Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, kokoSKI napisał:

Jechałeś tą drogą ostatnio? Jej stan był taki, że wymagała remontu i koniec kropka. Oprócz narciarzy w sezonie, wyobraź sobie, że są ludzie, którzy codziennie tamtędy jeżdżą. Komentarz i aluzje polityczne bez sensu. 

Ale temat jest zupełnie inny....Koniec i kropka....

Edytowane przez Jusik2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 16.11.2020 o 09:34, JC napisał:

Ceny karnetów dostępnych w kasach w okresie 
Świąteczno - Noworocznym i Ferii Zimowych

27.12.-4.01. | 139 PLN / za 1 dzień dorosły

16.01.-14.02. | 129 PLN / za 1 dzień dorosły

Ceny online będą niższe do 30% i zaczynają się od 79 PLN za cały dzień jazdy.

 

Nowością będą karnety godzinowe dostępne w kasach

Karnet całodniowy od 12:00 od 13:00 od 14:00
139 PLN 99 PLN 85 PLN 65 PLN
129 PLN 89 PLN 79 PLN 59 PLN

2021/22  Poglądowy cennik skipassów*

  Przedział czasowy Kasa** Online od***
Do 16.12.   109,- 79,-
17-22.12. 6 dni 119,- 89,-
23-25.12. 3 dni 139,- 99,-
26.12.-9.01. 15 dni 149,- 107,-
10-14.01. 5 dni 129,- 96,-
15.01-27.02. 44 dni 139,- 99,-
28.02-13.03. 14 dni 129,- 96,-
14-20.03. 7 dni 119,- 89,-
Od 21.03.   109,- 79,-

 

Cennik 2013/14 :)

SON Cennik 2013-14.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy orientujecie się może, jaki jest status prac nad wyciągiem z Czyrnej na Halę Skrzyczeńską? Kiedyś widziałem jakąś mapkę na której było zaznaczone, że stary orczyk ma być zastąpiony nową kanapą, tymczasem orczyka już nie ma a o budowie kanapy nic nie słychać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz napisał:

Witajcie,

Czy orientujecie się może, jaki jest status prac nad wyciągiem z Czyrnej na Halę Skrzyczeńską? Kiedyś widziałem jakąś mapkę na której było zaznaczone, że stary orczyk ma być zastąpiony nową kanapą, tymczasem orczyka już nie ma a o budowie kanapy nic nie słychać. 

Odpowiem politycznie... trwają prace przygotowawcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jusik2002 napisał:

W Szczyrku już raczej nic więcej nie powstanie. Może ewentualnie kiedyś kanapa na Julianach ale to też raczej mało realne niestety. Kiepskie zimy wiec ciężko uruchomić i utrzymać ich czerwone i czarne trasy.

Sorry, ale dla mnie JC jest pewniejszym źródłem informacji. A dywagacje? Każdy ma prawo, ja też: 

Powstanie zielona trasa bez przewyższenia, gdzie będzie można całkowicie bezpiecznie zjechać (?) ze stoku lub (dla chętnych) pojeździć sobie ogrzewanym wyciągiem w kółko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bartosz napisał:

Witajcie,

Czy orientujecie się może, jaki jest status prac nad wyciągiem z Czyrnej na Halę Skrzyczeńską? Kiedyś widziałem jakąś mapkę na której było zaznaczone, że stary orczyk ma być zastąpiony nową kanapą, tymczasem orczyka już nie ma a o budowie kanapy nic nie słychać. 

Najpierw zezwolenia na niebieską przecinającą Bienkulę, wtedy budowa z Czyrnej kanapy 6 os. Może na przyszły sezon.

Budują już przejazd dla narciarzy pod ul.Zwalisko?

W dniu 21.08.2019 o 14:53, surfing napisał:

Pod koniec maja wydano decyzję środowiskową dla budowy  przepustu pod ul. Zwalisko

 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2019-08-21 145503.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Sorry, ale dla mnie JC jest pewniejszym źródłem informacji. A dywagacje? Każdy ma prawo, ja też: 

Powstanie zielona trasa bez przewyższenia, gdzie będzie można całkowicie bezpiecznie zjechać (?) ze stoku lub (dla chętnych) pojeździć sobie ogrzewanym wyciągiem w kółko!

No ale co takiego JC ci napisał  ? Te prace to juz trwają z 5 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, moruniek napisał:

A ja zadam inne pytanie, czy są prowadzone jakieś prace planistyczne w kierunku budowy kolejnego zbiornika z wodą ? System naśnieżania będzie trzeba z czegoś zasilić, zakładając dość krótkie okienka pogodowe.  

Widziałem ten plan z rok temu. Według planu mają powstać 3 zbiorniki. Pierwszy na Jaworzynie w COS obok budynku kolei na Skrzyczne. Dwa pozostałe w SMR po dwóch stronach Suchego. Na tej mapce wyżej masz je zaznaczone taką zieloną kratownicą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu widać dobrze planowane nowe trasy

Kierunki_rys.jpg

W dniu 26.03.2021 o 00:36, ski89 napisał:

Na forum gadu gadu, każdy ma jakieś życzenia co do przebiegu kolei czy tras, a decyzje to już chyba zapadły. Plany MPZP dla Szczyrku już są. Nowe wyciągi i trasy już są rozrysowane.

Wydaje się, że na pierwszy ogień:
- dwie nowe koleje w COS
- nowa trasa w COS do nowej kolejki na wjeździe do miasta
- nowe krzesło na Małe Skrzyczne w SMR?
- nowa trasa w SMR łącząca Ondraszka i Kopę z Czyrną
- nowa trasa przecinająca Bieńkulę w SMR
- poszerzenie trasy nr 8 na Julianach w SMR
- dwa zbiorniki w COS
- dwa zbiorniki w SMR

W dłuższej perspektywie:
- kolejne krzesło w COS
- poszerzenie Ondraszka i wiele nowych tras w COS
- dwie nowe koleje z Czyrnej na HS w SMR
- nowe krzesło i orczyk na Julianach w SMR

Kierunki_rys.jpg

PROGNOZA - zał 1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, surfing napisał:

Tu widać dobrze planowane nowe trasy

 

 

Czy ja dobrze widzę, bardzo długą (chyba najdłuższą w całym Szczyrku) trasę ze Skrzycznego do parkingu przy nowej gondoli na wjeździe do miasta (oznaczony P2) ?

Przy tej ilości tras co jest rozrysowana na mapach, to wodę do ich naśnieżenia, chyba będą musieli pociągnąć z Jeziora Żywieckiego i Jeziora Czerniańskiego 😉.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...