróbuj się dowiedzieć za jakie bzdety TDT może zamknąć kolej czy inny wyciąg. 

Bardzo się cieszę, że @tresor zwrócił uwagę na ich profil i co tam wypisują. To już jest jawne wprowadzanie w błąd i oszukiwanie z premedytacją. Wczoraj na Chełmie w Myślenicach robili co mogli by wciągnąć ratrakiem trochę śniegu na górę i się udało. Zamknęli, połatali, otworzyli i to jest profesjonalne, uczciwe podejście. Jaki problem dla takiego molocha podawać prawdę o warunkach a nawet zejść z ceny na te resztki sezonu? 

  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dzarkos napisał:

Na chwilę obecną w Szczyrku mamy opady śniegu i na Hali Skrzyczeńskiej na kamerach widać, że białe z nieba ratuje tegoroczny sezon


Dobrze powiedziane. Jak nie oglądam kamerek to zajrzałem i wygląda to przyzwoicie. Szkoda, że w weekend znów to popłynie.

Edytowane przez gruchauho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dzarkos napisał:

Na chwilę obecną w Szczyrku mamy opady śniegu i na Hali Skrzyczeńskiej na kamerach widać, że białe z nieba ratuje tegoroczny sezon i kolejne opady na piątek też prognozują kolejne opady.

Za oknem widzę raczej mocny deszcz (okolice stacji dolnej COS-u). Wyżej pewnie śnieg z deszczem a jeszcze wyżej śnieg. Na razie ten deszcz mocno zaszkodzi, jak przejdzie w śnieg, powinno być dobrze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Za oknem widzę raczej mocny deszcz (okolice stacji dolnej COS-u). Wyżej pewnie śnieg z deszczem a jeszcze wyżej śnieg. Na razie ten deszcz mocno zaszkodzi, jak przejdzie w śnieg, powinno być dobrze.  

Mniej więcej od 650 m zaczyna sypać mokry śnieg.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...