Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Nie chce sie czepiać, ale w Białce zasadniczo „wszystko” oznacza wszystkie niebieskie trasy - tam jest jeden łącznik szumnie nazywany czerwona trasa i fis, który u góry przez chwile jest fajny a potem kompletnie płaski ...

Nie ważne jakie trasy. Nie jeżdżę tam lub bywam rzadko właśnie ze względu na słabe trasy. Liczy się jednak szacunek do klienta. Tak samo jak Szwajcary mogliby powiedzieć "lipa, ferii nie ma, to dajemy trzy trasy". Dają co mają na maxa. W Szczyrku jak zwykle nabijanie w butelkę, bo trasy inne niż niebieskie znasz jedynie z opowieści lub nieaktualnej mapki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalizm największego gracza jest widoczny nawet na jego własnej stronie. Ile to lat są w Polsce? 4?
Niby nic, ale nawet tutaj nie potrafią wyznaczać standardów.

O zeszłorocznych jazdach z niedziałającymi sezonówkami mogę napisać książkę i kolega @moruniek pewnie też. Specjalisty informatyka ta firma nie widziała nigdy. Ani do obsługi systemu kart, ani do stworzenia prostej strony.

Po prostu nie cierpię amatorszczyzny, wielkich słów bez pokrycia i mamienia ludzi. Dla mnie idioci z dużymi pieniędzmi.

pro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ski89 napisał:

Nie ważne jakie trasy. Nie jeżdżę tam lub bywam rzadko właśnie ze względu na słabe trasy. Liczy się jednak szacunek do klienta. Tak samo jak Szwajcary mogliby powiedzieć "lipa, ferii nie ma, to dajemy trzy trasy". Dają co mają na maxa. W Szczyrku jak zwykle nabijanie w butelkę, bo trasy inne niż niebieskie znasz jedynie z opowieści lub nieaktualnej mapki.

Cześć

Ja tam te trasy (te "inne niż niebieskie"), o których piszesz, znam doskonale. Spędziłem tam wiele sezonów. Natomiast w ogóle nie wiem nic o tym o czym piszesz. I jak widać dobrze!

Dziwi mnie tylko, że skoro macie takie złe doświadczenia to mimo wszystko kupujecie te sezonówki czy też w ogóle tam jeździcie. Ja tam nigdy nie byłem i raczej nie rozważam ze względów oczywistych, wiadomych na długo przed rozruchem stacji.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja tam te trasy (te "inne niż niebieskie"), o których piszesz, znam doskonale. Spędziłem tam wiele sezonów. Natomiast w ogóle nie wiem nic o tym o czym piszesz. I jak widać dobrze!

Dziwi mnie tylko, że skoro macie takie złe doświadczenia to mimo wszystko kupujecie te sezonówki czy też w ogóle tam jeździcie. Ja tam nigdy nie byłem i raczej nie rozważam ze względów oczywistych, wiadomych na długo przed rozruchem stacji.

Pozdrowienia

Niestety "nadzieja matką głupich" albo "nadzieja umiera ostatnia". Cały czas człowiek-narciarz ma nadzieję, że w Polsce też powstanie coś na wysokim poziomie. Każdy rok działań TMR torpeduje te nadzieje. Wiele osób mówiło "ośrodek w budowie i dajmy im czas". Dla mnie ten rok jest ostatnim, czas się skończył.

Rok temu problemy z sezonówkami, moja na COS w ogóle nie ruszyła. Problem z przepustowością wyciągu Solisko-Hala.
No i co roku jazda z otwieraniem tras, tylko dla masowego narciarstwa. Zobaczymy co mnie jeszcze czeka od jutra gdy pojawię się w Szczyrku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ski89 napisał:

Nie ważne jakie trasy. Nie jeżdżę tam lub bywam rzadko właśnie ze względu na słabe trasy. Liczy się jednak szacunek do klienta. Tak samo jak Szwajcary mogliby powiedzieć "lipa, ferii nie ma, to dajemy trzy trasy". Dają co mają na maxa. W Szczyrku jak zwykle nabijanie w butelkę, bo trasy inne niż niebieskie znasz jedynie z opowieści lub nieaktualnej mapki.

Kolega ma generalnie rację. Piszę to trochę słabym językiem, ale prowadzenie ośrodka przez TMR z punktu widzenia narciarstwa (!) jest przeciętne. Mi się też to niepodoba i nie będę tam jeździł wraz z moją rodziną. Moja córka ma podobne oczekiwania: czyli dostępność wszystkich tras które są na mapce ośrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety polityka tego ośrodka jest bardzo słaba. Tym bardziej, że tam bądźmy poważni zarobek jest cały rok, bardzo dużo ludzi jeździ latem rowerami gondolą, nawet teraz było widac mnóstwo turystów którzy korzystali z gondoli podczas zamkniętego sezonu. Można się śmiać (moim zdaniem niesłusznie) z tras w Białce, ale tam polityka jest całkiem inna, naśnieżają ile się da i przygotowują ośrodek tak żeby wszystko co się da było otwarte. Zresztą podobnie to wygląda w innych dużych ośrodkach typu Zieleniec czy Czarna Góra. Zresztą w tak trudnym sezonie mnóstwo mniejszych stacji stara się otworzyć jak najwięcej tras (a zima pomaga), natomaist w Szczyrku na podstawie tego co planują odpalić to totalne minimum żeby tylko wszystkie koleje chodziły. Szkoda, chociaż może coś w tym jest, bo przypuszczam, że i tak będą tłumy. Mnie to dziwi i na ten moment omijam ten ośrodek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Przemekc1 napisał:

No niestety polityka tego ośrodka jest bardzo słaba. Tym bardziej, że tam bądźmy poważni zarobek jest cały rok, bardzo dużo ludzi jeździ latem rowerami gondolą, nawet teraz było widac mnóstwo turystów którzy korzystali z gondoli podczas zamkniętego sezonu. Można się śmiać (moim zdaniem niesłusznie) z tras w Białce, ale tam polityka jest całkiem inna, naśnieżają ile się da i przygotowują ośrodek tak żeby wszystko co się da było otwarte. Zresztą podobnie to wygląda w innych dużych ośrodkach typu Zieleniec czy Czarna Góra. Zresztą w tak trudnym sezonie mnóstwo mniejszych stacji stara się otworzyć jak najwięcej tras (a zima pomaga), natomaist w Szczyrku na podstawie tego co planują odpalić to totalne minimum żeby tylko wszystkie koleje chodziły. Szkoda, chociaż może coś w tym jest, bo przypuszczam, że i tak będą tłumy. Mnie to dziwi i na ten moment omijam ten ośrodek. 

W Zieleńcu od jutra chodzi wszystko co tylko może a w Czarnej odpalają nawet Procę i trasy E i F gdzie nawet naśnieżania nie ma. Więc jak się chce to się da. Sam planuję przyjechać do Szczyrku w tygodniu ale nwm czy warto się pałować i nie wybrać np. Jaworzyny Krynickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Nie chce sie czepiać, ale w Białce zasadniczo „wszystko” oznacza wszystkie niebieskie trasy - tam jest jeden łącznik szumnie nazywany czerwona trasa i fis, który u góry przez chwile jest fajny a potem kompletnie płaski ...

Ten łącznik jest naprawdę "fajny" ale to zasługa jedynie szybkiej degradacji trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, moruniek napisał:

Wyciągi w Szczyrku ruszają, ale skibusy nie dowiozą narciarzy

 

https://bielskobiala...-narciarzy.html

Szczerze to będzie jakaś masakra. Skibusy jeździły a korki i tak były kosmiczne. Teraz jak wszyscy ruszą swoimi autami- strach myśleć. Właśnie kupiłem skipass na niedzielę i trochę jestem przerażony tym dojazdem z pensjonatu. Zawsze z busów korzystałem. Teraz zastanawiam się o której będzie trzeba być na parkingu żeby miejsce znaleźć. Tak na pocieszenie widzę, że jednak trasa 1 będzie czynna, bo skoro będzie dostępna na nocnej to chyba w dzień jej nie zamkną 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma. Jak najedzie tyle ludzi co się zapowiada, to będzie masakra na trasach. O ile można zrozumieć brak Golgoty czy Bieńkuli - przez 5 lat nie przebudowali tam systemu naśnieżania, o tyle brak 1, 7 i 8 to jakaś kpina z narciarzy (ich klientów). Dodam że na hali Pośredniej, śniegu jest naprawdę sporo. Dlaczego nie przygotowano 8 ?   

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle w Szczyrku poprzesuwali kamery , żeby nie było widać kolejek ...

A jeszcze wczoraj wszystkie chodziły normalnie ...

Wkurwiający marketing ...

 

Jeszcze pytanie dla osób, które się skusiły i już tam są ... COS ma zamknięte trasy ? z tabelki na stronie SMR wynika, że tak ...

Ktoś może potwierdzić ...

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...