Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, artkas napisał:

Jako mieszkaniec większego miasta na nizinach mam trochę inne spojrzenie na sprawę sprytnej sezonówki, niż większość lokalsów mieszkających na południu, bo patrzę z pozycji okazjonalnego odwiedzania ośrodków w naszych górach.

Każdego roku jeździmy (my, czyli kilka, czasem kilkanaście osób) gdzieś na większe zagraniczne górki, ale zawsze kilka dni jest też na nartach w kraju, a od czasu przebudowy w Szczyrku nie byłem tam jeszcze ani razu, pomimo ciekawości zmian jakie w nim zaszły. Skutecznym zniechęcaczem do wyjazdu w to miejsce jest m.in. właśnie ta sezonówka, której zakup przeze mnie nie ma sensu, bo nie chcę wiązać się z jednym TMR na cały sezon, a na taki łącznie max tydzień w Szczyrku jest średnio opłacalna. Jednocześnie jej zakup przez setki, a może tysiące narciarzy, którzy później powodują spore kolejki praktycznie w każdym momencie sezonu jednoznacznie wskazuje nam inne cele narciarskie w kraju niż Szczyrk i dlatego tego kurortu w ogóle nie bierzemy pod uwagę.

Znaczące podwyższenie ceny sezonówki może zmieni nasze podejście i pojawimy się w Szczyrku na kilka dni w sezonie, jak ci wszyscy, głównie lokalni posiadacze sezonówki sobie choć trochę odpuszczą i jej nie kupią, a jak za normalny skipass trzeba będzie zapłacić, to już tak chętnie i często w Szczyrku pojawiać się nie będą.

Może są to moje płonne nadzieje, ale wolę to niż wyjazd i stanie w gigantycznych kolejkach do wyciągów i później jeszcze narzekanie, jak to niektórzy mają w zwyczaju, że kupili sezonówki i w kolejkach stać muszą, bez zastanowienia, że właśnie te sezonówki w dużej mierze te kolejki powodują.

Obyś się nie przeliczył... Wyobraź sobie, że miejscowi i najbliższa aglomeracja to nie chłopi pańszczyźniani i nawet na dniówki za 150 kasę znajdą, jak liczysz na pusty Szcyrk z powodu braku sprytnej sezonówki to jesteś jak Duda wg. Żulczyka ;) 

A jako miejscowy mogę z ręką na sercu zapewnić, że miejscowi w tych kolejkach to nie więcej jak 5% :)

Ps Mnie w SMR w przyszłym sezonie na bank nie spotkasz, więc śmiało możesz zająć moje miejsce w kolejce ;) 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dyna napisał:

I tu lekkie zaskoczenie. Większa część posiadaczy sezonówek korzysta od otwarcia ośrodka do godz. 10 w porywach 11. Po tej godzinie kończą ze względu właśnie na kolejki, które zaczynaja się tworzyć około godz. 11.

 

28 minut temu, pasazer85 napisał:

A jako miejscowy mogę z ręką na sercu zapewnić, że miejscowi w tych kolejkach to nie więcej jak 5% :)

Ale macie na to jakieś potwierdzenie, czy to tylko Wasze gdybania na podstawie własnych zachowań i domysłów?

Ja jestem przekonany, że tak nie jest i spora część posiadaczy sezonówek korzysta z nich dużo częściej niż Wam się wydaje. Ale oczywiście, jak napisałem wcześniej, może się mylę i to moje nadzieje, zobaczymy. 

 

58 minut temu, pasazer85 napisał:

Obyś się nie przeliczył... Wyobraź sobie, że miejscowi i najbliższa aglomeracja to nie chłopi pańszczyźniani i nawet na dniówki za 150 kasę znajdą, jak liczysz na pusty Szcyrk z powodu braku sprytnej sezonówki to jesteś jak Duda wg. Żulczyka ;) 

Na pewno @pasazer85 nie liczę na puste stoki (więc do Dudy wg Żulczyka mnie nie przyrównuj, bo się Tobą prokuratura zajmie ;) ), bo gór nie przybywa, a narciarzy jest coraz więcej więc kolejek się nie uniknie, ale jednak - bez wycieczek kto skąd pochodzi - to czym innym jest wydanie raz 150 zł, a czym innym np. 30 x 150 zł. I poza tym jak nie będzie łańcucha wiążącego sezonówką to wiele osób pojedzie też na inne górki na te 2 godzinki, bo i taniej i się wyjeździć więcej można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, artkas napisał:

Ale macie na to jakieś potwierdzenie, czy to tylko Wasze gdybania na podstawie własnych zachowań i domysłów?

Ja jestem przekonany, że tak nie jest i spora część posiadaczy sezonówek korzysta z nich dużo częściej niż Wam się wydaje. Ale oczywiście, jak napisałem wcześniej, może się mylę i to moje nadzieje, zobaczymy. 

Poczekaj poczekaj 😉czy to nie Ty nie napisałeś na początku wątku, że w SMR nie byłeś od czasu jak go przejęli Słowacy? 😉 Więc na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? 😉

Tak, spora część (jak sam piszesz) korzysta częściej co nie oznacza, że przez cały dzień 😉 i to info od ludzi tam pracujących😉

Ps od kilku sezonów (odkąd  korzystam z sezonówki) nie stałem tam w kolejkach. Po prostu przyjeżdżam na 8 rano i jeżdżę intensywnie po 2-3 godziny i wracam do domu 😉

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 09:42, swiezak napisał:

Muszę przyznać, że mnie pozytywnie zaskoczyli :) Oferta dla mnie 299 zł :D 

Ceny jak przy likwidacji, zapewne przełożą się na jakość, ilość tras i brak COS i BSA w pakiecie.

Sezonówka Szczyrk 2022 mapa

1693481072_Szczyrkmapa2022.thumb.jpg.03b2c7bf4dbb65696314a137440cb804.jpg

 

TMR Szczyrk SON ,,rozwój"  2018- 2022 mapa

241708504_SON2020.thumb.jpg.d0bc619f9612a25e89ae5845453cf333.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, artkas napisał:

 

Ale macie na to jakieś potwierdzenie, czy to tylko Wasze gdybania na podstawie własnych zachowań i domysłów?

Ja jestem przekonany, że tak nie jest i spora część posiadaczy sezonówek korzysta z nich dużo częściej niż Wam się wydaje. Ale oczywiście, jak napisałem wcześniej, może się mylę i to moje nadzieje, zobaczymy. 

 

Na pewno @pasazer85 nie liczę na puste stoki (więc do Dudy wg Żulczyka mnie nie przyrównuj, bo się Tobą prokuratura zajmie ;) ), bo gór nie przybywa, a narciarzy jest coraz więcej więc kolejek się nie uniknie, ale jednak - bez wycieczek kto skąd pochodzi - to czym innym jest wydanie raz 150 zł, a czym innym np. 30 x 150 zł. I poza tym jak nie będzie łańcucha wiążącego sezonówką to wiele osób pojedzie też na inne górki na te 2 godzinki, bo i taniej i się wyjeździć więcej można.

Cześć

Jak już pisałem w kwestiach zakupowych się z Tobą w 100% zgadzam ale w kwestii wykorzystania sezonówek przez narciarzy miejscowych nie masz zupełnie racji. Kolejki generują i generować będą narciarze spoza rejonu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lu5asz napisał:

Kwestia pieniędzy.Sezonowka za 799zł~drogo! Ośrodek okropny!Nie ratrakują!kamienie!Mega kolejki!

Dali zniżkę wiec :już jest lepiej,mniej narzekania ,jakoś to będzie , damy radę ehh:)

 

W opisie rzeczywistości nie można operować jedynie skrajnościami, bo też nic nie jest czysto czarno-białe (choć ludzie lubią pisać tak, jakby było).

Moje wrażenie jest takie, że z SMR znacznie stracił po zmianach. Zniszczono las, wyrównano trasy, jest brzydziej i okropnie tłoczno, likwidacja orczyków do Czyrnej. Z sezonówki jednak korzystałam, bo mieszkam 10 km od Szczyrku, bo dzięki niej mogłam robić małe wyskoki parę razy na tydzień, wcześnie rano. Czyli mogę służyć potwierdzeniem tezy, że tak robią miejscowi. Ilu z nich, nie wiem, jednak jeśli są to zapaleni narciarze, trudno ich podejrzewać o bujanie się w najgorszych tłumach całymi dniami - nie o to chodzi. Ale jeździłam głównie w COS i na BSA. 

Czy to narzekanie czy zachwyt? Ani jedno, ani drugie. Po prostu realizm. Czas i siły nie pozwoliłyby mi tyle jeździć, gdybym zrezygnowała z sezonówki. A COS na szczęście pozostał bardzo przyjemny, choć też trzeba się nagimnastykować, żeby nie trafić na tłum. W okresie ferii jeżdżenie jest bardzo utrudnione, właściwie sezonówka służy mi głównie w okresach poza nimi. I bez COS i BSA traciłaby raczej sens.

 

Mogę pisać w

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek mam wrażenie, że większość z Was "cierpi" na wypieranie z pamięci złych doświadczeń i idealizację przeszłości. Większość tras za GATu a potem Richtera była tylko na rysunku. Czy ktoś pamięta jak wyglądała trasa nr 3?  Czy ktoś pamięta jak nawet przy śnieżnej zimie wyglądała trasa nr 2? Może w dni powszednie dało się jeździć. Ja pamiętam stanie w kolejce po 40 minut. Czy ktoś z Was pamięta jak się jeździło na tych łorcykach z dzieckiem? Czy ktoś z Was wjeżdżał na tych łorczykach na snowboardzie?  Czy ktoś z Was pamięta i ile sezonów Czyrna-Solisko działało tylko na Pośrednim bo całe Małe Skrzyczne było blokowane.  Może Richterowi trafiła się jakaś dobra zima i akurat trafiliście na dobry dzień.  Ja nigdy na taki dzień nie trafiłem. Na ogół był syf.  Czytałem wtedy to forum i jojczenia było nad naśnieżaniem, kamieniami i brakiem ratrakowania nie brakowało.  Tej zimy cieszmy się, że cokolwiek było otwarte bo koledzy w Czech np. nie mieli wyciągów otwartych nawet w jeden weekend. SMR skupił się na kilku trasach i każdy z Was, gdyby zawiadywał tym ośrodkiem w tym sezonie by to zrobił.

Na koniec

W Szczyrku jak będą dobre warunki to zawsze będą tłumy!. W mniej niż godzinę jazdy od Szczyrku mieszka 800 tyś ludzi. Do 2 godzin dojazdu ma ponad 3 mln. Do 3h to już ma ponad 10 mln. Jedynie zaporowe ceny mogą zmniejszyć frekwencję. Aby było pusto, ceny musiały by być na poziomie szwajcarskich Alp.  Przy dużej frekwencji trasy są rozjeżdżone i jest ogólnie tłum na trasach. Im nowocześniejsza infrastruktura tym więcej ludzi. Warunki klimatyczne nie sprzyjają w utrzymaniu tras (są o niebo gorsze niż w Białce).  Ja omijam Szczyrk w głównym sezonie, bo jest tam za dużo ludzi.  Mnie podoba się to co SMR zrobił ze Szczyrkiem. Ale w Polsce wszystkie fajne rzeczy są w niewystarczającej ilości. Więc nie mam zbyt wielkich oczekiwań.  Ja nie mam problemu sezonówki, bo to w moim przypadku nie ma sensu. Chciałem wszystkim nabywcom wyrazić swoje współczucie, że nie mieli okazji osiągnąć średniej ceny dnia narciarskiego  w wysokości 15 zł tak jak sobie zakładali Cóż takie życie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Honza napisał:

Czytając ten wątek mam wrażenie, że większość z Was "cierpi" na wypieranie z pamięci złych doświadczeń i idealizację przeszłości. Większość tras za GATu a potem Richtera była tylko na rysunku. Czy ktoś pamięta jak wyglądała trasa nr 3?  Czy ktoś pamięta jak nawet przy śnieżnej zimie wyglądała trasa nr 2? Może w dni powszednie dało się jeździć. Ja pamiętam stanie w kolejce po 40 minut. Czy ktoś z Was pamięta jak się jeździło na tych łorcykach z dzieckiem? Czy ktoś z Was wjeżdżał na tych łorczykach na snowboardzie?  Czy ktoś z Was pamięta i ile sezonów Czyrna-Solisko działało tylko na Pośrednim bo całe Małe Skrzyczne było blokowane.  Może Richterowi trafiła się jakaś dobra zima i akurat trafiliście na dobry dzień.  Ja nigdy na taki dzień nie trafiłem. Na ogół był syf.  Czytałem wtedy to forum i jojczenia było nad naśnieżaniem, kamieniami i brakiem ratrakowania nie brakowało.  Tej zimy cieszmy się, że cokolwiek było otwarte bo koledzy w Czech np. nie mieli wyciągów otwartych nawet w jeden weekend. SMR skupił się na kilku trasach i każdy z Was, gdyby zawiadywał tym ośrodkiem w tym sezonie by to zrobił.

Na koniec

W Szczyrku jak będą dobre warunki to zawsze będą tłumy!. W mniej niż godzinę jazdy od Szczyrku mieszka 800 tyś ludzi. Do 2 godzin dojazdu ma ponad 3 mln. Do 3h to już ma ponad 10 mln. Jedynie zaporowe ceny mogą zmniejszyć frekwencję. Aby było pusto, ceny musiały by być na poziomie szwajcarskich Alp.  Przy dużej frekwencji trasy są rozjeżdżone i jest ogólnie tłum na trasach. Im nowocześniejsza infrastruktura tym więcej ludzi. Warunki klimatyczne nie sprzyjają w utrzymaniu tras (są o niebo gorsze niż w Białce).  Ja omijam Szczyrk w głównym sezonie, bo jest tam za dużo ludzi.  Mnie podoba się to co SMR zrobił ze Szczyrkiem. Ale w Polsce wszystkie fajne rzeczy są w niewystarczającej ilości. Więc nie mam zbyt wielkich oczekiwań.  Ja nie mam problemu sezonówki, bo to w moim przypadku nie ma sensu. Chciałem wszystkim nabywcom wyrazić swoje współczucie, że nie mieli okazji osiągnąć średniej ceny dnia narciarskiego  w wysokości 15 zł tak jak sobie zakładali Cóż takie życie.

Cześć

Spędziłem w Szczyrku  w sumie pewnie z pół roku na nartach, w drugiej połowie lat 80 i pierwszej połowie 90. Jak chcesz to opiszę Ci Polanki (czyli 2) ze szczegółami bo to była moja ulubiona trasa. Zresztą znakomita, zróżnicowana i ciekawa. Wariantów jazdy na każdej trasie było zresztą sporo i większość dostępnych nawet przy 10cm naturalnego śniegu. W tym tkwiła siła Szczyrku, między innymi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Honza napisał:

 Czy ktoś z Was pamięta jak się jeździło na tych łorcykach z dzieckiem? Czy ktoś z Was wjeżdżał na tych łorczykach na snowboardzie?  Czy ktoś z Was pamięta i ile sezonów Czyrna-Solisko działało tylko na Pośrednim bo całe Małe Skrzyczne było blokowane.  Może Richterowi trafiła się jakaś dobra zima i akurat trafiliście na dobry dzień.  Ja nigdy na taki dzień nie trafiłem. Na ogół był syf.  Czytałem wtedy to forum i jojczenia było nad naśnieżaniem, kamieniami i brakiem ratrakowania nie brakowało.  Tej zimy cieszmy się, że cokolwiek było otwarte bo koledzy w Czech np. nie mieli wyciągów otwartych nawet w jeden weekend. SMR skupił się na kilku trasach i każdy z Was, gdyby zawiadywał tym ośrodkiem w tym sezonie by to zrobił.

 

Jestem z Wrocławia i rzadko jeżdżę do Szczyrku, ale na tych kilka moich wyjazdów w epoce orczyków to: zjechałem każdą trasę, jeździłem na orczykach z córką i nigdy się nie wywaliła, wystarczy umieć jeździć i orczyk nie jest problemem, bardzo dobrze wspominam Golgotę, orczyk na Małe Skrzyczne, Bieńkulę, Juliany.

Czechy miały otwarty wyciągi co najmniej jeden tydzień. 

Więc częściowo napisałeś błędy 😉

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarioJ napisał:

 

Jestem z Wrocławia i rzadko jeżdżę do Szczyrku, ale na tych kilka moich wyjazdów w epoce orczyków to: zjechałem każdą trasę, jeździłem na orczykach z córką i nigdy się nie wywaliła, wystarczy umieć jeździć i orczyk nie jest problemem, bardzo dobrze wspominam Golgotę, orczyk na Małe Skrzyczne, Bieńkulę, Juliany.

Czechy miały otwarty wyciągi co najmniej jeden tydzień. 

Więc częściowo napisałeś błędy 😉

 

Ja też się nigdy nie wywaliłem, ale przyjemne to nie było.  

Jeszcze jedno. Spędziłem w Bielsku całą zimę 2013/2014. Byłem w Korbielowie, Cieńkowie, Klekach, Nowej Osadzie, Soszowie, Zwardoniu i raz na COS. Na C-S nie byłem ani razu. Albo nie było warunków, albo nie było wieczornej jazdy.  To była chyba najgorsza zima jaką pamietam. 

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Spędziłem w Szczyrku  w sumie pewnie z pół roku na nartach, w drugiej połowie lat 80 i pierwszej połowie 90. Jak chcesz to opiszę Ci Polanki (czyli 2) ze szczegółami bo to była moja ulubiona trasa. Zresztą znakomita, zróżnicowana i ciekawa. Wariantów jazdy na każdej trasie było zresztą sporo i większość dostępnych nawet przy 10cm naturalnego śniegu. W tym tkwiła siła Szczyrku, między innymi.

Pozdrowienia

Ja jak trafiłem na te Polanki, to się zastanawiałem jak ktoś mógł oznaczyć to jako trasę narciarską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Honza napisał:

...........

Ja jak trafiłem na te Polanki, to się zastanawiałem jak ktoś mógł oznaczyć to jako trasę narciarską. 

Cześć

To nie masz co dalej pisać bo nie porozumiemy się nigdy. Dodam tylko, uprzedzając nijako, że bardzo dbam o sprzęt i nigdy nie zniszczyłem w jakikolwiek sposób nart w Polsce.

A kolegę zapraszam na hale albo symulator taśmowy. Równo, gładko, przewidywalnie, pogoda stała. Super sprawa.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pasazer85 napisał:

Ktoś może to potwierdzić ? 

 Tak, właściciel SMR czyli TMR, napisz maila, to otrzymasz odpowiedź.

 Spójrz również na opis sprytnej sezonówki :

Obejmuje jazdę na nartach w ciągu dnia w ośrodkach Jasna (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szczyrk, część SMR (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT) i Ankogel Mallnitz (AT) oraz wieczorną jazdę w ośrodkach Jasna (SK), Szczyrk, część SMR (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ) aż do końca sezonu zimowego 2021/22.

Jest to forma rekompensaty za zakupioną Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2020/21.

 Pozdr.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MrSouvlaki napisał:

Obejmuje jazdę na nartach w ciągu dnia w ośrodkach Jasna (SK), Tatrzańska Łomnica (SK), Jezioro Szczyrbskie (SK), Stary Smokowiec (SK), Szczyrk, część SMR (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ), Mölltaler Gletscher (AT) i Ankogel Mallnitz (AT) oraz wieczorną jazdę w ośrodkach Jasna (SK), Szczyrk, część SMR (PL), Szpindlerowy Młyn (CZ), Ještěd (CZ) aż do końca sezonu zimowego 2021/22.

Jest to forma rekompensaty za zakupioną Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2020/21.

Faktycznie, zmieniło się od wczoraj. Było Szczyrk (PL) , dzisiaj jest Szczyrk-SMR(PL) :/  Miałem informację,że do 14 kwietnia dadzą znać czy sezonówka obajmie też COS i BSA. Czekam jeszcze, bo w takiej konfiguracji to ja mam ich w d... 🤮

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MrSouvlaki napisał:

Cześć.

Zwróćcie uwagę na to, że SPRYTNA SEZONÓWKA 2021/2022  w wersji "rekompensaty" ( płatność do 30.04.2021 ) nie obejmuje COS.

Zadałem pytanie w tym temacie do TMR i taką dostałem oficjalną informację.

SMR bez COS to raczej kiepska propozycja.

Pozdr.

No faktycznie... opcja jazdy tylko w smr czy SK czy CZ, nie wspominając już o lodowcu w AT (nawet 3 czy 4 razy łącznie z latem) za 149 dla mojego juniora czy za 449 zł dla mnie to kiepska propozycja 🤣🤣🤣dla zbiorowej satysfakcji napiszę do nich, żeby sobie w tyłek wsadzili taką oferte🤣

Poważnie, zejdźmy na ziemię. Nie chcesz, nie kupuj 🤷‍♂️ proste. 

COS szkoda, nie powiem. Często w ostatnich latach wpadałem rano na 2 godziny pośmigać na FIS. Czytałem też, że decyzję odnośnie COS i BSA podejmą do 14.04, więc zobaczymy. PS. BSA o mnie za mnie może wylecieć. Po tym w jaki sposób w tym sezonie zakomunikowali gdzie mają ludzi korzystających z sezonówek, moja noga już tam nie stanęła w zakończonym właśnie sezonie (a nie powiem, lubiłem tam jeździć). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dyna napisał:

No faktycznie... opcja jazdy tylko w smr czy SK czy CZ, nie wspominając już o lodowcu w AT (nawet 3 czy 4 razy łącznie z latem) za 149 dla mojego juniora czy za 449 zł dla mnie to kiepska propozycja 🤣🤣🤣dla zbiorowej satysfakcji napiszę do nich, żeby sobie w tyłek wsadzili taką oferte🤣

Daj znać co Ci napisali 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dyna napisał:

ktycznie... opcja jazdy tylko w smr czy SK czy CZ, nie wspominając już o lodowcu w AT (nawet 3 czy 4 razy łącznie z latem) za 149 dla mojego juniora czy za 449 zł dla mnie to kiepska propozycja 🤣🤣🤣

Ja ż miałem wielkie nadzieje na ten sezon w zeszłym roku... Ale może się skończyć tak, że do du... pojedziesz a nie na lodowiec, a w alternatywie będziesz miał zjazd z SMRowskiej Kopy i dalej trójką do gondoli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pasazer85 napisał:

Ja ż miałem wielkie nadzieje na ten sezon w zeszłym roku... Ale może się skończyć tak, że do du... pojedziesz a nie na lodowiec, a w alternatywie będziesz miał zjazd z SMRowskiej Kopy i dalej trójką do gondoli :P

Jestem w stanie zaryzykować 😉jakby nie patrzeć to w cenie 2 dni w AT. 

W tym sezonie, też się śmiali 😉a dwa wyjazdy na Moltka zaliczyłem😉

Nie wiem co masz do smr-wej 3😉 ja ją akurat lubię😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dyna napisał:

No faktycznie... opcja jazdy tylko w smr czy SK czy CZ, nie wspominając już o lodowcu w AT (nawet 3 czy 4 razy łącznie z latem) za 149 dla mojego juniora czy za 449 zł dla mnie to kiepska propozycja 🤣🤣🤣dla zbiorowej satysfakcji napiszę do nich, żeby sobie w tyłek wsadzili taką oferte🤣

Poważnie, zejdźmy na ziemię. Nie chcesz, nie kupuj 🤷‍♂️ proste. 

COS szkoda, nie powiem. Często w ostatnich latach wpadałem rano na 2 godziny pośmigać na FIS. Czytałem też, że decyzję odnośnie COS i BSA podejmą do 14.04, więc zobaczymy. PS. BSA o mnie za mnie może wylecieć. Po tym w jaki sposób w tym sezonie zakomunikowali gdzie mają ludzi korzystających z sezonówek, moja noga już tam nie stanęła w zakończonym właśnie sezonie (a nie powiem, lubiłem tam jeździć). 

Tak z ciekawości, ile dni w obecnym sezonie wykorzystałeś z sezonowki  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...