Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Przemekc1 napisał:

Natomiast w Szczyrku to jest już patalogia, bo to przecież nie jest tak, że poczekasz parę minut w kolejce i zjedziesz super trasą, tylko postoisz 30 minut, a potem i tak musisz zjeżdzać niesamowicie ostrożnie, bo straszny tłok, a trasa już zorana przez tłum ludzi. Płacić grubą kasę żeby zjechać w ten sposób kilka razy to jak dla mnie straszny masochizm, ale co kto lubi.

To racja, ale gdy są czynne wszystkie trasy, to tłok się rozkłada. I zarówno na Hali Pośredniej, jak i na trasach do Soliska (może z wyjątkiem dolnego odcinka, gdzie wszyscy przejeżdżają z 7-ki na 4-kę) jest w miarę pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, koliber napisał:

To racja, ale gdy są czynne wszystkie trasy, to tłok się rozkłada. I zarówno na Hali Pośredniej, jak i na trasach do Soliska (może z wyjątkiem dolnego odcinka, gdzie wszyscy przejeżdżają z 7-ki na 4-kę) jest w miarę pusto.

To jest jeden z powodów dlaczego nazywam tą sytuację patologiczną. SMR kosi kasę praktycznie cały sezon, a oszczędza na czym się tylko da i nie przygotował większej ilości tras kiedy wszystkie duże ośrodki są czynne praktycznie w całości.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, apia napisał:

Witam, mam pytanie. czy na dole krzesłana Skrzyczne, czyli w COS, kupię karnet na cały COS i SON? Nie mam karty gopass. Niestety nie sposób dodzwonić się do COS, od 3 dni próbuję o różnych porach bezskutecznie....

Ze strony SMRu -

 

W jakich Ośrodkach otrzymam chipową kartę Gopass?

  • W Polsce: Szczyrk Mountain Resort
  • Na Słowacji: Tatralandia, Besenova, Wysokie Tatry, Jasna
  • W Czechach: Szpindlerowy Młyn, Golf resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf resort Olomouc
  • W Austrii: Mölltaler Gletscher

Czy odbiorę kartę w ośrodku Beskid Sport Arena lub Centralnym Ośrodku Sportu?

Nie. W Szczyrku kartę można odebrać tylko w Szczyrk Mountain Resort w kasach lub punkcie Infocentrum przy stacji Gondola – ul. Salmopolska 53B.

 

Nie wiem jak jest teraz, ja swoją kartę zamówiłem kilka lat temu i przysłano mi ją pocztą ze Słowacji (2E). Mam sezonówkę czwarty sezon i głęboko się zastanawiam, czy kupię na następny.

W grudniu przed świętami czynne dwie trasy (Zbójnicka i niebieska do Czyrnej), od świąt do Trzech Króli tłumy, potem do ferii w miarę, ale w ferie znowu gęsto. I zostaje kilka dni lutego i marzec (bywa różnie z temperaturami). W następnym sezonie, jeżeli nie kupię sezonówki, to będę kupował jednodniówki online, i jeździł częściej na Pilsko, do Wisły, Ustronia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hupon napisał:

Ze strony SMRu -

 

W jakich Ośrodkach otrzymam chipową kartę Gopass?

  • W Polsce: Szczyrk Mountain Resort
  • Na Słowacji: Tatralandia, Besenova, Wysokie Tatry, Jasna
  • W Czechach: Szpindlerowy Młyn, Golf resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf resort Olomouc
  • W Austrii: Mölltaler Gletscher

Czy odbiorę kartę w ośrodku Beskid Sport Arena lub Centralnym Ośrodku Sportu?

Nie. W Szczyrku kartę można odebrać tylko w Szczyrk Mountain Resort w kasach lub punkcie Infocentrum przy stacji Gondola – ul. Salmopolska 53B.

 

Nie wiem jak jest teraz, ja swoją kartę zamówiłem kilka lat temu i przysłano mi ją pocztą ze Słowacji (2E). Mam sezonówkę czwarty sezon i głęboko się zastanawiam, czy kupię na następny.

W grudniu przed świętami czynne dwie trasy (Zbójnicka i niebieska do Czyrnej), od świąt do Trzech Króli tłumy, potem do ferii w miarę, ale w ferie znowu gęsto. I zostaje kilka dni lutego i marzec (bywa różnie z temperaturami). W następnym sezonie, jeżeli nie kupię sezonówki, to będę kupował jednodniówki online, i jeździł częściej na Pilsko, do Wisły, Ustronia.

czyli nie ma innych karnetów niż gopass? bo nie jest to dla mnie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, apia napisał:

czyli nie ma innych karnetów niż gopass? bo nie jest to dla mnie oczywiste.

Wygląda na to, że w kasie COSu kupisz tylko na 4 godziny i tylko na COS.

 

 

Cennik

SKIPASSÓW NARCIARSKICH W OŚRODKU SKRZYCZNE COS
ZIMA 2021

SKIPASS 4-godzinny ważny tylko w Ośrodku SKRZYCZNE COS
Zakup SKIPASSÓW online na: www.gopass.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, apia napisał:

Witam, mam pytanie. czy na dole krzesłana Skrzyczne, czyli w COS, kupię karnet na cały COS i SON? Nie mam karty gopass. Niestety nie sposób dodzwonić się do COS, od 3 dni próbuję o różnych porach bezskutecznie....

Da się kupić w COSie karnet który będzie działał w SMR.Ale musi to być karnet całodzienny, 4 godzinne działają tylko na COS, całodzienne również w SMR i BSA 👍  Karte gopass dostaniesz w kasie z kaucją 10zł :) 

Nie wiem czemu na stronie nie ma takiego karnetu, byłem w niedziele ze znajomymi, kupowali całodzienne w kasie i śmigali na COS i SMR. 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, hubsondj napisał:

Czy ktoś z piszących tu osób był tam wczoraj, lub dziś i może powiedzieć, czy da się tam w ogóle pojeździć jako tako, czy to strata czasu, nerwów i pieniędzy?

Jakich innych informacji oczekujesz od tych zawartych w tym wątku?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, hubsondj napisał:

Czy ktoś z piszących tu osób był tam wczoraj, lub dziś i może powiedzieć, czy da się tam w ogóle pojeździć jako tako, czy to strata czasu, nerwów i pieniędzy?

Myślę, że wystarczy że popatrzysz na zamieszczone zdjęcia powyżej, odpowiedź powinna Ci się nasunąć sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek, sobotę, poniedziałek i dzisiaj, widziałem, trochę pojeździłem. Dzisiaj i wczoraj dość wczesna ewakuacja (przed południem) z powodu narastającego tłumu oczekującego do wyciągów oraz obaw przed powrotem w korku. Warunki na trasach oficjalnie otwartych bardzo dobre, twardo i dlatego brak degradacji tras. Na trasach zamkniętych dzięki naturalnemu opadowi warunki znośne. Co do ilości ludzi nie będę się wypowiadał bo każdy chyba wie dlaczego tak jest. Natomiast co do ilości otwartych tras to prawie codziennie otwierają nowe fragmenty a nawet całe trasy i poprawiają stan już otwartych poprzez lekkie dośnieżanie. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji otwarcie z dnia na dzień całego ośrodka po półtora miesięcznej przerwie nie było możliwe z wielu względów (zapewne wielu uważa inaczej) .

Nie naśnieżana trasa nr 1 jest natomiast dla mnie trochę zagadką (być może chodzi o brak przejazdu przez drogę). Szkoda, że SMR tak słabo komunikuje się z nami, mogliby trochę uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej  zamkniętej jedynki, Golgoty, (która wydaje się gotowa do ratrakowania mimo tylko naturalnego śniegu), Bieńkuli oraz paru innych spraw. Nie bronię SMR absolutnie, staram się z życzliwością ich ruchy zrozumieć. Zobaczymy ile będę miał cierpliwości...

Edytowane przez andy-w
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AnnaAnna2021 napisał:

Wstyd żeby przy takim tłoku sprzedawać dalej karnety!!! Widać że dla SMR liczy się tylko kasa... jak czytam o mozliwosci ograniczania ilości narciarzy ilością sprzedawanych karnetów to po prostu śmiech na sali...widac że w dwa tygodnie chcą tylko na ludziach zarobić...No i żeby się nie przepracować to tylko ograniczona ilość tras żeby koszty utrzymania nie były zbyt wysokie...zima w pełni,  śniegu już dawno tyle nie było A większość tras nieczynna...Wstyd wstyd wstyd!

Najgorsze jednak jest to sprzedawanie karnetów do upadłego...chęć zarobku kosztem ludzi aż bije po oczach i mam nadzieję że ludzie kiedyś się na nich wypną...wiem że SMR przyświeca motto że cokolwiek by się nie działo ludzie i tak przyjadą więc ani o otwarte trasy ani o ludzi którzy muszą tyle stać w kolejkach się nie martwią...Mam nadzieję że kiedyś na tym założeniu się przyjadą...to nie tak wygląda dbanie o klientów!!!

Widzisz teraz na własne oczy, jak działa marka, którą TMR posiada, połączona z marketingiem i sprzętem, który oferują na swoich ośrodkach.

Jedyni ludzie, którzy mogą się na nich "wypiąc" to kilku użytkowników z tego forum.

Taki się wszyscy pozostali ludzie, wypinają na nich, od 3 lat, że coraz wiecej ich tam zjeżdza :)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Andres napisał:

Jedyni ludzie, którzy mogą się na nich "wypiąc" to kilku użytkowników z tego forum.

Od dawna pisało o tym kilka osób. Wybitni specjaliści forumowi od marketingu, PR, HR, epidemii i jeszcze nie wiadomo czego wieszczyli rychły upadek fatalnie zarządzanego biznesu. No i..... . No własnie.

4 minuty temu, Andres napisał:

Dodatkowa reklama, która podziała jak magnes dla tego ośrodka.

Zwłaszcza, że "- Na ośrodek nie nałożono żadnych kar, ponieważ ta sytuacja nie jest zależna od niego."

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hubsondj napisał:

Czy ktoś z piszących tu osób był tam wczoraj, lub dziś i może powiedzieć, czy da się tam w ogóle pojeździć jako tako, czy to strata czasu, nerwów i pieniędzy?

Nie da się dojechać - korki, nie kupisz karnetu - kolejka, nie wyjedziesz do góry - kolejki, ale jeśli jakimś cudem znajdziesz się na górze to na stoku się zmieścisz.

Mój syn próbuje prawie codziennie, ma 10min, czasem jedzie 1,5 godziny, zjedzie dwa razy, w kolejce spędza zazwyczaj jedną lekcje w szkole, na przerwie zjedzie na dół - najlepiej lasem. Stoi drugą zdalną lekcję, zjedzie i do domu bo matmy w kolejce nie zrobi. Powodzenia.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Micheł napisał:

@colin23 Nie wiem jak BSA, wieczorem na Cieńkowie powinno być spokojnie. W Weekend na Skolnitach jest Snow Expo niby do 15, ale może być sporo ludzi. 

Baardzo spokojnie. Dzisiaj kończyłem tuż przed ratrakowaniem, ale widzoałem start wieczornej. Bez jakiejkolwiek kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fredek321 napisał:

Od dawna pisało o tym kilka osób. Wybitni specjaliści forumowi od marketingu, PR, HR, epidemii i jeszcze nie wiadomo czego wieszczyli rychły upadek fatalnie zarządzanego biznesu. No i..... . No własnie.

Z...........

Cześć

Kosmici....?? :)

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediach dziś wielkie wzburzenie kolejkami w Szczyrku. Na tutejszym forum też przeważa opinia-po co jechać do Szczyrku. Niestety wielu wplątało się w takie cudo jak sezonówka, albo są tacy jak ja, którzy nabyli zniżkowe karnety w pracy(być może takie cuda są nadal w połowie Śląska). Na zasadzie "jak nie teraz to kiedy" ruszyli na narty. Ja swoje karnety "wystawiłem" za 90 z kaucją, ale zainteresowanie jest mizerne. Było co prawda o kolejkach do kas, ale jakoś mam wrażenie, że 90% tej kolejki do gondoli ma już działający karnet w kieszeni. Jak ktoś się wplątał w taki kanał to trudno by takie karnety opychał(do tego sezonówki się nie da, a ze zwrotem kasy z powodu Covidu może być różnie) i walił do Wisły. Ja próbuję ale jak nie wyjdzie to trzeba będzie karnie stanąć i coś tam zjechać(lubię Szczyrk, ale kolejka na więcej niż 5 min jest dla mnie trudna; te z obrazków są min na 30min). 

 

Edytowane przez czepek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fredek321 napisał:

Od dawna pisało o tym kilka osób. Wybitni specjaliści forumowi od marketingu... wieszczyli rychły upadek fatalnie zarządzanego biznesu. No i..... . No własnie.

No i właśnie kolejny raz potwierdza się , że odzywać na forum powinieneś się tak często jak jeździsz na narty. 

SMR jeśli chodzi o finanse obecny sezon, mimo kilkudniowych mega kolejek, ma fatalny. Obraz tego roku w tej kwestii raczej nie zmieni się diametralnie. 

Gdybyś cokolwiek się znał, to byś wiedział. 

Słowa "rychły" nikt nie używał w poprzedniej dyskusji z tego co pamiętam, ale jeśli chodzi o manipulację - jesteś mistrzem. 

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Kosmici....?? :)

@Mitek nie idź drogą @fredek321, bo to ślepy zaułek 😉 uwierz, coś o tym wiem 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marboru napisał:

...............

@Mitek nie idź drogą @fredek321, bo to ślepy zaułek 😉 uwierz, coś o tym wiem 🙂

Cześć

Mariusz, znasz mnie, nie idę żadną drogą w sugerowanym sensie. Po prostu jak ktoś pisze głupoty to mu to piszę, jak coś sensownego - również. Inwestycje typu duże centrum narciarskie nie są rozpisywane na rok czy dwa ale na lata i przewidywanie rychłego upadku, w tym wypadku jest raczej słabe. Koronawirusa pod uwagę nie biorę bo o nim wcześniej nie było mowy.

Trzymaj się. Czwartek rano, Tumlin pewnie poznamy.

Pozdro

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miteknie przypominam sobie by ktoś pisał o rychłym zawinieciu biznesu SMR, raczej powolnym jego dogorywaniu. 

Ten sezon jest mocno w plecy.

A przyszłe? Wg mojej oceny też będą kiepskie (takie zimy jak obecna nie trafiają się często). 

Marketing nadal do dupy... Mocny spadek sprzedaży sezonówek jest faktem, kolejne lata to będzie kontynuacja. 

Spotkamy się, to pogadamy. 

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...