Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, colin23 napisał:

ale ustawienie kamery z soliska to jakiś żart. 70% to niebo. już lepiej ją mogli wyłączyć. 

Jest kilka ośrodków, które tak robią. Ale fakt - to żart! Żartem też jest sprzedawanie takiej ilości biletów, oznacza to, że:

a) nie szanuje się zobowiązań, które się poczyniło;

b) nie szanuje się ludzi, którzy kupili te sezonówki.

Ja mając tę sezonówkę, na razie na pewno tam nie pojadę, bo ... po co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2021 o 10:19, Author napisał:

Gdyby ta cała gadanina była w prasie czy innych mediach doradzał bym Słowakom pozew z czymś związanym z czarnym pijarem. Jak by trzeba było zabulić za to "narzekanie" to może coś by się zmieniło.

Ty tak na poważnie z Tą cenzurą? Podobno w Korei Północnej także nie można krytykować ośrodków narciarskich

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też takie dostaliście ? 

Ważne jest, abyśmy nigdy nie przestawali marzyć. 
Naszym marzeniem było, aby szusować kiedyś z Gopassem w ośrodkach narciarskich w Austrii i 
we Włoszech...
 
...dziś nasze marzenie stało się rzeczywistością i oprócz ośrodków Mölltaler i Ankogel możemy szusować w kolejnych 6 austriackich i włoskich ośrodkach narciarskich.
 
1612968093.jpg
 
1612968105.jpg
1612968136.jpg
 
1612968143.jpg
1612968155.jpg
 
1612968160.jpg
1586950132.png
Oprócz tego Gopass skupił wspaniałą społeczność  pasjonatów niecodziennych wrażeń, dzięki czemu powstał jeden z najlepszych portali górskich...
 
...nad którym nadal ciężko pracujemy nawet podczas lockdownu. Wszystko po to, abyście przeżyli z nami udany, a przede wszystkim niezapomniany urlop w górach.
 
1612969179.jpg
 
1612969184.jpg
1586950143.png
Zacznijmy wspólnie marzyć o tym, by tak jak miało to miejsce w Polsce, tak i na Słowacji i w innych krajach zostały otwarte ośrodki narciarskie...
 
...a wszyscy będziemy zachowywać się odpowiedzialnie, przestrzegając uzgodnionych zasad ...
 
1613483736.jpg
 
1613483993.jpg
1586950132.png
...i że posiadacze Gopassu spotkają się razem na stoku, wypiją wspólnie kawę i będą cieszyć się urokami słońca w górach. 
 
1613483856.jpg
 
1613484099.jpg
1586950172.png
Tymczasem nadal możemy korzystać z najlepszych alternatyw jakimi są ski tury i narty biegowe ;) ...
 
... które choć trochę pokrzepią nienasycone narciarskie dusze.
 
1613550098.jpg
SKI TURY 
W TATRACH WYSOKICH
 
1613550175.jpg
SKI TURY 
JASNEJ
 
1613550113.jpg
NARCIARSTWO  BIEGOWE 
W JASNEJ
1586950132.png
Sytuacja jest trudna dla wszystkich, dla Ciebie i dla nas, ale robimy wszystko, abyś odczuł to jak najmniej.
 
Obserwuj nas dalej, będziemy informować Cię na bieżąco o wszystkich nowościach w ośrodkach Gopass.

 

 

Pozdrawiam
mirekn

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2021 o 14:25, mirekn napisał:

 

też takie dostaliście ? 

Ważne jest, abyśmy nigdy nie przestawali marzyć. 
Naszym marzeniem było, aby szusować kiedyś z Gopassem w ośrodkach narciarskich w Austrii i 
we Włoszech...
 
...dziś nasze marzenie stało się rzeczywistością i oprócz ośrodków Mölltaler i Ankogel możemy szusować w kolejnych 6 austriackich i włoskich ośrodkach narciarskich.
 
1612968093.jpg
 
1612968105.jpg
1612968136.jpg
 
1612968143.jpg
1612968155.jpg
 
1612968160.jpg
1586950132.png
Oprócz tego Gopass skupił wspaniałą społeczność  pasjonatów niecodziennych wrażeń, dzięki czemu powstał jeden z najlepszych portali górskich...
 
...nad którym nadal ciężko pracujemy nawet podczas lockdownu. Wszystko po to, abyście przeżyli z nami udany, a przede wszystkim niezapomniany urlop w górach.
 
1612969179.jpg
 
1612969184.jpg
1586950143.png
Zacznijmy wspólnie marzyć o tym, by tak jak miało to miejsce w Polsce, tak i na Słowacji i w innych krajach zostały otwarte ośrodki narciarskie...
 
...a wszyscy będziemy zachowywać się odpowiedzialnie, przestrzegając uzgodnionych zasad ...
 
1613483736.jpg
 
1613483993.jpg
1586950132.png
...i że posiadacze Gopassu spotkają się razem na stoku, wypiją wspólnie kawę i będą cieszyć się urokami słońca w górach. 
 
1613483856.jpg
 
1613484099.jpg
1586950172.png
Tymczasem nadal możemy korzystać z najlepszych alternatyw jakimi są ski tury i narty biegowe ;) ...
 
... które choć trochę pokrzepią nienasycone narciarskie dusze.
 
1613550098.jpg
SKI TURY 
W TATRACH WYSOKICH
 
1613550175.jpg
SKI TURY 
JASNEJ
 
1613550113.jpg
NARCIARSTWO  BIEGOWE 
W JASNEJ
1586950132.png
Sytuacja jest trudna dla wszystkich, dla Ciebie i dla nas, ale robimy wszystko, abyś odczuł to jak najmniej.
 
Obserwuj nas dalej, będziemy informować Cię na bieżąco o wszystkich nowościach w ośrodkach Gopass.

 

 

Pozdrawiam
mirekn

Pytałem o to jakis czas temu. TMR odpisal że to tylko coś w stylu ośrodków partnerskich. Narazie nie planują żadnych przejęć.

Ale oferta fajna, na pewno mocno urozmaica moltka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie w weekend, że pojadę do Szczyrku. Raz w roku trzeba. Dziś nie mogłem mieć urlopu, ale jutro wydawało się idealnie. W planach już się wyraźnie rysowało jakieś żareło w Rudym Kocie(swoją drogą nie wiem czy czynne). Wchodzę dziś i czytam-od 2.03 nie działa kanapa na Pośredni. Żareło będzie można uskutecznić zapewne w kilku innych miejscach, ale czy oni nie mogą jakoś sensownie działać do końca? Ja nie jeździłem w czasach GATu, ale za Richtera nikt nie wpadał na to by wyciąć ot tak 1/3 ośrodka.

Pojechałbym na Pilsko, ale z tego co rozumiem jak te Płaje nie działają to przemieszczenie jest cokolwiek trudne?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ponownie w Szczyrku 26-28 luty. Po tej informacji od @czepek wywaliłem oczy jak żaba.
Zamknęli najlepiej przygotowane trasy w ośrodku tj. numer 8 oraz 10 i przy okazji najbardziej oblegane sądząc po niedzieli.

Trasa 4 do Soliska w stanie słabym bądź bardzo słabym od Suchego na dół. Przetarcia, kamienie, śnieg koloru brązowego.
Trasa 3 do Gondoli w stanie słabym bądź bardzo słabym od okolic zakrętu 90 stopni. Przetarcia, kamienie, śnieg koloru brązowego.

Wracając ze Szczyrku mówiłem sobie, że jak nie dopada lub nie dośnieżą to trasy 3 oraz 4 są lada dzień do zamknięcia. Tymczasem zamknęli trasy na których nie było choćby jednego kamienia czy przetarcia.

Edytowane przez ski89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czepek napisał:

Pojechałbym na Pilsko, ale z tego co rozumiem jak te Płaje nie działają to przemieszczenie jest cokolwiek trudne?

 

Przemieszczanie nie jest konieczne. Wyjeżdżasz 2 osobowym krzesłem ze Strugi do Szczawin i dalej na Miziową i już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem w tym roku SMR-em drastycznie rozczarowany:

1. Trudne trasy nie zostały uruchomione w ogóle

2. Jak jest mniej ludzi, wyciągi od razu zwalniają i potrafią jechać jak stare krzesło na Goryczkowej

3. Jak jest mniej ludzi (mniej - oznacza brak dzikich tłumów), Juliany zostały wyłączone

4. Alternatywa w postaci COS - co chwilę wyłączony FIS

5. Bardzo mało tras otwartych (porównajcie się do Białki, Zieleńca - wiem, to inna skala, ale wy też otwieracie trazy niebieskie tylko)

6. Przygotowanie tras - średnie - delikatnie mówiąc

7. Zamknięte trasy, przy których usytuowane są bary prywatne - chcą je dobić, czy co?

8. Brak jakiegokolwiek panowania nad ilością biletów po otwarciu - przez tydzień nie dało się do Szczyrku wjechać, nie mówię o normalnej jeździe na nartach.

 

Na dziś nie kupię następnej sezonówki, nie, bo przestało mi się to opłacać - i tak nie pojeżdżę! W tym sezonie za te 800 zł byłem raptem 3 razy i nie mam po co jechać znowu: zamknięta Bieńkula, jedynka i całe Juliany!

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Przyznam, że jestem w tym roku SMR-em drastycznie rozczarowany:

1. Trudne trasy nie zostały uruchomione w ogóle

2. Jak jest mniej ludzi, wyciągi od razu zwalniają i potrafią jechać jak stare krzesło na Goryczkowej

3. Jak jest mniej ludzi (mniej - oznacza brak dzikich tłumów), Juliany zostały wyłączone

4. Alternatywa w postaci COS - co chwilę wyłączony FIS

5. Bardzo mało tras otwartych (porównajcie się do Białki, Zieleńca - wiem, to inna skala, ale wy też otwieracie trazy niebieskie tylko)

6. Przygotowanie tras - średnie - delikatnie mówiąc

7. Zamknięte trasy, przy których usytuowane są bary prywatne - chcą je dobić, czy co?

8. Brak jakiegokolwiek panowania nad ilością biletów po otwarciu - przez tydzień nie dało się do Szczyrku wjechać, nie mówię o normalnej jeździe na nartach.

 

Na dziś nie kupię następnej sezonówki, nie, bo przestało mi się to opłacać - i tak nie pojeżdżę! W tym sezonie za te 800 zł byłem raptem 3 razy i nie mam po co jechać znowu: zamknięta Bieńkula, jedynka i całe Juliany!

Dlaczego tak piękne tereny narciarskie mają tak słabego zarządcę ? Już się pogodziłem z tym, że w styczniu i lutym nie da się tam jeździć, ale żeby w marcu też nie można było ?

 

Dodam po ostatnim moim wyjeździe do Krynicy, że tam skibusy funkcjonują normalnie, w Szczyrku się nie dało. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moruniek napisał:

Dlaczego tak piękne tereny narciarskie mają tak słabego zarządcę ? Już się pogodziłem z tym, że w styczniu i lutym nie da się tam jeździć, ale żeby w marcu też nie można było ?

 

Dodam po ostatnim moim wyjeździe do Krynicy, że tam skibusy funkcjonują normalnie, w Szczyrku się nie dało. 

Widzisz, problem w tym, że ja właśnie liczyłem na grudzień (przed sezonem) i marzec.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w marcu to oni powoli ... wyłączają światło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Narciarz ze Śląska napisał:

Widzisz, problem w tym, że ja właśnie liczyłem na grudzień (przed sezonem) i marzec.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w marcu to oni powoli ... wyłączają światło!

Oni doszli do wniosku, że

a) albo dzikie tłumy - wówczas nie da się jeździć, bo jest za dużo ludzi.

b) albo ograniczamy działanie ośrodka lub go zamykamy - jakby ktoś miał pomysł przyjazdu w mniej uczęszczane dni.

Czyli nie da się tam jeździć NIGDY! To porażka!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. Ten sezon jest dla TMR naprawdę trudny. Po wyłączeniu Czech i Słowacji, finansowo na pewno cienko przędą i oszczędzają na czym się da. Jeżeli w przyszłym roku będzie w miarę normalnie i dalej będą prowadzili taką politykę, to wtedy czerwona kartka. W tym sezonie podziwiam tylko optymistów, którzy kupili sezonówki i myśleli, że nie wiem jak się wyjeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tresor napisał:

Wyluzujcie. Ten sezon jest dla TMR naprawdę trudny. Po wyłączeniu Czech i Słowacji, finansowo na pewno cienko przędą i oszczędzają na czym się da. Jeżeli w przyszłym roku będzie w miarę normalnie i dalej będą prowadzili taką politykę, to wtedy czerwona kartka. W tym sezonie podziwiam tylko optymistów, którzy kupili sezonówki i myśleli, że nie wiem jak się wyjeżdżą.

Szczerze: każdy sezon jakoś się dało! Niemniej ta polityka oszczędzania na ofercie dla klienta? Mam jej dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...