Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pasazer85 napisał:

Ale 6 pozostała 🤣

I jak widzę pojawiła się nowość na sezon 2021 trasa 1 a 👍

Wydaje mi się że 1a to już była wcześniej. Na pewno jechałem tamtędy w zeszłym roku, leśny łącznik do 3.

Edytowane przez ppown
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Przejazd z 1 na starą 2,3 był zawsze, nawet w '84 jak że strach uciekałem tamtędy że strachu z jedynki😄

Przejazd był zawsze, tyko nieoficjalnie i nieoznakowany, obecnie jest na mapach ale z oznakowaniem jest podobnie, przynajmniej ja nie znalazłem oznakowania. Może dlatego, ze wiem jak jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ppown napisał:

Wydaje mi się że 1a to już była wcześniej. Na pewno jechałem tamtędy w zeszłym roku, leśny łącznik do 3.

1a była czynna 2 sezony temu, nawet wieczorem (bez światła), ale w następnym coś nie przygotowywali. Może nie chcieli mieszania się ruchu przy dużej frekwencji. To w końcu kawałek ścieżki z trasy 1 na 3.

6 to trasa widmo. Też ścieżka, ale nieprzygotowywana od nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

To w końcu kawałek ścieżki z trasy 1 na 3.

No właśnie to mnie zmyliło... Będąc tam w grudniu, jadąc gondolą żuciła mi się w oczy dość duża wycinka... Więc albo jestem dalej w błędzie albo ten łącznik został poszerzony... W przyszłym tygodniu zweryfikuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

1a była czynna 2 sezony temu, nawet wieczorem (bez światła), ale w następnym coś nie przygotowywali. Może nie chcieli mieszania się ruchu przy dużej frekwencji. To w końcu kawałek ścieżki z trasy 1 na 3.

6 to trasa widmo. Też ścieżka, ale nieprzygotowywana od nie wiem kiedy.

Gdy byłem w zeszłym roku to akurat 1 była zamknięta. Ale górny fragment 1 był przygotowany i dało się pojeździć właśnie do łącznika 1a a dalej już na 3. 

Właśnie kiedyś próbowałem namierzyć 6. Trasa widmo, ale na mapach wygląda nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo "6" chyba nie trzeba utrzymywać - wystarczy raz na sezon przejechać ratrakiem i narciarze jej nie rozjeżdżą, bo po pierwsze prawie nikt nią nie jeździ, po drugie jest to prosta droga, więc trudno tam o muldy. Tylko nie umiałem ostatnio znaleźć wjazdu na nią, odkąd zmodyfikowano "3" względem dawnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali info o otwarciu 12 lutego:

"W piątek 12.02. ponownie otwieramy ośrodek dla narciarzy i snowboardzistów. Start punktualnie o godz. 8:30. Dostępne będą wszystkie koleje oraz orczyk. Na naśnieżanych trasach jest 80-100 cm białego dobra.

Od piątku będzie można jeździć na trasach: 2, 3b, 3, 4, 10 oraz łącznikach z COS: 3a i 3c do Ondraszka 21. "

Oczywiście stawiają na niebieskie, mogliby chociaż 1-kę dodać do zestawu.

Edytowane przez zając
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle DNO. Ciężko było doprowadzić do użytku te ścieżki szczyrkowskie mimo tylu opadów i dobrych temperatur. Choćby ten tydzień cały mrozi. W Szczyrku znalezienie noclegu graniczy z cudem, a oni po łatwiźnie otwierają swoje "firmowe" trasy. Dla porównania Białka otwiera wszystko co posiada.

W tym TMR nikt nie rozumie, że budowanie długofalowej współpracy z klientem to jakieś 80% sukcesu.

Ja z Sezonówki skorzystam 0 dni, proszę o zwrot. Na następny sezon nie kupuje.

Dla innego porównania, choć duży przeskok. Szwajcaria, Arosa/Lenzerheide. Jeździło co czwarte krzesełko, reszta pusta. Przygotowane 200 na 225km dostępnych tras. Tak wiem, tam dokładają to interesu, a tutaj chcą zarobić, bo na tym polega biznes. Litości. Po prostu w wielu innych miejscach mają SZACUNEK do klienta. W Szczyrku tylko patrzą jak zwabić jelenia.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zając napisał:

Podali info o otwarciu 12 lutego:

"W piątek 12.02. ponownie otwieramy ośrodek dla narciarzy i snowboardzistów. Start punktualnie o godz. 8:30. Dostępne będą wszystkie koleje oraz orczyk. Na naśnieżanych trasach jest 80-100 cm białego dobra.

Od piątku będzie można jeździć na trasach: 2, 3b, 3, 4, 10 oraz łącznikach z COS: 3a i 3c do Ondraszka 21. "

Oczywiście stawiają na niebieskie, mogliby chociaż 1-kę dodać do zestawu.

Na trasie nr 1 rozebrali mostek drewniany przy dole wiosną w minionym roku,ten nad ulicą. Chyba ze coś  sie zmieniło. W początkiem stycznia tego roku nie było tam nic.

Edytowane przez PavloS_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PavloS_ napisał:

Na trasie nr 1 rozebrali mostek drewniany przy dole wiosną w minionym roku,ten nad ulicą. Chyba ze coś  sie zmieniło. W początkiem stycznia tego roku nie było tam nic.

Powinni w ogóle wykasować z mapy trasy czerwone i czarną (jest jedna) w SMR, i tak one istnieją tylko teoretycznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PavloS_ napisał:

Na trasie nr 1 rozebrali mostek drewniany przy dole wiosną w minionym roku,ten nad ulicą. Chyba ze coś  sie zmieniło. W początkiem stycznia tego roku nie było tam nic.

Podobno docelowo droga ma iść po obniżeniu, a trasa nad nią.

Podobno, bo dla SMR liczą się tylko trasy niebieskie, więc może po prostu tę trasę zaorają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2021 o 18:12, pasazer85 napisał:

No właśnie to mnie zmyliło... Będąc tam w grudniu, jadąc gondolą żuciła mi się w oczy dość duża wycinka... Więc albo jestem dalej w błędzie albo ten łącznik został poszerzony... W przyszłym tygodniu zweryfikuję :)

nie mojszesz wersyfikować, bo na gądoli jedna para sie p..

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czesio napisał:

nie mojszesz wersyfikować, bo na gądoli jedna para sie p..

 

Cześć

Słusznie, słusznie...

A kolega dając negatywną ocenę się pogrążył.

Pozdrowienia

PS

Ale powiem Ci, że "gądola" jest naprawdę niezła. Sam bym się przejechał.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 14:41, ski89 napisał:

Jak zwykle DNO. Ciężko było doprowadzić do użytku te ścieżki szczyrkowskie mimo tylu opadów i dobrych temperatur. Choćby ten tydzień cały mrozi. W Szczyrku znalezienie noclegu graniczy z cudem, a oni po łatwiźnie otwierają swoje "firmowe" trasy. Dla porównania Białka otwiera wszystko co posiada.

Nie chce sie czepiać, ale w Białce zasadniczo „wszystko” oznacza wszystkie niebieskie trasy - tam jest jeden łącznik szumnie nazywany czerwona trasa i fis, który u góry przez chwile jest fajny a potem kompletnie płaski ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...