Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Po takich opadach i cieple trudno jest na szybko przygotować trasę. Jak mocno ściśnie mróz to jakoś się udaje ale nie przy temp w okolicach zera czy -1/-2. To co spadnie jeszcze kilka godzin będzie się topić a następne godziny to zwykła ciapa. Są też prognozy na zaczynający się solidny wiatr od niedzieli więc musieli by się naprawdę nadzwyczajnie przyłożyć i pomóc natura. Niestety to co pisałem deszcz jest największym zabójcą śniegu a lunęło naprawdę nie mało w górach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Author napisał:

Po takich opadach i cieple trudno jest na szybko przygotować trasę. Jak mocno ściśnie mróz to jakoś się udaje ale nie przy temp w okolicach zera czy -1/-2. To co spadnie jeszcze kilka godzin będzie się topić a następne godziny to zwykła ciapa. Są też prognozy na zaczynający się solidny wiatr od niedzieli więc musieli by się naprawdę nadzwyczajnie przyłożyć i pomóc natura. Niestety to co pisałem deszcz jest największym zabójcą śniegu a lunęło naprawdę nie mało w górach. 

niemało czy nie mało ...?

Albo piszemy, albo próbujemy pisać - to ten etap.

Chcesz być czytany i poważany - naucz się pisać w języku ojczystym, przynajmniej.

Pozdrowienia

  • Confused 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mitek napisał:

niemało czy nie mało ...?

Albo piszemy, albo próbujemy pisać - to ten etap.

Chcesz być czytany i poważany - naucz się pisać w języku ojczystym, przynajmniej.

Pozdrowienia

Szacun, nawet wybitny polonista😏

W Szczyrku sytuacja wydaje się być słaba, co będzie zobaczymy. Narazie i tak będzie wszystko zamknięte.

Tym którzy kupili sezon tylko na Szczyrk, trochę współczuję. Opcja z Moltkiem przynajmniej będzie do wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na razie jeszcze nie wybitny ale na tle ogółu piszących...

W tym wypadku to jedynie drobny błąd nie zmieniający sensu wypowiedzi ale pisanie bez dbałości o takie szczegóły często prowadzi do odwrócenia sensu wypowiedzi - tak jaka z tym "mało",
niemało", więc nie ma co się śmiać.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mitek napisał:

niemało czy nie mało ...?

Albo piszemy, albo próbujemy pisać - to ten etap.

Chcesz być czytany i poważany - naucz się pisać w języku ojczystym, przynajmniej.

Pozdrowienia

A ja myślałem że mamy Święta i przynajmniej wtedy staramy się być wyrozumiali nieco bardziej dla bliźniego, a tu ciach. Małe przewinienie i siekierą w łeb jak tylko jest okazja. 

Chyba się strasznie męczysz przy stole i musisz odreagować na forum ? 🙂

Edytowane przez MarioJ
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarioJ napisał:

A ja myślałem że mamy Święta i przynajmniej wtedy staramy się być wyrozumiali nieco bardziej dla bliźniego, a tu ciach. Małe przewinienie i siekierą w łeb jak tylko jest okazja. 

Chyba się strasznie męczysz przy stole i musisz odreagować na forum ? 🙂

Cześć

Mnie święta nie dotyczą. Twardość i konsekwencja.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, toppaner napisał:

Pytanie.

Czy to prawda że nie będzie jurto działać sezonówka na SMR a będą aktywne tylko premium ?

Takie info zapodał mi kumpel,chyba bzdurka?

Dziękuję za info.

Tak, to prawda. Sprytna sezonówka zgodnie z ich regulaminem nie działa w dniach 27, 28, 29 i 30 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się nam nie  ciekawy klimat , średnia temperatura za  dnia w Styczniu  w okolicach Szczyrku ma  wynosić  +2'C

to daje  jakieś  0/-2 na  Hali  Skrzyczeńskiej ,  w nocy  na szczęście w górach będzie spadać do -5'C   więc miejmy nadzieje że śniega  będą  produkować ile się da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 21 grudnia 2020 r. pozycja 2316 do dnia 17.01.2021 r. zostaje wstrzymana działalność stoków narciarskich.

Jednak w tym czasie mogą funkcjonować koleje w ruchu turystycznym. Dlatego mamy dla Was pozytywną wiadomość w tych smutnych czasach.

W dniach 31.12.-17.01. będzie działać gondola A1 wyłącznie w ruchu turystycznym.

Nie będzie możliwości przewożenia sprzętu narciarskiego ani snowboardowego. Posiadacze Sprytnej Sezonówki mogą korzystać z gondoli w celach turystycznych w ramach posiadanego karnetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirekn napisał:

Do góry to nie problem ;) podejdę :) ale chciałbym zwieźć je bez szkody dla ślizgów z hali 

 

 

Pozdrawiam

mirekn

 

 

 

 

To mam deal-Ty podchodzisz,ja zjezdzam...tylko troche się naczekam ;)

A na poważnie zastanawiam się,czy nie wypożyczyc i wypróbowac skiturów.100zł za dzień a jaka frajda:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lu5asz napisał:

Dziś tam podjadę i sprawdzę czy ktoś nie stoi z tabliczką ,,wolne pokoje,, tfu ,,przewóz nart,, 😂

Chciałeś masz:).

https://dziennikzachodni.pl/stoki-w-beskidach-zamkniete-ale-mozna-dostac-sie-na-gore-kolejka-terenowka-na-nartach-a-nawet-smiglowcem/ar/c1-15366643

 

Terenówka podwiezie nas na górę

W sieci pojawiają się także ogłoszenia od ludzi, którzy samochodami terenowymi chętnie wywiozą nas na szczyt. W Szczyrku pojedynczy wyjazd kosztuje 15 zł od osoby. Można sobie kupić karnet na 10 wyjazdów, wtedy za jeden wjazd trzeba zapłacić tylko 10 zł.

- Dowożę samochodem terenowym pod Halę Skrzyczeńską spod gondoli. Maksymalnie cztery osoby. Praktycznie krążę od przystanku autobusowego pod Halę Skrzyczeńską. Mam coraz więcej telefonów, umawiać się trzeba na poszczególne godziny - usłyszeliśmy od kierowcy samochodu terenowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...