Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2020 o 18:40, pasazer85 napisał:

Brak udostępnienia w tym marnym sezonie Golgoty czy Bieńkuli nie jest powodem by nie przyjeżdżać do Szczyrku, ale ostentacyjny brak woli ze strony ośrodka by choć spróbować naśnieżyć te trasy już jakimś powodem jest. A to tylko czubek góry zastrzeżeń jaki osobiście mam do tego ośrodka. Przygotowanie tras to jest dramat, wychodzenie  z peronu gondoli w błoto, wysiadanie z kanap na betonowy odjazd, brak zabezpieczenia przetarć, chaos informacyjny w przypadku zamykania wyciągów, o jajach z sezonówkami i godzinnymi kolejkami do infocentrum nie wspomnę... :/ 

Z własnych obserwacji widzę,że w tym roku było znacznie mniej narciarzy niż rok temu ( nie wiem czy to wina kiepskiej zimy, czy ogólnego wkur...klientów na ośrodek), ale po tym co obserwowałem w tym sezonie nie wróżę wielkiego najazdu za rok. Sam jako posiadacz sezonówki nad zakupem następnej mocno się zastanawiam... 

Zwłaszcza, że nabywcy sezonówek to nie ci, co błogosławią niebieskie (też zresztą słabo przygotowane) trasy. To raczej dobrzy narciarze, liczący na trudniejsze trasy. Im pozostał ... FIS na COS-ie, z którym też było różnie.

Cóż, zima była beznadziejna to fakt. Ale pewnej dbałości o bardziej zaawansowanego narciarza brakuje mi ewidentnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeździł w Szczyrku bezpośrednio przed 11 marca, watro przeczytać.

 Uwaga! TVN: Rodzina zarażona koronawirusem. „Ojciec zmarł, nie mieliśmy możliwości pożegnania się z nim”

"...Mój ojciec miał mały pensjonat w Szczyrku. Parę dni wcześniej byli u niego Holendrzy. Padł im akumulator i tata zaniósł im prostownik. To był ich jedyny bezpośredni kontakt – relacjonuje pani Maria w rozmowie z Uwagą! TVN.

Spotkanie z turystami to prawdopodobna przyczyna zakażenia 83-latka. Holendrzy wyjechali z jego pensjonatu 11 marca."

https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choroby/10309758/uwaga-tvn-rodzina-zarazona-koronawirusem-ojciec-zmarl-nie-mielismy-mozliwosci-pozegnania-sie-z-nim.html

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PavloS_ napisał:

A dlaczego mostek jest na etapie demontażu.?

Mostek był tymczasowy, docelowo ma być ,,tunel" dla narciarzy

W dniu 13.02.2019 o 09:46, surfing napisał:

Zwalisko przejazd przez drogę, na przyszły sezon szykuje się przejazd pod drogą.

Rozpoczęto procedurę do ,,Budowa przepustu dla przejazdu narciarzy pod ul. Zwalisko w Szczyrku wraz z przebudową sieci: elektroenergetycznej, gazowej i kanalizacji sanitarnej"

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-09-12 094612.jpg

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wuwu09 napisał:

https://www.gopass.pl/PL/homepage/szczyrk/smart-season-pass

Potwierdzone 799 zł do 30 kwietnia 2020.

Później 899 zł.

Niestety oferta przy zakupie jest bez aktualnego regulaminu, sezonówka obowiązuje tylko na SON(SMR) w ciągu dnia z wykluczeniem dni 27-30.12.2020.

Do 30.04.2020:

Dorosły 799

Dziecko 6-11l. 559

Junior 12-17l./ Emeryt 639

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piotrp napisał:

Niestety oferta przy zakupie jest bez aktualnego regulaminu, sezonówka obowiązuje tylko na SON(SMR) w ciągu dnia z wykluczeniem dni 27-30.12.2020.

Do 30.04.2020:

Dorosły 799

Dziecko 6-11l. 559

Junior 12-17l./ Emeryt 639

Trzeba brać w ciemno jak świeże bułeczki 🤣 nie dość że drożej niż zeszłym roku to jeszcze jakieś wyłączenia między świętami a sylwestrem i do tego bez BSA I COS 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytna sezonówkaSzczyrk799 PLN

40 km tras, 1 kraj, 1 ośrodek Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w ośrodku Szczyrk. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

Później zapłacisz za Sprytna sezonówkę 899 PLN

Dla kogo jest przeznaczona:
- Dla lokalnych patriotów
- Dla tych, którzy lubią sprawdzoną jakość i chcą wesprzeć lokalny biznes w Szczyrku
- Dla tych, którzy nie chcą płacić za coś, czego i tak nie wykorzystają

LOCAL

Czyli bez COS i BSA. No nie wiem czy mam się wiązać tylko z SMR, przyszłość jest mocno niepewna, a oni jeszcze tą niepewność pogłębiają. Mogliby jasno napisać, że się odłączają od wspólnego skipassu, a tu cisza i niedomówienia.

Grają na naszych emocjach. Nie podoba mi się to. 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andy-w napisał:

 

LOCAL

Czyli bez COS i BSA. No nie wiem czy mam się wiązać tylko z SMR, przyszłość jest mocno niepewna, a oni jeszcze tą niepewność pogłębiają. Mogliby jasno napisać, że się odłączają od wspólnego skipassu, a tu cisza i niedomówienia.

Grają na naszych emocjach. Nie podoba mi się to. 

Tylko jak im niby wyszło 40 kilometrów tras bez COS-u i BSA ? Ja chyba jednak poczekam z decyzją zakupową do jesieni. 100 zł to jednak niewielka różnica w cenie, a może do jesieni będziemy nieco mądrzejsi.  

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

I my się zastanawiamy czy kupić tą ofertę.

Wiem w którym momencie zorientowałem się że nie chcę.

Jadąc do Tatrzańskiej Łomnicy po koniec lutego mijałem kolejny raz Białkę tu nic nie poczułem a potem Jurgów o którym dowiedziałem się z tego forum. I wtedy odezwał się ten wstrętny zgrzyt "kupione - zapłacone".  W jednym momencie chciałem zaparkować, kupić karnet, wpiąć sprzęt i pośmigać przy pięknej pogodzie po opisywanych przez kolegów z forum trasach. Ale chwila, po co!  Zaraz będziesz w Łomnicy. No i byłem, ale zły na siebie jestem do teraz.  

W Szczyrku byłem tylko kilka razy za każdym frustrując się coraz bardziej, słabym śniegiem, kamieniami i blokadami na bramkach. Na COS tylko raz, w Hiltonie też, i ze złości gotuje mi się krew do teraz. W porównaniu do poprzedniego sezonu nie ma co porównywać. Beskid Arena mnie urzekł, chyba tylko dlatego, że gdzie indziej było bardzo kiepsko. 

Jaki będzie nowy sezon nikt nie wie. Ja też. Ale jeśli będzie można przemieszczać się między województwami to z przyjemnością odwiedzę te ośrodki w których jeszcze nigdy nie byłem. :)      

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Akartman napisał:

Wiem w którym momencie zorientowałem się że nie chcę.

Jadąc do Tatrzańskiej Łomnicy po koniec lutego mijałem kolejny raz Białkę tu nic nie poczułem a potem Jurgów o którym dowiedziałem się z tego forum. I wtedy odezwał się ten wstrętny zgrzyt "kupione - zapłacone".  W jednym momencie chciałem zaparkować, kupić karnet, wpiąć sprzęt i pośmigać przy pięknej pogodzie po opisywanych przez kolegów z forum trasach. Ale chwila, po co!  Zaraz będziesz w Łomnicy. No i byłem, ale zły na siebie jestem do teraz.  

W Szczyrku byłem tylko kilka razy za każdym frustrując się coraz bardziej, słabym śniegiem, kamieniami i blokadami na bramkach. Na COS tylko raz, w Hiltonie też, i ze złości gotuje mi się krew do teraz. W porównaniu do poprzedniego sezonu nie ma co porównywać. Beskid Arena mnie urzekł, chyba tylko dlatego, że gdzie indziej było bardzo kiepsko. 

Jaki będzie nowy sezon nikt nie wie. Ja też. Ale jeśli będzie można przemieszczać się między województwami to z przyjemnością odwiedzę te ośrodki w których jeszcze nigdy nie byłem. :)      

Do Jurgowa podjedź jak będzie czynna czarna trasa, bardzo fajne miejsce do jazdy. Piękne widokowo. Najfajniejsze jest jednak to, że karnety działają tam naprawdę długo w ciągu dnia, a jak kupisz karnet całodzienny, to w ciągu dnia można zmienić kilka ośrodków (są od siebie oddalone w odległości kilku, kilkunastu kilometrów). Spokojnie do objechania w ciągu pierwszego dnia są: Jurgów, Bachledka, Kozieniec, Czarna Góra (Litwinka), Kotelnica, Kaniówka oraz Rusiński. Drugiego dnia możesz zrobić Suche, Harendę, Polane Szymoszkową, Witów i Meander.     

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andy-w napisał:

Christof, a gdzie jest napisane, że z COS i BSA ? 

Może te 40 km są wskazówką ? Może.

Słabe te ich zagadki, zwłaszcza w tym czasie.

40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

To info ze strony gopass czyli tak jak było . W cenie jest wieczorna jak widać.  

Edytowane przez PavloS_
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PavloS_ napisał:

40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

To info ze strony gopass czyli tak jak było . W cenie jest wieczorna jak widać.  

Jeszcze wczoraj pisało co innego chyba czują niepewność przyszłego sezonu 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PavloS_ napisał:

Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

Obejrzałem kolana - żadnej dziesiątki nie mam tam namalowanej ....

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, andy-w said:

Sprytna sezonówkaSzczyrk799 PLN

40 km tras, 1 kraj, 1 ośrodek Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w ośrodku Szczyrk. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

Później zapłacisz za Sprytna sezonówkę 899 PLN

Dla kogo jest przeznaczona:
- Dla lokalnych patriotów
- Dla tych, którzy lubią sprawdzoną jakość i chcą wesprzeć lokalny biznes w Szczyrku
- Dla tych, którzy nie chcą płacić za coś, czego i tak nie wykorzystają

LOCAL

Czyli bez COS i BSA. No nie wiem czy mam się wiązać tylko z SMR, przyszłość jest mocno niepewna, a oni jeszcze tą niepewność pogłębiają. Mogliby jasno napisać, że się odłączają od wspólnego skipassu, a tu cisza i niedomówienia.

Grają na naszych emocjach. Nie podoba mi się to. 

 

Info z dzisiaj 🙂

Sprytna sezonówkaSzczyrk799 PLN

40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia.

Później zapłacisz za Sprytna sezonówkę 899 PLN.

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...