Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2020 o 22:15, lika napisał:

Nie jestem, nie stoję po żadnej stron w tym temacie. Aczkolwiek widzę iż jedna strona absolutnie nadużywa uprawnień. Czytanie ahów towarzystwa wzajemnej adoracji to nie dla mnie. Interesuje mnie każda opinia. Przecież prawda obroni się sama.

PS. JC, masz genialne vlogi. I tym się bronisz. Ale czasami byś wrzucił więcej luzu w luźnej jak by nie było dyskusji, a nie używał narzędzi. Wypadało by mieć grubszą skórę na krytykę. Jesteś już nie do końca anonimową osobą nie tylko a na forum a to do czegoś zobowiązuje.

To co pisał zablokowany, to był czystej krwi hejt. Prawdę mówiąc, podziwiam JC że miał tyle cierpliwości. Być może dlatego, że nie jest do końca jest osobą anonimową, to zrobił to tak późno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdania nasze nie do końca zbieżne, aczkolwiek na chwilę obecną nie warto się szarpać.

Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze relacje bo po wczorajszym i tym co prognozuje się na dwa dni zapowiada mi się w końcu fajna sobotnia a może nawet niedzielna jazda. Już z niepełną dostępnością tras tego roku się pogodziłem, byle by pod nartą reszta była przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma sprawdzone serwisy pogodowe do oszacowania szans na jazdę w ten weekend? Obecnie zapowiadane (accuweather) porywy to ok. 23-26km/h, co by dawalo nadzieję... Ale w sumie tydzień temu było podobnie w prognozach wcześniejszych....

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dosypało około 10 cm świeżego śniegu. Oczywiście zmieniło to na korzyść warunki. Jazda w SMR przyjemna. Byłam krótko, jeździłam tylko na 7 i zjechałam do gondoli 1, więc przegląd niepełny. Swieży śnieg zagarnięty przez ratraki oczywiście uległ szybkiemu rozjeżdżeniu, ale sam w sobie był fajny. Swoją drogą, ratraki przejeżdżały 7-ką zaraz po otwarciu - pierwszy przejazd był po świeżo wyratrakowanym. Ale tak, że od razu kalafiory... Co i tak nie miało znaczenia, bo zostało zaraz rozjeżdżone. Od 7 przyjemniejszy śnieg (jakby mniej mięknący) na 1, choć ludziska jeździły tam różnie - mnóstwo młodziaków zjeżdżających na pełnym gazie na tyłach, brr.

Przyjemnie było popatrzyć na Szczyrk w szacie zimowej - ośnieżone drzewa.

Edytowane przez Maria
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj odbiłem się od bramek. Nie działały nasze sezonówki. I nie tylko nasze. Komunikat na bramkach "Błąd kodowania". Panu w systemie wszystko działało. Wiec udaliśmy się razem do bramek - błąd kodowania. Wróciliśmy do infocentrum.  Przekodował najpierw moją sezonówkę na nową kartę, pod bramki -  zadziałała. Potem do infocentrum, przekodować karty moich dzieci, tak jakby nie mógł tego zrobić jednocześnie (upierał się, że musi sprawdzić czy zadziała, bo jeszcze nie mieli takiego błędu w systemie). Cała operacja trwała około 35 minut.  

Rano padał śnieg i było mglisto, spadło około 10 cm naturalnego. Dośnieżali też trasy, szczególnie na Pośrednim oraz na trasie z MS (choć z lanc dużo śniegu nie leciało, raczej mżawka). Śnieg pokrył wczorajszy beton, fajna jazda po naturalnym. Im wyżej, tym większa mgła. Po godzinie 12:00 przebiło się słońce. My skończyliśmy jazdę około 12:30, bo byliśmy cali jak sople lodowe. Gdyby nie poranny incydent (kolejny w tym sezonie) z naszymi karnetami, dzień byłby jeszcze lepszy.

Mglisto i dżdżysto.

spacer.png

 

spacer.png

Na górze.

spacer.png

3 znacznie poprawiły się warunki na niej - szkoda że oficjalnie zamknięta i nieprzygotowana.  

spacer.png

Poniżej zakrętu.

spacer.png

  • Like 14
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moruniek napisał:

A ja dzisiaj odbiłem się od bramek. Nie działały nasze sezonówki. I nie tylko nasze. Komunikat na bramkach "Błąd kodowania". Panu w systemie wszystko działało. Wiec udaliśmy się razem do bramek - błąd kodowania. Wróciliśmy do infocentrum.  Przekodował najpierw moją sezonówkę na nową kartę, pod bramki -  zadziałała. Potem do infocentrum, przekodować karty moich dzieci, tak jakby nie mógł tego zrobić jednocześnie (upierał się, że musi sprawdzić czy zadziała, bo jeszcze nie mieli takiego błędu w systemie). Cała operacja trwała około 35 minut.

Też mnie to spotkało po południu, dzięki za przetarcie szlaku ;)  u mnie to strata ok. 20min, żeby było śmieszniej druga sezonówka sk działała bez przeszkód, miałem uzasadnione podejrzenie że to kara za reklamacje :) 

Po południu zdecydowanie lepsza pogoda,1 na górze

IMG_20200220_142021.thumb.jpg.af6abe033448735b0a6d8f1e82f524b5.jpg

IMG_20200220_142331.thumb.jpg.a3da68f49c4374ec884c9792ad544172.jpg

1 mostek

IMG_20200220_142507.thumb.jpg.1d6add3664c552cbe503a771b998e8f5.jpg

Bieńkula

IMG_20200220_145537.thumb.jpg.4e1585ff2b74bbed23d6a6f3d4a2df03.jpg

na dole bez podkładu

IMG_20200220_145825.thumb.jpg.21d4ecb1d5e5b6e7f9f73cf3480d8331.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lepiej. Rano: mgła i nieubity śnieg, ale super. Po południu słońce, ale i, hmmm, zepsute trasy.

Pytanie: Dlaczego ludzie jeżdżą zamkniętą trasą nr 3? Nie potrafią zjechać 1? Wstyd im zjechać gondolą? Nie szanują znaków i nart?

Pytanie też, na jak długo ten śnieg zostanie (prognozy niestety, są wujowe):

 

P1010173.JPG

P1010176.JPG

P1010179.JPG

P1010180.JPG

P1010181.JPG

P1010183.JPG

P1010184.JPG

P1010185.JPG

P1010186.JPG

P1010187.JPG

P1010188.JPG

P1010190.JPG

P1010193.JPG

P1010195.JPG

P1010201.JPG

  • Like 12
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gruchauho napisał:

Pytanie: Dlaczego ludzie jeżdżą zamkniętą trasą nr 3?

bo jest!, i był na niej śnieg, na co czekać aż stopnieje?

po rozpoznaniu bojem okazało się że jest w lepszym stanie niż 1 (szczególnie na dole przed mostkiem),

poza tym, powinni ją konkretnie wygrodzić i po opadach wyratrakować tak aby  mniej doświadczeni mogli zjechać

IMG_20200220_141935_resized_20200220_080018623.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, moruniek napisał:

A ja dzisiaj odbiłem się od bramek

 

2 godziny temu, surfing napisał:

Też mnie to spotkało po południu,

Mnie też, po trzech wyjazdach do góry nagle nie działa, tylko mnie to dziś trafiło w Tatrzańskiej Łomnicy. Zjechałem do info ominąłem kolejkę i dopadłem gościa przy kompie. Zczytał kartę, coś kliknął i powiedział  że  już jest ok. I było.  Wczoraj cały dzień działało a dziś "Błąd Systemu" ;) Chyba ich algorytmy identyfikacji szwankują           i stąd te szykany. Od razu nasunęła  mi się myśl o dodatkowej osobistej weryfikacji. Ale z tego wszystkiego najgorsza jest ta koszmarna "narciarska frustracja" gdy odbijasz się od zablokowanej bramki. :(

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefajne przygody "posiadacze" macie... Do tego stopnia że za każdym jak podjeżdżam pod Biela PuT, Czyrną mam ten dreszczyk emocji... Zakodowane? Czy aby na pewno?

PS. Wożę ze sobą pełną dokumentację transakcyjną ;)

Edytowane przez lika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gruchauho napisał:


bla, bla bla ..................................................................................................................................... :D

To niestety bardzo proste. Wystarczy zacytować potem wykasować zawartość i wpisać co "ślina na język przyniesie".

Niestety jest to pole do nadużyć, szczególnie w tak rozbudowanym wątku, ale trzeba ufać ludziom ;)

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...