Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tankowiec napisał:

W dniach 31.12.-17.01. będzie działać gondola A1 wyłącznie w ruchu turystycznym.

Nie będzie możliwości przewożenia sprzętu narciarskiego ani snowboardowego. Posiadacze Sprytnej Sezonówki mogą korzystać z gondoli w celach turystycznych w ramach posiadanego karnetu.

szczyrk.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, christof napisał:

Dzis bylby remis bo od hali na sam dol jedno wielkie lodowisko. Lepiej sie podchodzi ;) za to z Malego... do hali superrooo

Są na dole jakieś oznaczenia typu: "trasa zamknięta, zakaz wstępu"?

Chodzi mi po głowie pomysł przyjazdu w piątek, ale nie chciałbym zostać pogoniony przez jakiegoś smutnego pana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taka sytuacja. 

Ludzi od groma, rodziny z dziećmi, saneczkarze, narciarza ( ski tour ). Piękne pogoda. I z tego co widziałem, mimo +4 stopnie, świetne warunki. Od spodu twardo, na górze lekko ruszone. I tylko można było popatrzeć, jak na skitourach wchodzą a później sobie zjeżdżają. 
 

IMG_20210102_135908.jpg

IMG_20210102_135911.jpg

IMG_20210102_135916.jpg

IMG_20210102_135857.jpg

IMG_20210102_135859.jpg

IMG_20210102_135903.jpg

IMG_20210102_135906.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jaca10 napisał:

OK, ale jak trasy oficjalne zamknięte, to co robić? W tym przypadku to jeżdżenie było nielegalne. 😀

 

Powędrować szlakiem pieszym, a na sanki - na górkę za stodołą :S.

Przez takich kombinatorów wwożących narty terenówkami czy skuterami i "pracujących przy odśnieżaniu parkingu" w hotelach w górach, rządzący będą mieli dobry pretekst, żeby po 18 stycznia znów zwalić winę na niezdyscyplinowanych narciarzy i nie otwierać stoków. Ludzie, nie widzicie że takie cwaniactwo jest nie fair wobec rzeszy innych osób, które chciałyby legalnie pojeździć na nartach? Że to jest egoistyczne i krótkowzroczne?

Żeby było jasne - nic nie mam do skiturowców, wręcz przeciwnie - oberwali rykoszetem za aktualną sytuację. Niesłusznie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tanova napisał:

Powędrować szlakiem pieszym, a na sanki - na górkę za stodołą :S.

Przez takich kombinatorów wwożących narty terenówkami czy skuterami i "pracujących przy odśnieżaniu parkingu" w hotelach w górach, rządzący będą mieli dobry pretekst, żeby po 18 stycznia znów zwalić winę na niezdyscyplinowanych narciarzy i nie otwierać stoków. Ludzie, nie widzicie że takie cwaniactwo jest nie fair wobec rzeszy innych osób, które chciałyby legalnie pojeździć na nartach? Że to jest egoistyczne i krótkowzroczne?

Żeby było jasne - nic nie mam do skiturowców, wręcz przeciwnie - oberwali rykoszetem za aktualną sytuację. Niesłusznie.

Litości, w sklepach nie ma żadnych norm, ŻADNYCH. Może zostawmy ludzi na powietrzu, nie twórzmy teorii spiskowych o niszczeniu nartostrad, tylko pomyślmy o swoim zachowaniu w życiu codziennym???

W sklepach ludzi Full, święta Sylwester wszyscy się spotykają. Tylko widzę jak kolejne turnusy przyjeżdżają do sąsiadów.

Nieudolność władzy high Level. Nie potrafią prostych rzeczy ogarnąć, więc nasza pseudo kwarantanna narodowa, która u mnie trwa już bardzo długo, potrwa do wiosny.

Na polskie stoki się nie wybieram. Chyba że sanki z synem albo skitury. Za to do Austrii po ich testach, z własnym negatywnym... z chęcią pojadę i to na bardzo długo.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tanova napisał:

Przez takich kombinatorów wwożących narty terenówkami czy skuterami i "pracujących przy odśnieżaniu parkingu" w hotelach w górach, rządzący będą mieli dobry pretekst, żeby po 18 stycznia znów zwalić winę na niezdyscyplinowanych narciarzy i nie otwierać stoków. Ludzie, nie widzicie że takie cwaniactwo jest nie fair wobec rzeszy innych osób, które chciałyby legalnie pojeździć na nartach? Że to jest egoistyczne i krótkowzroczne?

Dlaczego nazywasz ich kombinatorami, ile można wywieść ludzi terenówkami na górę 6, 12, 20 osób na godzinę (za odpowiednie wynagrodzenie) x 6h zjedzie 120 osób, myślisz że nasi "rządzący" się tym przejmują, oni mają to w tylniej części ciała (u nas to się nazywa "rzec") i niestety nie ma to żadnego przełożenia na to czy stoki zostaną otwarte czy nie. Bo najważniejsze jest to co zrobi Europa zamkną czy nie, a i nie wiadomo czy kot prezesa nie ma w tym czasie kataru, bo jak ma to stoki muszą być zamknięte.

  • Like 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jakoś nie mogę zedytować mojego wcześniejszego postu pozdrawiam tych wszystkich co nie mają możliwości pojeździć na nartach, a ja dziś z braku laku machnąłem 29 km na rowerku z kolegą Cezarem po naszych trójmiejskich pagórkach. Pozdrowienia w Nowym Roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WujB napisał:

Dlaczego nazywasz ich kombinatorami, ile można wywieść ludzi terenówkami na górę 6, 12, 20 osób na godzinę (za odpowiednie wynagrodzenie) x 6h zjedzie 120 osób, myślisz że nasi "rządzący" się tym przejmują, oni mają to w tylniej części ciała (u nas to się nazywa "rzec")

Dlatego, że 1) nagłaśniają to media, 2) dlatego że jest to łamanie zasad solidarności społecznej, 3) bo to jest kombinatorstwo czystej wody.

@przemo_narciarz - przykład ze sklepami i z sąsiadami jest od czapy. Na zasadzie: "Mamo, ale pół klasy też dostało jedynki!" I co z tego? Życzę Ci (sobie też) z serca wyjazdu do Austrii na narty, ale jakoś nie widzę, żeby na nas czekali z otwartymi ramionami. Póki co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tanova napisał:

Dlatego, że 1) nagłaśniają to media, 2) dlatego że jest to łamanie zasad solidarności społecznej, 3) bo to jest kombinatorstwo czystej wody.

Jak się rozchodzi i potencjalne wwożenie z nartami to się zgodzę ale chyba nie masz pretensji o dzieciaki, sanki i pieszych. Na rowerach też już tam są bo ubite i sam nie wiem czy się tam w tygodniu w taki sposób nie wybiorę. Jeśli jest z tym kłopot techniczny bo "niszczą śnieg" co dla mnie jest zabawne to TMR powinien postawić solidny płot w poprzek stoków i tyle. Nie stawiajmy już sprawy na głowie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jaca10 napisał:

Niszczyć?

Proponuje Ci wycieczkę z Hali na Kopę. Nigdy w Szczyrku nie widziałem tak dobrze przygotowanych tras w Szczyrku. Mimo że nie są ratrakowane ( chyba ).

Cześc

Wygłupiam się, wybacz. Tak naprawdę w ogóle mnie to nie obchodzi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...