Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, pasazer85 napisał:

Ciekaw jestem czy ktoś z osób decyzyjnych w SMR ma świadomość o tym co tu wypisujemy ? 😗Na FB na bieżąco każda krytyka jest kasowana... @JC lubisz wyzwania, powinieneś zrobić vlog o przejeździe trasą nr 6 😂

Tak, czytają nasze forum!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ski89 napisał:

Przeraża mnie i wkurwia zachowanie ludzi. Zatrzymywanie się na Ondraszku w 4 osoby i blokowanie 3/4 trasy.

Dlatego nie lubię Ondraszka i unikam jak ognia. Kiedy jest pusto, to OK. Ale kiedy są ludzie - ta trasa jest niebezpieczna. Jest wąska, ma kilka przełamań, ciężko na niej ominąć gawędzących i piknikujących na całej szerokości. Na Jaworzynę dużo lepiej zjechać wariantem Fis - Kaskada przed Grzebieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WojtekM napisał:

Bo tam wywiewa. Ale mieli sporo czasu i warunki, żeby przygotować te miejsce.

Górna Kaskada wymaga przeprofilowania, ta trasa jest wypukła (drastycznie trudna do utrzymania), a śnieg lubi wklęsłe. Idealnie to wygląda np. w Przemyślu, tam trasa prowadzi w głębokim dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, krzysio1226 napisał:

W Szczyrku to dziś chyba oblężenie. Zobaczcie kamerkę spod gondoli :)

Przestawili kamerę aby nie było widać kolejki do gondoli, ale tym razem ludzie ustawili się tak że ich kamera jednak łapie, spod budynku kas.

Ciekawe co dzieje się przy bramkach. Jest ktoś na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Górna Kaskada wymaga przeprofilowania, ta trasa jest wypukła (drastycznie trudna do utrzymania), a śnieg lubi wklęsłe. Idealnie to wygląda np. w Przemyślu, tam trasa prowadzi w głębokim dole.

Ale jak zima nie dopisze, to nawet to nie pomoże. W zeszłym roku Przemyśl działał chyba trzy dni przez cały sezon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pasazer85 napisał:

 zadaj to pytanie na grupie SMR na fb. Myślę, że raz dwa znajdą się obrońcy, a chwile później twoje pytanie zostanie usunięte :)

Nie mogę tego zrobić na fb wykasowałem za dużo ludzi mnie wkurzało na fb. Ale masz rację napiszę do nich e-mail lub pismo w tej sprawie, a bana mam gdzieś jest wiele innych stacji narciarskich poza SMR, z nich mogę skorzystać a nawet jak w tym roku zero to w następnym zaliczę po raz kolejny ALPY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Micheł napisał:

Ale jaja 😆🤣

Piszę całkowicie poważnie, że wcale nie dziwię się, że przestawili kamerki. Tu pewnie wcale nie chodziło o zniechęcanie potencjalnych klientów, a bardziej o kolejną aferę, w stylu obrazków ze Słotwin w połowie grudnia. Takie zdjęcia jak powyższe tylko przekonają Niedzielskiego, żeby wkrótce zakończyć te atrakcje. I nie pomogą żadne tłumaczenia o chustach, maskach, kombinezonach i odległości na długość nart, bo wszyscy wiem jak to naprawdę w praktyce wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana zapowiadało się, że będzie jeszcze lepiej niż wczoraj. Mniej samochodów na parkingu, pierwszy wjazd gondolą dużo mniej stania, nawet parę minut wcześniej puścili wyciąg. Pogoda lampa od początku dnia,  do tego na trasach sztruks.

IMG_20210215_085437.thumb.jpg.0276d74236ab43eb813d2bc80b40a753.jpg

Niestety ta bajka szybko zaczęła się kończyć. Zjazd do Soliska, zero czekania do kanap ale podczas jazdy ktoś mówi, że jedna trasa z Wierchu zamknięta. Nie chciałem wierzyć, bo wczoraj obydwie były super. Wjeżdżam na górę i rzeczywiście 8 cała przegrodzona taśmami. Pomimo to jadę skoro widzę sztruks. Dojeżdżam do Igla a tu nagle taka niespodzianka:

IMG_20210215_093454.thumb.jpg.aa277a54902a60acc608241856202519.jpgIMG_20210215_093612.thumb.jpg.886499cb460d90166c14c5c155af330b.jpgIMG_20210215_093619.thumb.jpg.30df9ed551385d11b9263a2d091a6d3e.jpg

Normalnie jakby pługiem przeorali! Ale po co?! Przecież wczoraj były tam bardzo dobre warunki! Chyba tylko aby zamknąć kolejną trasę dla zasady. Albo utrudnić dojazd do Rudego Kota i Iglo. Potem jeszcze trochę pojeździliśmy na Solisku. Zamknięta czerwona 7 w super stanie. Ale około 11 się zaczęło... Te zdjęcia wstawiane we wcześniejszych postach nie kłamią. Nagle dzikie tłumy bydła bez maseczek rozpychający się łokciami i kijkami. DRAMAT. Powrót do gondoli, tam stania na 10 min ale tendencja zwyżkowa. Przed godz. 14 kolejka była aż tam gdzie się zaczynał ten stary talerzyk. Ludzie prawie na strasie stali... Dlatego ostatni zjazd i ewakuacja. Ogólnie to rzecz jasna i tak jeżdżenie udane, ale ludzie bezmyślni, podobnie jak polityka zamykania tras SMR. 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zamykają ten cyrk jak gestorzy nie potrafią limitować sprzedaży bo tylko kasa się liczy. Ciekawe jakby zaczęli w samoloty 180 osobowe upychać po 400 osób? A nie sory tam ktoś myśli o bezpieczeństwie. Tutaj nawet przy pandemii nie ma refleksji. 
 

Jestem tutaj po 20-25 dni od 5 sezonów ale czegoś takiego nie widziałem. O godzinie 12 kolejka po karnety na gondoli sięgała do ulicy Salmopolskiej. Serio ludzie stali na wjeździe na parking. O 12 ku@@a !!!

Serce krwawi, że takie trasy są w posiadaniu takich głąbów, idiotów i arogantów. 

C028C246-DA2A-4570-B143-21397B137659.jpeg

  • Like 8
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Koledzy biadolący jesteście po prostu zabawni, naprawdę jak dzieci.

Czego się przepraszam spodziewaliście??? Nie rozumiem po prostu takiej dziwnej niekonsekwencji. Wiem, że będzie sajgon ale i tak jadę a później narzekam.

Pozdrowienia

  • Like 2
  • Haha 1
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:) Taki ciekawy model:

1. Najpierw narzekamy że w SMR jest otwartych mało tras
2. Potem mimo wszystko tam jedziemy i narzekamy że tłumy, kolejki i mało otwartych tras w dodatku same niebieskie.

Tymczasem ośrodków gdzie można w tym samym czasie spokojnie pojeździć jest sporo. I wcale nie trzeba ich szukać daleko. Znajomy był dziś w BSA, jazda prawie na bieżąco, otwarta czarna trasa. Z komentarzy na ich fb wygląda na to że w weekend też tłumów nie było.

Edytowane przez kokoSKI
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega jest taki mądry, to niech mi powie gdzie znajdę ośrodek który ma kilka tras powyżej 2 km długości i to na dodatek bez kolejek i o rożnym stopniu trudności? Szczyrk ma swoje liczne przywary ale pod względem tras,  jest po prostu bezkonkurencyjny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...