Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jack78 napisał:

Przecież to nie Bieńkula, to polanka pod gondola, która nie jest trasą narciarską. Bieńkula jest jakieś 20m po prawej. :):)

Brawo! Nie jest to też Czerwona 1, nie wygląda też na ulicę Zwalisko :), a ta ,,polanka" to ,.ścianka" pod gondolą, którą podchodziłem w drodze na Skrzyczne na skiturach, po drodze zaglądając na początek Bieńkuli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jusik2002 napisał:

Ktoś by powiedzial jakie warunki bo jutro melduje się przed 8 na Solisku....

Lepiej 8:30 :) Bo tak się otworzą.

Ja też będę.

Wczoraj było paskudnie, miękko, sporo ciężkich odsypów. W nocy niestety będzie koło 0, plus 1, więc nie ma co liczyć że stok zwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack78 napisał:

Lepiej 8:30 :) Bo tak się otworzą.

Ja też będę.

Wczoraj było paskudnie, miękko, sporo ciężkich odsypów. W nocy niestety będzie koło 0, plus 1, więc nie ma co liczyć że stok zwiąże.

Z tego co pamiętam to solisko rusza wczesniej a wg prognozy ma być -3 w nocy wiec liczę na warun rano przez 2 godziny  😉 Możemy strzelić setkę w Rudym kolo 9  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jusik2002 napisał:

Ktoś by powiedzial jakie warunki bo jutro melduje się przed 8 na Solisku....

Powiem tak szacun , trzeba być naprawdę odważnym by jechać do Szczyrku w weekend .

Napisz o której zakończyła sie jazda a zaczęły się kolejki.

Nie jest ta sarkazm a zwykła ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jusik2002 napisał:

Z tego co pamiętam to solisko rusza wczesniej a wg prognozy ma być -3 w nocy wiec liczę na warun rano przez 2 godziny  😉 Możemy strzelić setkę w Rudym kolo 9  😉

Niestety z dwóch powodów nie mogę. Będę samochodem, a drugi powód, biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe. Ale za tydzień już prędzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, toppaner napisał:

Powiem tak szacun , trzeba być naprawdę odważnym by jechać do Szczyrku w weekend .

Napisz o której zakończyła sie jazda a zaczęły się kolejki.

Nie jest ta sarkazm a zwykła ciekawość.

Czemu?

Ja jadę rano, w godzinę bez kolejek się wyszaleję, drugą odpoczywam w kolejkach i do domu. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack78 napisał:

Czemu?

Ja jadę rano, w godzinę bez kolejek się wyszaleję, drugą odpoczywam w kolejkach i do domu. :)

Ok.  Takie podejście rozumiem,pod jednym  warumkiem , że masz do Szczyrku do 30 min jazdy.

Ja mam 1.15 i dla mnie Jazda na godzinę może pótorej to  trochę średni interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, toppaner napisał:

Ok.  Takie podejście rozumiem,pod jednym  warumkiem , że masz do Szczyrku do 30 min jazdy.

Ja mam 1.15 i dla mnie Jazda na godzinę może pótorej to  trochę średni interes.

30 może nie, ale w 45min daję radę dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack78 napisał:

30 może nie, ale w 45min daję radę dojechać.

A zapomniałem do dać jeden podstawowy warunek ,  że obaj mamy sezonówki, bo ja zupełnie nie rozumiem ludzi stojących po karnety do kasy po 30 min a potem przechodzących do gondoli na następne 30 minut.

Naprawdę nie wiem jaką mają motywację narciarze decydując sie na taki krok?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, toppaner napisał:

A zapomniałem do dać jeden podstawowy warunek ,  że obaj mamy sezonówki, bo ja zupełnie nie rozumiem ludzi stojących po karnety do kasy po 30 min a potem przechodzących do gondoli na następne 30 minut.

Naprawdę nie wiem jaką mają motywację narciarze decydując sie na taki krok?

 

 

Tylko sezonówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, toppaner napisał:

Powiem tak szacun , trzeba być naprawdę odważnym by jechać do Szczyrku w weekend .

Napisz o której zakończyła sie jazda a zaczęły się kolejki.

Nie jest ta sarkazm a zwykła ciekawość.

Darmowe od TMR wiec śmigam... Mam nadzieję, że z 3h uda się posmigac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, surfing napisał:

Ostrz narty bo jutro będzie twardo.

Bienkula - beton, Golgota - beton cholernie szybki, czerwona 7 bardzo przyjemna, Juliany - super bo wiadome, że tam są najmniejsze stromizny. Snieg naprawdę bardzo szybki i niestety nie wszyscy dobrze na tym wyszli. Koło 9 obok trasy 10 laduje helikopter. Mam nadzieję, że nie skończyło się to jakoś bardzo źle... Pogoda cudowna, rano lekki Mrozik  😀 Rudy Kot odwiedzony i jak na ferie pojezdzone bardzo fajnie.

20220212_084958.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jusik2002 napisał:

Bienkula - beton, Golgota - beton cholernie szybki, czerwona 7 bardzo przyjemna, Juliany - super bo wiadome, że tam są najmniejsze stromizny. Snieg naprawdę bardzo szybki i niestety nie wszyscy dobrze na tym wyszli. Koło 9 obok trasy 10 laduje helikopter. Mam nadzieję, że nie skończyło się to jakoś bardzo źle... Pogoda cudowna, rano lekki Mrozik  😀 Rudy Kot odwiedzony i jak na ferie pojezdzone bardzo fajnie.

 

Potwierdzam. Jazda dziś była rewelacyjna. Do 9:45 zero kolejek, potem niestety się zaczęło stanie po 15-20 minut, więc się zwinąłem do domu, ale i tak udało się machnąć 45km :)

IMG_20220212_155335.jpg

IMG_20220212_110420.jpg

IMG_20220212_093147.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuścili mnie wszyscy przyjaciele:
 
Link do całej relacji (wiele zdjęć ze Szczyrku dzisiaj):
 
 
 
 
 

 

AVvXsEgPKzvCQwIzpSn6Ekhzt0f4Khw5Ql2d0xal

 

 

 Muszę się pożalić:

— Cześć! Jedź ze mną do Szczyrku! Wyjedziemy tak, aby dojechać o 8:00, zaparkujemy na Solisku, karniemy się Golgotą z 10 razy, a jak już narciarz wyspany typu SPA dojedzie, my pojedziemy do domu — wypuściłem zajawkę.

Pomysł wydawał się genialny, zwłaszcza, że Golgotę mam w karnecie, a kilku kumpli też. Niestety, opuścili mnie wszyscy przyjaciele i nikt nie chciał ze mną na tę Golgotę jechać:

— Nie mam czasu!

— Po co jechać na kolejki! Przecież to sobota!

 Golgota? To za trudne!

Aż nie chce mi się wymieniać wszystkich wymówek. Cóż, pojechałem sam!

Wjazd do Szczyrku na 8:00 okazał się nie taki łatwy, gdyż do Szczyrku wróciły korki.

AVvXsEirNSQqALLXOPJXuIuEMLqlJe-shlQASILgDMa_bMUNdaHuzUDDEFQY5vYn_kgep_svPMCVwhL3JiU8I8QDdD16SPUnAcOop65D6zy8u8K8h5C2G2-q31vzFk4aczmueINsbc61lDDS60VYlDqmCIdtKS0_w5yFQ-Xt6e1UH5AsHrK-b1-__iKXU4If=w640-h480
Dojazd na Solisko okazał się niełatwy, gdyż okresowo trzeba było swoje odstać.
A w tle Beskidek - aż żal, że nieczynny!
 

Ale korki skończyły się skutecznie na dwóch głównych parkingach pod gondolą. Dalej (przynajmniej rano) było zupełnie pusto.

AVvXsEjee8KGLgqZWdklRKwH2dcT5ApGP3bv-CqA9d7jnWexhNPTGxo2rAkjo4M3aVETVJHi3SfVzVC_5eSIRtBFyFDBenuz15Xp_aQCmi4-lAlb65MExDPrGnxJ_--OQT8zX8B4fkOZMha9KuUVuiX9UosDJOAxIcvjN0z7l3zQiw_4Mqc-KgSp25uqlYrH=w640-h480
Koniec ształu, droga fraj!
 
AVvXsEiGdnSK-OjeZ-XgOm4wbyAY6TALSLFcFCrMlVjMqtvrF8Y_Ar3TDG8-iejfwEQSh9sDmOnTLbfWAB4SimhnZDcJ6XSL5gJRvFd-EDhQnXnDeEZtVP8ernJfbgpoI_1YFzeyqtbplYRySTFV_-d2cGRGLsRzlw5BJUxwrpRYcOnUvtEilpBE_7YTaTRb=w640-h480
 
 
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:
Opuścili mnie wszyscy przyjaciele:
 
Link do całej relacji (wiele zdjęć ze Szczyrku dzisiaj):
 
 
 
 
 

 

AVvXsEgPKzvCQwIzpSn6Ekhzt0f4Khw5Ql2d0xal

 

 

 Muszę się pożalić:

— Cześć! Jedź ze mną do Szczyrku! Wyjedziemy tak, aby dojechać o 8:00, zaparkujemy na Solisku, karniemy się Golgotą z 10 razy, a jak już narciarz wyspany typu SPA dojedzie, my pojedziemy do domu — wypuściłem zajawkę.

Pomysł wydawał się genialny, zwłaszcza, że Golgotę mam w karnecie, a kilku kumpli też. Niestety, opuścili mnie wszyscy przyjaciele i nikt nie chciał ze mną na tę Golgotę jechać:

— Nie mam czasu!

— Po co jechać na kolejki! Przecież to sobota!

 Golgota? To za trudne!

Aż nie chce mi się wymieniać wszystkich wymówek. Cóż, pojechałem sam!

Wjazd do Szczyrku na 8:00 okazał się nie taki łatwy, gdyż do Szczyrku wróciły korki.

AVvXsEirNSQqALLXOPJXuIuEMLqlJe-shlQASILgDMa_bMUNdaHuzUDDEFQY5vYn_kgep_svPMCVwhL3JiU8I8QDdD16SPUnAcOop65D6zy8u8K8h5C2G2-q31vzFk4aczmueINsbc61lDDS60VYlDqmCIdtKS0_w5yFQ-Xt6e1UH5AsHrK-b1-__iKXU4If=w640-h480
Dojazd na Solisko okazał się niełatwy, gdyż okresowo trzeba było swoje odstać.
A w tle Beskidek - aż żal, że nieczynny!
 

Ale korki skończyły się skutecznie na dwóch głównych parkingach pod gondolą. Dalej (przynajmniej rano) było zupełnie pusto.

AVvXsEjee8KGLgqZWdklRKwH2dcT5ApGP3bv-CqA9d7jnWexhNPTGxo2rAkjo4M3aVETVJHi3SfVzVC_5eSIRtBFyFDBenuz15Xp_aQCmi4-lAlb65MExDPrGnxJ_--OQT8zX8B4fkOZMha9KuUVuiX9UosDJOAxIcvjN0z7l3zQiw_4Mqc-KgSp25uqlYrH=w640-h480
Koniec ształu, droga fraj!
 
AVvXsEiGdnSK-OjeZ-XgOm4wbyAY6TALSLFcFCrMlVjMqtvrF8Y_Ar3TDG8-iejfwEQSh9sDmOnTLbfWAB4SimhnZDcJ6XSL5gJRvFd-EDhQnXnDeEZtVP8ernJfbgpoI_1YFzeyqtbplYRySTFV_-d2cGRGLsRzlw5BJUxwrpRYcOnUvtEilpBE_7YTaTRb=w640-h480
 
 

Dobra relacja.

Jest kilka tras w PL, gdzie nie na nigdy tłumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack78 napisał:

Potwierdzam. Jazda dziś była rewelacyjna. Do 9:45 zero kolejek, potem niestety się zaczęło stanie po 15-20 minut, więc się zwinąłem do domu, ale i tak udało się machnąć 45km :)

IMG_20220212_155335.jpg

 

 

Skąd wy bierzecie w Szczyrku w dwie godziny tyle kilometrów? Rozumiem góra dół? Ale prędkość maksymalna fajna, nieosiągalna dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...