Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
6 godzin temu, Mietek napisał:

A jak tam inwestycje w Szczyrku ?

Według skiresort.info- a oni mają ładnie wypunktowane inwestycje- w to lato cisza, a na sezon 21/22 mają być gotowe: 8-osobowa kanapa Hali Pośrednia-Wierch Pośredni i 6-osobowa kanapa Czyrna-Hala Skrzyczeńska. Ale te daty się jeszcze mogą zmienić. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 10:27, nicram napisał:

Według skiresort.info- a oni mają ładnie wypunktowane inwestycje- w to lato cisza, a na sezon 21/22 mają być gotowe: 8-osobowa kanapa Hali Pośrednia-Wierch Pośredni i 6-osobowa kanapa Czyrna-Hala Skrzyczeńska. Ale te daty się jeszcze mogą zmienić. 

Nimi się nie sugeruj. Znam właściciela i często do mnie pisze, co i kiedy jest lub będzie budowane w Polsce

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:

Nimi się nie sugeruj. Znam właściciela i często do mnie pisze, co i kiedy jest lub będzie budowane w Polsce

Przecież pisałem że

W dniu 27.04.2020 o 21:51, surfing napisał:

TMR jak się zorientuje że nikt nie chce jeździć gondolą to jeszcze w tym sezonie wybuduje krzesła 8 w Czyrnej. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ostatnio z uwagi na to, że kazali mi chodzić minimum 2km dziennie bawię się z endomondo w pomiar długości tras. Dziś moja ulubiona "1" w czasie nordic walking z góry zakosami lekko tak jak zjeżdżamy na nartach. W górę jechaliśmy Suzuki terenówką. Poniżej dane z endomondo, czyli na nartach Na "1" śmigamy 2,95km:

1.png.35b6bc39e93023616d15bc84a17c8b01.png

trasa.png.489b28d1b593609fd712fd77fd07b54c.png

big.jpg.13b5c972d130f61af081f06d4464738f.jpg

  • Like 7
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Ostatnio z uwagi na to, że kazali mi chodzić minimum 2km dziennie bawię się z endomondo w pomiar długości tras. Dziś moja ulubiona "1" w czasie nordic walking z góry zakosami lekko tak jak zjeżdżamy na nartach. W górę jechaliśmy Suzuki terenówką. Poniżej dane z endomondo, czyli na nartach Na "1" śmigamy 2,95km:

1.png.35b6bc39e93023616d15bc84a17c8b01.png

trasa.png.489b28d1b593609fd712fd77fd07b54c.png

big.jpg.13b5c972d130f61af081f06d4464738f.jpg

Cześć

Mnie to wygląda raczej na krótki skręt, nawet z elementami śmigu.

No i fajnie, że jesteś Panie Kochany!

Pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
8 godzin temu, surfing napisał:

Niestety doczekaliśmy się wejść komercyjnych. 

Sprytna sezonówka Szczyrk
+ Fast Pass 2100 zwykła 900 zł

I to właśnie ta kropla, która przelała czarę goryczy, i im podziękuję w tym sezonie za współpracę. Moja rodzina plus znajomi (którym również nie uznali reklamacji, za ubiegły sezon) - to łącznie 15 sezonówek mniej. Być może inni będą mieli luźniej na stokach. My tymczasem wybierzemy inne ośrodki narciarskie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, surfing napisał:

 

Niestety doczekaliśmy się wejść komercyjnych. 

Sprytna sezonówka Szczyrk
+ Fast Pass 2100 zwykła 900 zł

 

...ale ślicznie „stare” wraca- aż sie łezka w oku kręci......kiedyś byli górnicy teraz VIPy w osobnych kolejkach....podział na sorty to plagiat😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lexi napisał:

...ale ślicznie „stare” wraca- aż sie łezka w oku kręci......kiedyś byli górnicy teraz VIPy w osobnych kolejkach....podział na sorty to plagiat😁

Cześć

Nie tylko  górnicy. Sam miałem często takie karnety w erze pogórniczej j skwapliwie z tego korzystałem. Widzisz w tym coś złego?

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie tylko  górnicy. Sam miałem często takie karnety w erze pogórniczej j skwapliwie z tego korzystałem. Widzisz w tym coś złego?

Pozdro

...diabła tam, mnie Szczyrk nigdy nie interesował - zabłądziłem tam pare razy dla towarzystwa....ale pamiętam te dwie kolejki, zupełnie analogicznie. Nie bede opowiadał historii bo znowu ktoś mnie odeśle do Rudego Kota 😉

jak ktoś ma okazje to korzysta

jak ktoś może z inwestycji wydusić więcej to wydusi

jak kogoś nie stać to stoi w ogonku

...a analogia pozostanie- jedni  beda łypać spod oka Z zawiścia a inni z wyższościa ....dokładnie jak kiedyś...a z głośników Bayer Full (jeśli sa głośniki)...😀

Pozdrawiam

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...