Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Było mniej więcej minus 15, na Zbójnicką, na Małe Skrzyczne (talerzyk) i na Juliany nie było kolejek, ale wyciągi dość wolno jeździły. Na 4 kolejka była, gondola - nie wiem, nie sprawdzałem. Talerzyk na Małe praktycznie bez frekwencji.

Cześć

Muszą wolno jeździć bo przy tym mrozie boją się awarii. Ja  w ogóle dziwię się, że je puścili. Kiedyś nie było tego problemu ale te zostały unowocześnione

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że w tym roku wybiorę się i wreszcie uda się pojeździć komfortowo na SMR. Za każdym razem gdy tu jestem w jakimś stopniu wyjeżdżam zawiedziony. A to trochę powiało i wyciągi stoją albo śniegu brak nawet przy takiej zimie. A i przygotowanie tras, co najwyżej średnie. 

Jedynie Zbójnicka Kopa zawsze jest świetnie przygotowana ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Opinie laika nie są faktami.

Pozdrowienia

Typowy komentarz największej forumowej mądrali - wskaż zatem choć jedno zdanie w powyższej relacji, które wskazuje na brak wiedzy (bo tego, co rozumiesz przez "wiedzę" odnośnie czyichś spostrzeżeń z wyjazdu,  chyba nigdy się nie dowiem, a już kiedyś próbowałem). Jak dla mnie, relacja w 100% taka, jak być powinna - przydatny opis stanu faktycznego, uzupełniony własnymi spostrzeżeniami.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, koliber napisał:

Typowy komentarz największej forumowej mądrali - wskaż zatem choć jedno zdanie w powyższej relacji, które wskazuje na brak wiedzy (bo tego, co rozumiesz przez "wiedzę" odnośnie czyichś spostrzeżeń z wyjazdu,  chyba nigdy się nie dowiem, a już kiedyś próbowałem). Jak dla mnie, relacja w 100% taka, jak być powinna - przydatny opis stanu faktycznego, uzupełniony własnymi spostrzeżeniami.

Cześć

Próbuj dalej miły przyjacielu, skoro Ci nie wyszło do tej pory. Jak dla laika - relacja - jak napisałem - wystarcza.

Niestety opinie laika nie są faktami a opinie laika o opiniach laika tym bardziej, ale oczywisty szacunek za chęć zabrania głosu w rozmowie.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 10:41, WojtekM napisał:

Otwarte trasy w Szczyrku to jakaś kpina. Mam na myśli to co jest otwarte w zestawieniu z warunkami atmosferycznymi.

Zawsze się zastanawiam, po co TMR się chwali, że jest w ośrodku 22km tras (nie liczę COSu, BSA), skoro permanentnie nieczynne są trasy 5,6, często 1,1a,9,9a,11 a nawet 7-ka? Zawsze tłumaczenia że: a to "nie ma śniegu", a to "za dużo śniegu", a to "się nie zdążyło przygotować do sezonu" a to "covid", a to "brak covida"... To jest kpina! Te nieczynne trasy to ponad 9km, prawie połowa. A tacy mieli być profesjonalni, prawie jak w Alpach a ciągle nie mogą zdążyć. Nie wiem, brakuje ratraków, czy ludzi, czy dobrej woli?

Kocham Szczyrk, bo tu się narciarsko wychowałem i jestem tu co roku i w tym roku też będę bez względu na warunki, ale kwestia tych nie otwieranych tras zawsze mnie irytuje.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lomax napisał:

Zawsze się zastanawiam, po co TMR się chwali, że jest w ośrodku 22km tras (nie liczę COSu, BSA), skoro permanentnie nieczynne są trasy 5,6, często 1,1a,9,9a,11 a nawet 7-ka? Zawsze tłumaczenia że: a to "nie ma śniegu", a to "za dużo śniegu", a to "się nie zdążyło przygotować do sezonu" a to "covid", a to "brak covida"... To jest kpina! Te nieczynne trasy to ponad 9km, prawie połowa. A tacy mieli być profesjonalni, prawie jak w Alpach a ciągle nie mogą zdążyć. Nie wiem, brakuje ratraków, czy ludzi, czy dobrej woli?

Kocham Szczyrk, bo tu się narciarsko wychowałem i jestem tu co roku i w tym roku też będę bez względu na warunki, ale kwestia tych nie otwieranych tras zawsze mnie irytuje.

Patrząc na tłumy jakie tam zjeżdżają, wychodzi na to, że nie ma potrzeby by cokolwiek otwierali. W takim dniu jak dziś pewnie nawet jakby chodziła sama trasa z Kopy to były by pełne parkingi i kolejki. To po co się wysilać? 

Taką przyjęli strategię, nastawili się na klientelę dla której ideałem jest trasa z Kopy, widocznie im to pasuje. Czasy kiedy Golgota była uruchamiana jako jedna z pierwszych odeszły w zapomnienie i chyba nie wrócą. A przekłamania marketingowe są w dzisiejszym świecie normą na każdym kroku, to co się dziwić - to w kwestii tych 22 km tras. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...