Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lexi napisał:

...diabła tam, mnie Szczyrk nigdy nie interesował - zabłądziłem tam pare razy dla towarzystwa....ale pamiętam te dwie kolejki, zupełnie analogicznie. Nie bede opowiadał historii bo znowu ktoś mnie odeśle do Rudego Kota 😉

jak ktoś ma okazje to korzysta

jak ktoś może z inwestycji wydusić więcej to wydusi

jak kogoś nie stać to stoi w ogonku

...a analogia pozostanie- jedni  beda łypać spod oka Z zawiścia a inni z wyższościa ....dokładnie jak kiedyś...a z głośników Bayer Full (jeśli sa głośniki)...😀

Pozdrawiam

 

Cześć

W nowym szczyrku nie byłem i nie będę - chyba, że ktoś mnie tam zaprosi jako VIPa - wtedy ostatecznie mogę pojechać na jeden dwa dni. Na więcej nie ma po co.

Pozdrowienia

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lexi napisał:

jak kogoś nie stać to stoi w ogonku

Tu się mylisz, bo raczej takie coś to kupują ci niedowartościowani których często nie stać na nic więcej.

6 godzin temu, Lexi napisał:

jak ktoś może z inwestycji wydusić więcej to wydusi

Wydusi albo i nie bo chytry dwa razy traci, ilu kupi dopłatę, a ilu z powodu tych wejść i zmniejszonej przepustowości wybierze inny ośrodek ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, surfing napisał:

Tu się mylisz, bo raczej takie coś to kupują ci niedowartościowani których często nie stać na nic więcej.

...co ma piernik do wiatraka?..nie widze zwiazku

12 godzin temu, surfing napisał:

Wydusi albo i nie bo chytry dwa razy traci, ilu kupi dopłatę, a ilu z powodu tych wejść i zmniejszonej przepustowości wybierze inny ośrodek ? 

..a tutaj zupełnie inna sprawa - mysle ze kluczowa jest cena - musi być na tyle wysoka żeby vIP odczuł że jest vipem i nie miał tłoku (jasne że ktośtam bedzie sie dowartościowywał w ten sposób) - kwestia kalkulacji, kilku odpadnie kilku dojdzie.....oni umieja liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mitek napisał:

Widzisz w tym coś złego?

W karnetach VIP nie ma nic złego. Niech wprowadzą sezonówkę SUPER VIP za 5000zł, gdzie obsługa będzie się w pas kłaniać SUPER VIP-om i też nie uważam, że to coś złego.

Tu chodzi o coś innego, mianowicie osoba stojąca 30 minut w kolejce i widząca, że ktoś kto zapłacił więcej wsiada od razu czuje się niekomfortowo i źle obsłużona.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ziemowit napisał:

W karnetach VIP nie ma nic złego. Niech wprowadzą sezonówkę SUPER VIP za 5000zł, gdzie obsługa będzie się w pas kłaniać SUPER VIP-om i też nie uważam, że to coś złego.

Tu chodzi o coś innego, mianowicie osoba stojąca 30 minut w kolejce i widząca, że ktoś kto zapłacił więcej wsiada od razu czuje się niekomfortowo i źle obsłużona.

Cześć

Wiesz,... zawsze jest tak, że ktoś się czuje... niekomfortowo. Osobiście unikam tego sformułowania jak ognia i jak coś ma być komfortowe to tego dla mnie nie ma. 

Jestem raczej nie za bogaty ale mój komfort nie zależy od czyichś poczynań. Sam go sobie buduję.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by zebrać do kupy to, że covid może zamknąć granice zimą a wiec wszyscy zjadą do Szczyrku... wprowadzą ograniczoną ilość ludzi na krzesełkach/gondoli (np 50%) oraz to, ze trzeba będzie czekać aż vipy wsiądą to to może być pamiętny sezon.

I tu dochodzę do planu który odkładałem od kilku sezonów - skitury! :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiesz,... zawsze jest tak, że ktoś się czuje... niekomfortowo. Osobiście unikam tego sformułowania jak ognia i jak coś ma być komfortowe to tego dla mnie nie ma. 

Jestem raczej nie za bogaty ale mój komfort nie zależy od czyichś poczynań. Sam go sobie buduję.

Pozdrowienia

Ale to nie to samo. Stanie w długiej kolejce jest niekomfortowe (czyt. niefajne, niechciane) dla każdego, a jeszcze jak czekasz i patrzysz aż najpierw VIP-y wsiądą to już całkiem.

Natomiast niekomfortowe spędzanie wakacji to inna sprawa bo można spędzić 2 tygodnie bardzo niekomfortowo nad rzeką w puszczy, a i tak mieć super wakacje.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziemowit napisał:

Ale to nie to samo. Stanie w długiej kolejce jest niekomfortowe (czyt. niefajne, niechciane) dla każdego, a jeszcze jak czekasz i patrzysz aż najpierw VIP-y wsiądą to już całkiem.

Natomiast niekomfortowe spędzanie wakacji to inna sprawa bo można spędzić 2 tygodnie bardzo niekomfortowo nad rzeką w puszczy, a i tak mieć super wakacje.

Cześć

Spoko. Rozumiem różnicę pomiędzy tymi dwom znaczeniami słowa komfort. Znaczenia te zachodzą jednak na siebie ściśle i jak ktoś tego nie rozumie i nie akceptuje - vide Twój przykład - to jest sam sobie winien. Tak to postrzegam. Ja ma mi coś nie odpowiadać to nie jadę albo jadę gdzie indziej.

Upraszczając: przywołany przez Ciebie brak komfortu pachnie zazdrością, jeżeli nie zawiścią nawet.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory chociaż w kolejce do wyciągu wszyscy byli równi. A teraz proszę - narciarze lepszego i gorszego sortu! xD

Chyba bym musiała upaść na głowę bez kasku, żeby wydać 2100 zł za sezonówkę do Szczyrku, skoro w o niebo lepszych alpejskich ośrodkach kosztuje tyle samo, albo mniej.

A tak z ciekawości - ta segregacja to tylko w Szczyrku, czy we wszystkich ośrodkach TMR?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelb91 napisał:

Wszystkich.

Sezonówka Słowacja (Chopok, Strbskie i Łomnica) + Fast Pass - 598 euro.

Sezonówka Premium (4 kraje) + Fast Pass - 698 euro.

Sezonówka Topskipass - Karyntia+Tyrol Wschodni - 31 ośrodków, prawie 900 km tras - 610 euro

Sezonówka 3Täler Skipass - Vorarlberg i nie tylko - 39 ośrodków, 517 km tras - 492 euro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tanova napisał:

Sezonówka Topskipass - Karyntia+Tyrol Wschodni - 31 ośrodków, prawie 900 km tras - 610 euro

Sezonówka 3Täler Skipass - Vorarlberg i nie tylko - 39 ośrodków, 517 km tras - 492 euro

 

Nawet w wypasionym Dolomiti Superski - 1200 km tras- sezonówka kosztuje 850 E (przy kupnie do 24.12.2021). Więcej, niż w powyższych, ale też więcej tras i możliwości. W końcu to ok. 2,5 przeciętnego wyjazdu. Potem już za darmo😀.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tanova napisał:

Sezonówka Topskipass - Karyntia+Tyrol Wschodni - 31 ośrodków, prawie 900 km tras - 610 euro

Sezonówka 3Täler Skipass - Vorarlberg i nie tylko - 39 ośrodków, 517 km tras - 492 euro

 

Lub Magic Pass 399 CHF (w pierwszej przedsprzedaży) na którym jeździłem ostatnie 3 sezony.

Fajną opcją jest też:
Skiworld Ahrntal (Speikboden, Klausberg)
Annual ticket (Winter 2020/2021 & Summer 2021) Pre sale do 23 grudnia - 395,00 €

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelb91 napisał:

Lub Magic Pass 399 CHF (w pierwszej przedsprzedaży) na którym jeździłem ostatnie 3 sezony.

Fajną opcją jest też:
Skiworld Ahrntal (Speikboden, Klausberg)
Annual ticket (Winter 2020/2021 & Summer 2021) Pre sale do 23 grudnia - 395,00 €

I jak tu w kontekście powyższego być patriotą i jak tu wspierać taki Szczyrk? Przy okazji i fajny Spindlerovy Mlyn, do którego lubiłam jeździć z racji odległości, zrobił się jakoś mniej sympatyczny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...