Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
6 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

I chyba w AT, SK i CZ, przynajmniej tak pisze u mnie

U mnie też jest tak napisane ;)  Zakupiona, ale postanowienie że moje narty w SMR się nie ślizgają, podtrzymuję :D Korzyści za cenę 299zł,za COS z perspektywą wyjazdów do SK i AT, wydają się oczywiste... 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 20:55, pasazer85 napisał:

U mnie też jest tak napisane ;)  Zakupiona, ale postanowienie że moje narty w SMR się nie ślizgają, podtrzymuję :D Korzyści za cenę 299zł,za COS z perspektywą wyjazdów do SK i AT, wydają się oczywiste... 

Ciekawe zjawisko, bo moje w SMR też się nie rozpędzają...

Ciekawe dlaczego??? Jakieś kiepskie smary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Gwoli sprostowania, data na filmiku jest błędna powinno być 20 marca 2015 (dlatego np Panowie z obsługi podsypujacy śnieg pod orczyki tak lekko ubrani😉)

Warunki fantastyczne, brak kolejek, otwarta Golgota, super trasa z Małego Skrzycznego i Suchego,  zero korków.

Aczkolwiek takie kolejki jak poniżej również pamiętam (te stroje i czapki też 🙂)

 

 

 

 

z24344402Q,Dzisiaj-Szczyrk-to-narciarski-kurort-z-prawdziwego.jpg

Zawsze wolałem stać w kolejce do wyciągu niż do zjazdu... Przepustowość wyciągów robi jedna różnicę, a tras nie przybywa proporcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Gwoli sprostowania, data na filmiku jest błędna powinno być 20 marca 2015 (dlatego np Panowie z obsługi podsypujacy śnieg pod orczyki tak lekko ubrani😉)

Warunki fantastyczne, brak kolejek, otwarta Golgota, super trasa z Małego Skrzycznego i Suchego,  zero korków.

Aczkolwiek takie kolejki jak poniżej również pamiętam (te stroje i czapki też 🙂)

 

 

 

 

z24344402Q,Dzisiaj-Szczyrk-to-narciarski-kurort-z-prawdziwego.jpg

"Gdzie kolejka ta stoi"?    --- szukam w pamieci a nic mi nie pasuje....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 14:24, ZdolnyŚlązak napisał:

Witam,

taki filmik znajomy mi podesłał, rok 2015, czyli nie taka strasznie odległa przeszłość, jeżeli ktoś jeździł w tamtym okresie i teraz zmiany są... (wstaw dowolny komentarz)

 

 

Dwie minuty zjazdu i pół godziny w kolejce, trudno się było zmęczyć. Ściana płaczu, 50 metrów lodu jak z lodowiska.  

Wjechałem z synami w czasie mgły na Małe Skrzyczne w czasie bardzo silnej mgły. Syn jadący z tyły na szczyt nie dojechał. Włosy stanęły mi dęba ze strachu. Jakoś się za dwie godziny znalazł. Ale siwe włosy mam do dzisiaj:;) Jak odkryłem Pilsko to wolałem tam:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...