Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2021 o 14:25, mirekn napisał:

 

też takie dostaliście ? 

Ważne jest, abyśmy nigdy nie przestawali marzyć. 
Naszym marzeniem było, aby szusować kiedyś z Gopassem w ośrodkach narciarskich w Austrii i 
we Włoszech...
 
...dziś nasze marzenie stało się rzeczywistością i oprócz ośrodków Mölltaler i Ankogel możemy szusować w kolejnych 6 austriackich i włoskich ośrodkach narciarskich.
 
1612968093.jpg
 
1612968105.jpg
1612968136.jpg
 
1612968143.jpg
1612968155.jpg
 
1612968160.jpg
1586950132.png
Oprócz tego Gopass skupił wspaniałą społeczność  pasjonatów niecodziennych wrażeń, dzięki czemu powstał jeden z najlepszych portali górskich...
 
...nad którym nadal ciężko pracujemy nawet podczas lockdownu. Wszystko po to, abyście przeżyli z nami udany, a przede wszystkim niezapomniany urlop w górach.
 
1612969179.jpg
 
1612969184.jpg
1586950143.png
Zacznijmy wspólnie marzyć o tym, by tak jak miało to miejsce w Polsce, tak i na Słowacji i w innych krajach zostały otwarte ośrodki narciarskie...
 
...a wszyscy będziemy zachowywać się odpowiedzialnie, przestrzegając uzgodnionych zasad ...
 
1613483736.jpg
 
1613483993.jpg
1586950132.png
...i że posiadacze Gopassu spotkają się razem na stoku, wypiją wspólnie kawę i będą cieszyć się urokami słońca w górach. 
 
1613483856.jpg
 
1613484099.jpg
1586950172.png
Tymczasem nadal możemy korzystać z najlepszych alternatyw jakimi są ski tury i narty biegowe ;) ...
 
... które choć trochę pokrzepią nienasycone narciarskie dusze.
 
1613550098.jpg
SKI TURY 
W TATRACH WYSOKICH
 
1613550175.jpg
SKI TURY 
JASNEJ
 
1613550113.jpg
NARCIARSTWO  BIEGOWE 
W JASNEJ
1586950132.png
Sytuacja jest trudna dla wszystkich, dla Ciebie i dla nas, ale robimy wszystko, abyś odczuł to jak najmniej.
 
Obserwuj nas dalej, będziemy informować Cię na bieżąco o wszystkich nowościach w ośrodkach Gopass.

 

 

Pozdrawiam
mirekn

Dostałem i dodatkowo info o sezonówce.

Ale z wieloma z Was nie przestaliśmy marzyć i wierzyliśmy, że tej zimy będziemy szusować. Kupując Sezonówkę wierzyłeś, że uda się ją wykorzystać na maksa, tak jak w poprzednich latach...

 

...właśnie Tobie należy się wielkie podziękowanie, że nawet w tak trudnych czasach nie poddajesz się i nie przestajesz marzyć.  W zamian za to, my nie przestajemy o Tobie myśleć i gdy po raz kolejny ruszasz na swoje ski tury, my przygotowujemy dla Ciebie ofertę przesunięcia Sezonówki na kolejny sezon. Szczegóły już wkrótce!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich posiadaczy sezonówek zapraszam w Beskid Sądecki,gdzie najbliższe 2 tygodnie będzie można pojeździć do woli.Szczawnica,Jaworzyna ,Słotwiny,Cieniawa,Magura Małastowska i Rytro czekają na Was,stoki powinny wytrzymać do 13go marca,pewnie jak dziś będzie twardo do południa,bo noce zimne,ludzi mało,trasy przygotowane-najlepsza część sezonu zimowego,jak co roku...

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Wszystkich posiadaczy sezonówek zapraszam w Beskid Sądecki,gdzie najbliższe 2 tygodnie będzie można pojeździć do woli.Szczawnica,Jaworzyna ,Słotwiny,Cieniawa,Magura Małastowska i Rytro czekają na Was,stoki powinny wytrzymać do 13go marca,pewnie jak dziś będzie twardo do południa,bo noce zimne,ludzi mało,trasy przygotowane-najlepsza część sezonu zimowego,jak co roku...

Dzięki za zaproszenie. Meldujemy się z młodym już w najbliższy piątek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

Wszystkich posiadaczy sezonówek zapraszam w Beskid Sądecki,gdzie najbliższe 2 tygodnie będzie można pojeździć do woli.Szczawnica,Jaworzyna ,Słotwiny,Cieniawa,Magura Małastowska i Rytro czekają na Was,stoki powinny wytrzymać do 13go marca,pewnie jak dziś będzie twardo do południa,bo noce zimne,ludzi mało,trasy przygotowane-najlepsza część sezonu zimowego,jak co roku...

Co możesz polecić na sobotę? Myślałem o Jaworzynie, ale dwie trasy nieczynne...

Na Słotwiny byłem.

Edytowane przez Drusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dzisiaj negatywnie zaskoczyli zamknięciem Julianów. Wróciłem autem z parkingu na Pośrednim na parking pod Gondolą. W niedzielę Juliany, obie trasy były jeszcze w całkiem dobrym stanie. Żal mi właścicieli barów: Rudego Kota i Igloo. Pozostałe otwarte trasy były dzisiaj przygotowane bardzo dobrze, rano twarde, równe, a zaczęły puszczać dopiero po 11 godz. Jak kończyłem po 13 to mimo ciepła w słońcu trzymały się całkiem dobrze nawet na dole. Dzisiaj ludzi było tyle, że kolejek nie było wcale lub 2-3 minutowe. Dlatego stoki nie ulegały degradacji. FIS na COS przygotowany świetnie od szczytu po Doliny i otwarty dla wszystkich. 

Nie chcę się wdawać w dyskusję o polityce TMR w Szczyrku, choć swoje zdanie oczywiście mam. Jak na razie wykorzystałem sezonówkę 12 razy w 3 ośrodkach więc powiedzmy, że wyszedłem na lekki plus. Jest mi łatwiej korzystać bo mieszkam 20 km o Szczyrku. Czy kupię na następny sezon, nie wiem.

20210302_085059_resized.jpg

20210302_091347_resized.jpg

20210302_092800_resized.jpg

20210302_093729_resized.jpg

20210302_103907_resized.jpg

20210302_104320_resized.jpg

20210302_104347_resized.jpg

20210302_104549_resized.jpg

20210302_110620_resized.jpg

20210302_132620_resized.jpg

  • Like 13
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drusiek napisał:

Co możesz polecić na sobotę? Myślałem o Jaworzynie, ale dwie trasy nieczynne...

Na Słotwiny byłem.

Jaworzyna rzeczywiście czynna tylko częściowo,nie wiem,jakie masz preferencje,intensywna jazda na jednym trudnym stoku,czy poznawanie różnych.Jeśli to pierwsze,polecam FiS w Szczawnicy,zawsze pusty,jeśli chcesz poznać kilka stacji,w niewielkim promieniu leżą Rytro,Cieniawa i Magura Małastowska,mozliwe do zaliczenia w jednym dniu,3x 2 godziny...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Jaworzyna rzeczywiście czynna tylko częściowo,nie wiem,jakie masz preferencje,intensywna jazda na jednym trudnym stoku,czy poznawanie różnych.Jeśli to pierwsze,polecam FiS w Szczawnicy,zawsze pusty,jeśli chcesz poznać kilka stacji,w niewielkim promieniu leżą Rytro,Cieniawa i Magura Małastowska,mozliwe do zaliczenia w jednym dniu,3x 2 godziny...

Kusi Szczawnica choć to ponad 2h jazdy, natomiast na Magurę mam 1h, ale jakoś nie mogę się przekonać :(

Jeszcze w głowie jest Wierchomla ale też nie wiem czy warto.

Edytowane przez Drusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felieton subiektywny, ale ... jestem gotów bronić jego tez.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

środa, 3 marca 2021

Klient ma być dawcą kasy, a nie czerpać korzyści z usługi. To właśnie Szczyrk anno Domini 2021

 

 

image.png
Kamera Szczyrkowski.pl. Fajne warunki na trasie?
Nieprawda: ta trasa została wyłączona z użytkowania
 

 

Nie ma w Polsce drugiego ośrodka z tak fajnymi i długimi trasami. Nie ma też ośrodka z tak licznymi trasami, co obrazuje mapa:

Szczyrk%2B-%2Bmapa.jpg
Mapa teoretyczna


Licznymi? Tak wygląda oferta rzeczywista SMR-u:

 

 

Szczyrk%2B-%2Bmapa1.jpg
Mapa faktyczna

Wiem, wiem, epidemia, oszczędności, itp. Tyle, że inni - mniejsi - dają radę, a "Słowacy" – nie! Przyznam, że nie wiem, i nie rozumiem, o co chodzi. Niemniej ja, jako klient (posiadacz tzw. Sprytnej Sezonówki od 3 lat), czuję się w tym sezonie wyjątkowo podle: potraktowali mnie jak dawcę kapitału i postanowili dać mi niewiele (w sumie: jak najmniej) w zamian:
  • W grudniu (warunki atmosferyczne ) do zamknięcia (lockdown) praktycznie otwarte były tylko dwie trasy, przy czym jak byłem, to jedna z nich miała przygotowanie "freeride'owe" – co nie każdy lubi.
  • Po ponownym otwarciu dało się jeździć pierwszy dzień (piątek) i pół drugiego, potem nastąpił ... armagedon. 

Więcej (dalszy tekst): https://ekonomiaplussport.blogspot.com/2021/03/klient-ma-byc-dawca-kasy-nie-czerpac.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Narciarz ze Śląska said:

Objechałem ich i ... otwierają Juliany i jazdę wieczorną.

Szok!

Może jednak coś dotarło, a może takich niezadowolonych było więcej. Nic: do zobaczenia na stoku!

Myślę, że niestety nie miałeś na to wpływu oraz narzekania innych także . Jak zamykali Juliany na początku tygodnia to od razu była mowa, że w piątek otwierają. No cóż, fajnie byłoby mieć taką siłę sprawczą.

Edytowane przez andy-w
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z nart:

sobota, 6 marca 2021

Ona mnie zdradza, odmawia seksu, a ja wciąż wracam. Przecież wzięliśmy ślub – karnet sezonowy

 

Ona (stacja narciarska) nieustannie mnie zdradza, puszcza się na lewo i prawo (sprzedaje bilety jednodniowe komu popadnie), odmawia seksu (zamyka wyciągi i trasy), ale jak tylko pokaże kawałek biustu (Skrzyczne) lub pupy (Juliany) – natychmiast do niej wracam. Przecież zawarliśmy ślub (karnet sezonowy). Jako katolik nie składam więc papierów rozwodowych. Dowody trwania małżeństwa niżej:

P1020625.JPG
 
P1020624.JPG
 
P1020638.JPG
 
P1020634.JPG
 
P1020652.JPG
 
P1020653.JPG
 
P1020666.JPG

Więcej zdjęć: http://ekonomiaplussport.blogspot.com/2021/03/ona-mnie-zdradza-odmawia-seksu-ja-wciaz.html

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Greg napisał:

Helou, jedno pytanie do dzisiaj objeżdżonych.

Warto za te 59 PLN na cały dzień? Czy i tak hitu nie ma....

Moja subiektywna ocena. Warto ale dopłacić na cały ośrodek. Za te 60 zł mam właściwie tylko jedna trasę 4. Reszta to dojazdówki. Na dwie, trzy godziny jest ok. Ale wtedy takich warunków nie będziesz miał:

IMG_20210306_094407.thumb.jpg.0f1238a1b4daec41ff839624bfa99a77.jpg

IMG_20210306_094402.thumb.jpg.23e35837a974597bbf04f7fda9966813.jpg

Ale podkreślam, to moja ocena.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na cały tzn. ze Skrzycznym? pod warunkiem że jest czynny łącznik  z Kopy - a ten tylko w weekendy. Podobnie jak wyciąg i trasy z Wierchu Pośredniego - w tygodniu ich nie uświadczysz. W tygodniu obie oferty są do dupy, a weekend to chyba celowo taki sprytny marketingowo wabik na niedzielnego klienta. 

Ja żałuję że wczoraj skusiłem się na te 59PLN, ale o otwarciu połączenia z COS-em dowiedziałem się dopiero w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...