Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, andy-w napisał:

Kto miał sezonówkę na zakończony właśnie sezon niech sobie sprawdzi konto na Gopass. Pojawiły się indywidualne oferty na sezonówkę premium na sezon 21/22. Kwota jest prawdopodobnie zależna od stopnia wykorzystania obecnej sezonówki. Oferta-rekompensata wydaje się dosyć atrakcyjna.

Daleki jestem od "wyrozumiałości" dla TMR , ale chyba się uczą?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andy-w napisał:

Kto miał sezonówkę na zakończony właśnie sezon niech sobie sprawdzi konto na Gopass. Pojawiły się indywidualne oferty na sezonówkę premium na sezon 21/22. Kwota jest prawdopodobnie zależna od stopnia wykorzystania obecnej sezonówki. Oferta-rekompensata wydaje się dosyć atrakcyjna.

 "dosyć" to mało powiedziane 😉 w przypadku dorosłej osoby przy ponad 30 dniach na stoku w PL oraz kilku dniach na lodowcu w AT doplata wynosi 449 zł, w przypadku juniora (również wykorzystanie w AT) 149 zł. Stanęli na wysokości zadania - rewelacja 💪

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z sezonówki w 19 dniach. 17x narty, 2x pieszo. Oferta dla mnie to 599. Już kupiłem. Niektórzy mają 299 jak malo jeździli. Łatwiej mi wydać jednorazowo tą kwotę i zapomnieć niż za każdym razem +/- 100 PLN w TMR lub innym ośrodku. Dla mnie ta zima była narciarsko i skiturowo bardzo udana. Jak dotąd 44 dni na śniegu i końca nie widać. 

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, andy-w napisał:

Ja skorzystałem z sezonówki w 19 dniach. 17x narty, 2x pieszo. Oferta dla mnie to 599. Już kupiłem. Niektórzy mają 299 jak malo jeździli. Łatwiej mi wydać jednorazowo tą kwotę i zapomnieć niż za każdym razem +/- 100 PLN w TMR lub innym ośrodku. Dla mnie ta zima była narciarsko i skiturowo bardzo udana. Jak dotąd 44 dni na śniegu i końca nie widać. 

Proponowane ceny są zależne również od tego czy w zakończonym sezonie posiadaliśmy zwykłą opcję czy premium. Tak czy inaczej naprawdę fajne opcje proponują. 

Ps. Te Twoje 599 to teraz w opcji premium 😉nawet jeśli w sezonie 2020/2021 miałeś zwykłą 

Edytowane przez Dyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Dyna said:

Proponowane ceny są zależne również od tego czy w zakończonym sezonie posiadaliśmy zwykłą opcję czy premium. Tak czy inaczej naprawdę fajne opcje proponują. 

Ps. Te Twoje 599 to teraz w opcji premium 😉nawet jeśli w sezonie 2020/2021 miałeś zwykłą 

Tak jest miałem zwykłą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2021 o 20:20, surfing napisał:

Takie opinie rozchodzą się bardzo szybko, ludzie przyjadą jeden raz z sentymentu lub ciekawości do Szczyrku mając w pamięci że Szczyrk to najtrudniejsze trasy w Polsce, dobrzy wybiorą inne stacje z trudnymi trasami a zwolennicy łatwych tras następnym razem i tak pojadą do Białki.

Szczyrk SON 2021 mapa

Szczyrk mapa 2020.jpg

Białka 2021 mapa

2_mapa_kotelnica-bialczanska_30264689.thumb.jpg.6c9f5aebb41aa7ffc4a781f67f5a833d.jpg

Cześć

Szczerze mówiąc to ja tu czegoś nie rozumiem. Przecież trudność tych tras ale i cały ich smak polegał na tym, że... BYŁY NIEPRZYGOTOWANE. Po przygotowanej Golgocie czy Bieńkuli nie miałem okazji jeździć nigdy, a spędziłem w Szczyrku sporo czasu.

Kto więc i na co czeka??
Przecież po przygotowanej Bieńkuli zjedzie każdy głupi...

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, toppaner napisał:

Daleki jestem od "wyrozumiałości" dla TMR , ale chyba się uczą?

Robia co mogą, mają ośrodki, na których nie działali w tym sezonie - Słowacja i Czechy. Polska i Austria - tu zarabiali. Plus tego Covidovego zamiesznia to wspólpraca z Włoskim ośrodkami. Nie ma spółki w Europie, która na dzień dzisiejszy włożyła, górę pieniedzy w inwestycje, dierżawy i zakupy- co TMR, na sezon zimowy jak i letni (pola golfowe, termy, jak i parki rozrywki).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:


Przecież po przygotowanej Bieńkuli zjedzie każdy głupi...

Pozdrowienia

Cześć,

ale wiesz jaką radochę miał mój Maciek zjeżdżając po tej przygotowanej Bieńkuli. Poznał tam zresztą @andy-w. Jeździł też po nieprzygotowanej Golgocie i to chyba z @Mikoski i @yoss (choć może ona wtedy była jednak przygotowana, a jedynie nieczynna). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, moruniek napisał:

Cześć,

ale wiesz jaką radochę miał mój Maciek zjeżdżając po tej przygotowanej Bieńkuli. Poznał tam zresztą @andy-w. Jeździł też po nieprzygotowanej Golgocie i to chyba z @Mikoski i @yoss (choć może ona wtedy była jednak przygotowana, a jedynie nieczynna). 

Cześć

Krzychu zmitologizowałeś to się cieszył. Jakby nie wiedział to pewnie by nawet nie zauważył, bo już chyba jest na tyle ogarnięty (nie wiem bo na Czarnym gdzieś mi zginęliście i jak Was szukałem po stoku to ciągle trafiałem na podobnie ubranego gościa z synem tylko, że tamten  się zsuwał).

Chodzi mi o to, że koledzy tutaj płaczą nad tą Bieńkulą a przecież każda trasa przygotowana jest po prostu łatwa, natomiast gdyby chcieć pojechać po niej rzeczywiście maksem to musiałaby być zamknięta. GS na Bieńkuli to jest wyzwanie nawet dla niezłych jeźdźców. Trasy przygotowane tego typu są po prostu bardzo niebezpieczne bo kosmici na nich chcą osiągnąć nieśmiertelność. Sam wiesz co się dzieje. Wystarczy zerknąć na taki Czarny Groń na wieczornej jeździe i ilu jest tam mistrzów techniki na sztywnych nóżkach lecących 70km/h. Dlatego też miłośników tego typu tras i doznań zapraszam na wszelkiego rodzaju zawody na zamkniętych trasach.

A na  Golgocie (tej nieprzygotowanej) mój Rybelek stawiał pierwsze kroki narciarskie - wypadła z orczyka i musiała zjechać - drugiego dnia na nartach. Dało się, nawet bez wywrotki.

Pozdrowienia

PS

Szkoda, że Was nie było w zeszłym tygodniu mieliśmy jedną naprawdę porządną nartę...

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rafal1975 napisał:

Ja ma 149zł a byłem tylko 5 razy w Szczyrku. Ciekawe czy ta oferta na gopass to jest kwota całkowita za sprytną sezonówkę na sezon 2021/2022 czy trzeba bdzi ejeszcze cos dopłacić?

 

Miałem zwykłą na Słowację 229€ - 0 dni wykorzystanych - obecnie do premium dopłata 39€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pasazer85 napisał:

A wiadomo czy ta premium rekompensata będzie obowiązywać również w COS i BSA? 

Nie wiadomo. Piszą o tym, że ... rozmawiają...

Niemniej oferta PREMIUM jest dobra finansowo, jeśli będzie się jeździło, już nie mówię do Austrii.

Lepsza niż zwrot 400 zł, co jest odpowiednikiem czasem... 2-3 biletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem o tym wcześniej. Ja nie posiadałem sprytnej sezówki w sezonie 2020/21 ale posiadałem w sezonie 2019/20. Nie dostałem jakiejkolwiek rekompensaty. Teraz wygląda, że produkt który mi zaoferują na sezon 2021/22 spowoduje definitywny z nimi rozbrat. Odstrzelą też duże grono osób jeżdżących np. tylko w Szczyrku, szukających taniej sezonówki.

Sprytną sezonówkę wycenili na 459 Euro, a to już nie jest mało i raczej jest to oferta bardzo mało konkurencyjna względem innych sezonówek (porównując co dostajemy w zamian). (Nowa Sprytna Sezonówka PREMIUM będzie obowiązywać zawsze, bez wyjątków w poniższych ośrodkach narciarskich: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Szczyrk (SMR), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Špindlerův Mlýn i Ještěd. W sumie możesz jeździć na nartach w 4 krajach na ponad 200 kilometrach tras.)

Dla porównania 2021/2022 MAGIC PASS- najtańsza sezonówka w Alpach na 40 ośrodków, 1100 km tras , 2 lodowce - ważna latem i zimą w przedsprzedaży za jedyne 399 CHF zamiast 899. a właściwie karta roczna na 40 szwajcarskich ośrodków,  ważna od maja do końca sezonu letniego, a także od 1.11 do 1.05 dla narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mieszkaniec większego miasta na nizinach mam trochę inne spojrzenie na sprawę sprytnej sezonówki, niż większość lokalsów mieszkających na południu, bo patrzę z pozycji okazjonalnego odwiedzania ośrodków w naszych górach.

Każdego roku jeździmy (my, czyli kilka, czasem kilkanaście osób) gdzieś na większe zagraniczne górki, ale zawsze kilka dni jest też na nartach w kraju, a od czasu przebudowy w Szczyrku nie byłem tam jeszcze ani razu, pomimo ciekawości zmian jakie w nim zaszły. Skutecznym zniechęcaczem do wyjazdu w to miejsce jest m.in. właśnie ta sezonówka, której zakup przeze mnie nie ma sensu, bo nie chcę wiązać się z jednym TMR na cały sezon, a na taki łącznie max tydzień w Szczyrku jest średnio opłacalna. Jednocześnie jej zakup przez setki, a może tysiące narciarzy, którzy później powodują spore kolejki praktycznie w każdym momencie sezonu jednoznacznie wskazuje nam inne cele narciarskie w kraju niż Szczyrk i dlatego tego kurortu w ogóle nie bierzemy pod uwagę.

Znaczące podwyższenie ceny sezonówki może zmieni nasze podejście i pojawimy się w Szczyrku na kilka dni w sezonie, jak ci wszyscy, głównie lokalni posiadacze sezonówki sobie choć trochę odpuszczą i jej nie kupią, a jak za normalny skipass trzeba będzie zapłacić, to już tak chętnie i często w Szczyrku pojawiać się nie będą.

Może są to moje płonne nadzieje, ale wolę to niż wyjazd i stanie w gigantycznych kolejkach do wyciągów i później jeszcze narzekanie, jak to niektórzy mają w zwyczaju, że kupili sezonówki i w kolejkach stać muszą, bez zastanowienia, że właśnie te sezonówki w dużej mierze te kolejki powodują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, artkas napisał:

Jako mieszkaniec większego miasta na nizinach mam trochę inne spojrzenie na sprawę sprytnej sezonówki, niż większość lokalsów mieszkających na południu, bo patrzę z pozycji okazjonalnego odwiedzania ośrodków w naszych górach.

Każdego roku jeździmy (my, czyli kilka, czasem kilkanaście osób) gdzieś na większe zagraniczne górki, ale zawsze kilka dni jest też na nartach w kraju, a od czasu przebudowy w Szczyrku nie byłem tam jeszcze ani razu, pomimo ciekawości zmian jakie w nim zaszły. Skutecznym zniechęcaczem do wyjazdu w to miejsce jest m.in. właśnie ta sezonówka, której zakup przeze mnie nie ma sensu, bo nie chcę wiązać się z jednym TMR na cały sezon, a na taki łącznie max tydzień w Szczyrku jest średnio opłacalna. Jednocześnie jej zakup przez setki, a może tysiące narciarzy, którzy później powodują spore kolejki praktycznie w każdym momencie sezonu jednoznacznie wskazuje nam inne cele narciarskie w kraju niż Szczyrk i dlatego tego kurortu w ogóle nie bierzemy pod uwagę.

Znaczące podwyższenie ceny sezonówki może zmieni nasze podejście i pojawimy się w Szczyrku na kilka dni w sezonie, jak ci wszyscy, głównie lokalni posiadacze sezonówki sobie choć trochę odpuszczą i jej nie kupią, a jak za normalny skipass trzeba będzie zapłacić, to już tak chętnie i często w Szczyrku pojawiać się nie będą.

Może są to moje płonne nadzieje, ale wolę to niż wyjazd i stanie w gigantycznych kolejkach do wyciągów i później jeszcze narzekanie, jak to niektórzy mają w zwyczaju, że kupili sezonówki i w kolejkach stać muszą, bez zastanowienia, że właśnie te sezonówki w dużej mierze te kolejki powodują.

Cześć

He he. Mnie jako mieszkańcowi miasta na nizinach abym pojechał do obecnego Szczyrku musieliby nieźle zapłacić.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, artkas napisał:

 

Może są to moje płonne nadzieje, ale wolę to niż wyjazd i stanie w gigantycznych kolejkach do wyciągów i później jeszcze narzekanie, jak to niektórzy mają w zwyczaju, że kupili sezonówki i w kolejkach stać muszą, bez zastanowienia, że właśnie te sezonówki w dużej mierze te kolejki powodują.

I tu lekkie zaskoczenie. Większa część posiadaczy sezonówek korzysta od otwarcia ośrodka do godz. 10 w porywach 11. Po tej godzinie kończą ze względu właśnie na kolejki, które zaczynaja się tworzyć około godz. 11.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...