Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mi przysłali takie cóś. Ciekawe czy chodzi o tą nową co mi wczoraj wyrobili w Szczyrku czy nadal o tą starą co jet obecnie "martwa".
Jutro Chopok, potrafią ciśnienie człowiekowi podnieść.
Edit: dzwoniłem na infolinię i pani twierdzi, ze raczej chodzi o tą pierwszą sezonówkę. Wczoraj wyrobiona powinna działać. Jutro zobaczymy.
Twoja Sezonówka obecnie nie działa
Andrzej, przyjdź do naszego Centrum Informacji, a my Twoją Sezonówkę naprawimy
Niestety błąd techniczny w naszym systemie sprawił, że niektóre Sezonówki, w tym także ta Twoja, przestały działać na bramkach. Jeśli chcesz iść na narty przed 1.3.2020 nie chodź od razu do bramki, tylko odwiedź najpierw jedno z naszych Punktów Obsługi Klienta / Centrum Informacji, gdzie nasi pracownicy szybko naprawią Twój karnet.
 
 RADA   Przyjdź do Centrum Informacji jeszcze dzisiaj, a rano możesz od razu szusować. 
Centrum Informacji Biela púť będzie otwarte aż do 20:00.
 
Centra Informacji i godziny otwarcia
Jasna Północ
Lúčky | 08:00 - 16:30
Záhradky | 08:00 - 16:30
Biela Púť | 08:00 - 16:30 & 17:30 - 20:00 
 
 
Jasna Południe
Krupová | 08:00 - 16:30
 
 
Tatry Wysokie
Štrbskom Pleso | 08:00 - 16:30
Tatranská Lomnica | 08:00 - 16:00
 
 
Szczyrk
Szczyrk Gondola | 08:00 - 16:30
 
Szczyrk Solisko | 08:00 - 16:30
 
Jeśli już to zrobiłeś, możesz zignorować tę wiadomość. 
Dziękujemy. Zespół programu Gopass.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 
 
Edytowane przez andy-w
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Właśnie wróciłem i wyjeżdżony jestem jak dzik. Od nocy opady śniegu w dzień też sypało. Dosypało ze 20 cm. Dodatkowo cały czas snieżą całą mocą i naprawdę jest dużo białego. Aczkolwiek tutaj pierwszy zarzut. Chyba nie powinno tak być że na wszystkich trasach snieżą na ludzi. Najlepsze trasy były dzisiaj do Soliska, zwłaszcza trasa nr 7. I tutaj drugi zarzut. Bankowo rano trasy nie były ratrakowane. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadzało ale sporo ludzi (w tym moja żona) trochę się męczyło, ja tam lubię puch ☺ Boli zwłaszcza to, że gdyby rano odpalić ratraki byłoby idealnie. Nie wiem też czemu nie ubili chociaż kluczowej dla ośrodka trasy nr 3. Oficjalnie zamknięta, śniegu po kolana. Jako freeride super zabawa na mojej zabytkowej dlugiej narcie☺ Ale chyba nie o to chodzi. 😛 Podsumowując, dobrze nasmarowana, długa narta i można szaleć. 

20200228_125810.thumb.jpg.b3ba0c9f2ef86749fdf21d65ac3e1c5d.jpg

Najlepsza dziś 7

20200228_113730.thumb.jpg.6474088f6eb67e02b330268bc23e166b.jpg

1 też dawała radę. Na ściance trochę lodu bo zsuwacze zepchnęli.20200228_115951.thumb.jpg.3219dc7e8554e1dfd10ced75769ab21a.jpg

20200228_120451.thumb.jpg.0d0fd3722fb3f1de92530bbc0d0b3561.jpg

Freeride na zamknietej 3.

Edytowane przez Stusi
  • Like 15
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andy-w napisał:
Znowu mi przysłali takie cóś. Ciekawe czy chodzi o tą nową co mi wczoraj wyrobili w Szczyrku czy nadal o tą starą co jet obecnie "martwa".
Jutro Chopok, potrafią ciśnienie człowiekowi podnieść.
Edit: dzwoniłem na infolinię i pani twierdzi, ze raczej chodzi o tą pierwszą sezonówkę. Wczoraj wyrobiona powinna działać. Jutro zobaczymy.
Twoja Sezonówka obecnie nie działa
Andrzej, przyjdź do naszego Centrum Informacji, a my Twoją Sezonówkę naprawimy

Też to właśnie dostałem i SMS-a do kompletu. Do wszystkich 4 kart. 

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zbojnicka już też zamknięta żółta kanapa na Solisku też. Szczerze to trochę paranoja. O 8.30 patrzę i na stronie info ze wszystko działa. Kupuje karnet, jade pod gondole i dupa- zamknięte...  Tlumy spod gondoli czekają na busa do Soliska i nie mają info ze żółta już też stoi. Fatalny przepływ informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Stusi napisał:

wszystkich trasach snieżą na ludzi

nie ma śniegu źle... 

śnieżą żeby było dobrze też źle....

Skąd wy ku... jesteście ? 

Jak pada śnieg z nieba to też siedzicie w domu bo źle ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 21:40, Marcin33 napisał:

Kurcze jaki tu spokój. Jednego chopa mniej a wątek jakby umarł. Tylko relacje i coś do śmiechu. Trochę trudno uwierzyć że jedna osoba mogła aż taki syf zrobić. Tylko patrząc na kamerki. 21 wiek.

I kto to pisze... Wyrzucony ma choć tyle honoru, że nie wchodzi ponownie oknem jak go drzwiami wywalili. Jeszcze tu będzie za nim tęskno bo wzajemne klepanie się po ramieniu jak wydać problemy nie potrwa długo. Też mnie wnerwiał czasem ale wyrzucenie go to w dłuższej perspektywie spory minus. 

Zawsze wiedziałem, że w tym rejonie naszych gór wieje więcej niż gdzie indziej i ta zima też to potwierdza. To jest szalenie trudne miejsce na biznes narciarski. Do braku śniegu, mrozu, wody oraz innych plag Egipskich dochodzi permanentny okres zamykania z powodu wichur. Trochę posypało, w tygodniu mało ludzi, zbliża się weekend i trzeba zamykać bo wieje... Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że chyba tylko ktoś kto ma "nieliczone pieniądze" mógł tu zainwestować. Z tego powodu szacunek dla naszych sąsiadów. 

Edytowane przez Author
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Author napisał:

I kto to pisze... Wyrzucony ma choć tyle honoru, że nie wchodzi ponownie oknem jak go drzwiami wywalili. Jeszcze tu będzie za nim tęskno bo wzajemne klepanie się po ramieniu jak wydać problemy nie potrwa długo. Też mnie wnerwiał czasem ale wyrzucenie go to w dłuższej perspektywie spory minus. 

Zawsze wiedziałem, że w tym rejonie naszych gór wieje więcej niż gdzie indziej i ta zima też to potwierdza. To jest szalenie trudne miejsce na biznes narciarski. Do braku śniegu, mrozu, wody oraz innych plag Egipskich dochodzi permanentny okres zamykania z powodu wichur. Trochę posypało, w tygodniu mało ludzi, zbliża się weekend i trzeba zamykać bo wieje... Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że chyba tylko ktoś kto ma "nieliczone pieniądze" mógł tu zainwestować. Z tego powodu szacunek dla naszych sąsiadów

Jak widać naczelny forumowy tłumok czy jak mu tam, ma godnych następców, akcje spółki po inwestycji w Szczyrku rosną, więc o czym piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha😔 Następca jest. Szkoda bo można było przeczytać porządną relacje. Znów zacznie się gówno burza. Kolega to chyba nawet nie wie że sam chciałem uciec. Prognozy tu nie opublikuję za to ciekawa dyskusja jest dalej. Tu piszę tylko swoje relację z zapomnianych stacji i czytam takie relacje. Ciężko nazwać relacją kogoś kto widzi stok z kamerki.

Edytowane przez Marcin33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin33 w sumie nie bardzo wiem do kogo ty to piszesz ale jak tu inni się wyznali robisz chyba sam gnój na innym forum gdzie nie małe grono ma cię powyżej uszu. Ktoś też sugerował byś wziął leki na tą swoją przypadłość. Traktowałem to jak taki żarcik ale jak widzę mocno się myliłem. Na przyszłość cytuj czyjąś wypowiedz to łatwiej będzie wiedzieć do kogo piszesz. A może ty forum pomyliłeś... 

Edytowane przez Author
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marcin33 napisał:

Kolega to chyba nawet nie wie że sam chciałem uciec. 

Ciekawa logika - "chciałem uciec" ale nie zdążyłeś , bo Cię wywalili przez okno razem z szybą , to wróciłeś.

Czyli jakbyś sam uciekł to już byś nie wracał ?

No to teraz masz szanse  uciec i nie wracać 😈

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2019 o 22:25, mamad napisał:

Poproszę idiotów o prognozę na najbliższe 2 tygodnie. Wiem Jacku dostaje teraz bana ale idioci niech się pokażą co potrafią. Lubie i szanuję kolegę bo ma wiedzę.

To ostatni post @mamad Czy rzeczywiście dostał bana, czy po prostu przestał pisać trzeba zapytać @JC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już się relacja pojawiła, ale parę słów ode mnie też. Dziś każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Z rana twardo (ale bez lodu), miejscami sztruks potem sypki miły puch i na końcu bardzo miękko. Do tego widoczki piękne i momentami słońce. Super dzień. Przede wszystkim właściwie pustki. Zjazd do kanap na bieżąco. Większość czasu to z żoną w gondoli czy na kanapie jechaliśmy sami. Niestety po wczorajszej wichurze ubyło dużo śniegu więc nie wytrzyma to zbyt długo. W paru miejscach przecierki i przewężenia które jednak nie psuły zabawy z jazdy. 

Większość tras w takim stanie:

20200301_093207.thumb.jpg.6a289636048613fb8b5c194f62414bd2.jpg

20200301_093145.thumb.jpg.90bd64b261e2301d8b3d83e707e121f5.jpg

20200301_093155.thumb.jpg.15d8d732350f6fae6ce4df5a43069212.jpg

Było jednak kilka takich miejsc:

20200301_094905.thumb.jpg.b7ded0294fd34fe40819d5738f0a0162.jpg

20200301_084808.thumb.jpg.644de349437f09e150333bd9260f50aa.jpg

20200301_085102.thumb.jpg.fa8ffaa0d53e2b051c038a2245e55a6b.jpg

 

Edytowane przez Stusi
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robur82 napisał:

Jaką proponujecie wypożyczalnie jadąc w sobotę od BB, tak żeby była wcześnie czynna, żeby 7.50 być już ze sprzętem pod gondolą. Jakośc nie ma do końca znaczenia, bardziej cena, gdyż towarzystwo wypożyczające to raczej świeżaki

A po co chcesz stać 40 minut pod gondolą?:) Jakiś kolejkowy gen z czasów PRL?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Robur82 napisał:

Jaką proponujecie wypożyczalnie jadąc w sobotę od BB, tak żeby była wcześnie czynna, żeby 7.50 być już ze sprzętem pod gondolą. Jakośc nie ma do końca znaczenia, bardziej cena, gdyż towarzystwo wypożyczające to raczej świeżaki

przy parkingu na pośrednim, tam zostaw samochód, i zjedź 10-tka na Solisko, przy okazji jest tam knajpka z bardzo dobrym jedzeniem, jest na miejscu też serwis, bierzesz narty i obok masz trasę nr. 10.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...