Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 godzin temu, Doppelmayr napisał:

Pompowanie statystyk, czyli obecny wygląd trasy 3d. Trasa jest nieprzejezdna - powstał przydomowy parking. 

IMG_20201023_140828.jpg

Trasa jest od 3 lat nieprzejezdna. I pewnie - kwestie gruntów - nie będzie. Nie ma takiej potrzeby, nowa niebieska omija ten fragment. Pewnie, gdyby bez kosztów dało się to uruchomić, to by działało. Biznes to biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Doppelmayr napisał:

Pompowanie statystyk

Ciekawe czy w tym sezonie SMR  dalej będzie oszukiwał w ilości tras. 

Tu mapa oficjalna na której wyrysowano mnóstwo tras nieistniejących

Szczyrkowski - mapa zima 2020.jpg

 

Dlatego w tamtym sezonie zrobiłem mapa Szczyrku zima 2019/20, zlikwidowałem wirtualne trasy i dodałem 11 barów (zielone kwadraty) z dobrym jedzeniem, grillami itp prowadzonych przez miejscowych o których TMR nie raczył wspomnieć.

szczyrkowski_mapa_zima_2020.jpg

Z tej mapki w zasadzie można też wykreślić 11 Golgotę i  5 Bieńkulę  które leżą odłogiem.

 

Szczyrk, dzięki nowemu inwestorowi doszły nam w Szczyrku super trasy  freeridowe Bieńkula i Golgota, tym samym dołączyły do kultowych Beskidek i Sahara na Szyndzielni

Golgota  06.02.2020

IMG_20200206_090516.jpg

Bieńkula 06.02.2020

IMG_20200206_093122.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, surfing napisał:

Ciekawe czy w tym sezonie SMR  dalej będzie oszukiwał w ilości tras. 

Tu mapa oficjalna na której wyrysowano mnóstwo tras nieistniejących

Dlatego w tamtym sezonie zrobiłem mapa Szczyrku zima 2019/20, zlikwidowałem wirtualne trasy i dodałem 11 barów (zielone kwadraty) z dobrym jedzeniem, grillami itp prowadzonych przez miejscowych o których TMR nie raczył wspomnieć.

Z tej mapki w zasadzie można też wykreślić 11 Golgotę i  5 Bieńkulę  które leżą odłogiem.

 

Znana z wielu ośrodków praktyka. Na Chopoku jest podobnie (trasy 3 i 6), ale nie tylko TMR postępuje w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, surfing napisał:

Gdzie jeździsz na jednodniowy wypad narciarski?

 

2 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

Gdzie jeździsz Wojtek ?

Na jeden dzień lepiej uderzyć w mniej oblegany ośrodek w Wiśle. 4 godz. jeżdżenia wystarczają. 

Na kilka dni, chociaż mam dalej, od Szczyrku wolę Krynicę z Jaworzyną i wieczorami na Azotach. No i sama w sobie Krynica jest ładna, a Szczyrk ..... no cóż .... jakiś jest, na pewno pełny. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lu5asz napisał:

Który to osrodek ?

W Wiśle luźny jest Stożek, ale nie każdy musi lubić ten ON. Jest jeszcze w miarę luźno na Skolnity oraz na Poniwcu. Byłem też kiedyś za hotelem Stok i też nie było dramatu na kanapie.

Lubię też Cienków, kiedy otwarte są wszystkie trasy (ciężko o to przy ostatnich zimach), ale tam już można trafić na większy ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@JC wszystko fajnie, fajny wywiad, ale taki nie dziennikarski... Mogłeś się troszkę bardziej zagłębiać w odpowiedzi prezesa, bo wyszło trochę jak reklama ośrodka :)

-ceny niższe, ok super ale nie wieżę że to tak charytatywnie... spytał bym o powód.

-appka gopass , robi się, super, już półtora roku się robi, czemu tak długo?jak to robota dla programisty na kilka dni.

-mają jakiś sposób na sprzedaż karnetów na ten nieszczęsny czas? bo jak będą takie kolejki z reklamacjami jak w ubiegłym roku to zasłanianie ust i nosa nie pomoże 😂

-No i jak jesteś z prezesem na Ty, to załatw mi ściągnięcie tego bana na FB, ja naprawdę nic złego nie zrobiłem  😆

 

 

 

 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 5
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan otwarcia to 18 grudnia. Słaby plan, widzę jak w każdym innym ośrodku TMR.

Kiedyś w Szczyrku jeździłem na początku grudnia, dawniej to było, ale tylko kilka lat temu. Młyn dawniej startował jeszcze w listopadzie, jeśli tylko się dało. Teraz najwcześniej to dwa tygodnie przed świętami.

Żeby w grudniu pojeździć, trzeba wybierać inne ośrodki niż TMR. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarioJ napisał:

Plan otwarcia to 18 grudnia. Słaby plan, widzę jak w każdym innym ośrodku TMR.

Kiedyś w Szczyrku jeździłem na początku grudnia, dawniej to było, ale tylko kilka lat temu. Młyn dawniej startował jeszcze w listopadzie, jeśli tylko się dało. Teraz najwcześniej to dwa tygodnie przed świętami.

Żeby w grudniu pojeździć, trzeba wybierać inne ośrodki niż TMR. 

 

Niestety, dla nich się liczy KOMERCJA.

Po co otwierać na początku grudnia (pomijam zakazy pandemiczne)? 

Tak samo zamkną pod koniec marca pewnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...