Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grimson napisał:

To zależy,  na jakim systemie pracuje Sports Tracker.

W wersji dla Iphone jest mniej bajerów jak dla np. Samsunga. U mnie na Iphone nie mam możliwości zmiany w okienku "tss', po kliknięciu pokazuje się tylko opis.

Sprawa się wyjaśniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kemot06 napisał:

Witam, czy można gdzieś zobaczyć ile nalicza punktów na karnet gopass za kupowanie w SMR?  Chodzi o to czy jest gdzieś rozpiska ile za dany produkt można zdobyć punktów.

Punkty zdobywasz przy każdym zakupie, a za każde wydane 1 EUR/ 25 CZK/ 4 PLN otrzymasz 1 punkt. Należy pamiętać, że aby otrzymać punkty także w oznakowanych, klasycznych punktach sprzedaży Gopass, należy okazać podczas zakupów swoją kartę Gopass (chipową lub Gopass w telefonie). - taki mamy opis na stronie GoPass ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 15:04, hgx126 napisał:

Normalne w śląskie ferie. Tak będzie aż do marca a potem albo nie będzie warunków albo zamkną połowę ośrodka jak zawsze.

Mam się bać ? Planuję tam być 6-10 marca, dni jazdy 7-9, natomiast jeżeli ma być zielono, albo otwarte 2-3 trasy, to z małym dzieckiem z północy Polski nie będzie mi się w ogóle chciało jechać, najwyżej stracę zaliczkę.

Ktoś ma doświadczenia z tym okresem ? 

Edytowane przez dorsz_pitery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zaplanowane od 01.03, ale widząc to co się dzieje, zastanawiam się czy to ma sens. Trzeba obserwować. Ewentualnie zostanie Zakopane, kilka wypadów na Kasprowy Wierch, można też podjechać na Łomnice, nie jest daleko. Ciekawy jestem jak Pilsko wytrzyma. Trochę wyżej, ale nie ma podkładu, więc śnieg może tam szybko stopnieć.  Temperatura nie jest najgorszym problemem, a wiatr, który w tym tygodniu się pojawiał. Wiatr + dodatnia temperatura, działa jak ogromna suszarka :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na pilsku w ten weekend i też nie wygląda to najlepiej. Dużo śniegu wywiało, poza trasami wychodzą gałęzie. Może jednak tam gdzie ubite wytrzyma dłużej.

26 minut temu, Arciwald napisał:

Ciekawy jestem jak Pilsko wytrzyma. Trochę wyżej, ale nie ma podkładu, więc śnieg może tam szybko stopnieć.

 

Edytowane przez hgx126
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Punkty zdobywasz przy każdym zakupie, a za każde wydane 1 EUR/ 25 CZK/ 4 PLN otrzymasz 1 punkt. Należy pamiętać, że aby otrzymać punkty także w oznakowanych, klasycznych punktach sprzedaży Gopass, należy okazać podczas zakupów swoją kartę Gopass (chipową lub Gopass w telefonie). - taki mamy opis na stronie GoPass ;) 

Zakupienie karnetu w kasie nalicza punkty na gopsassie? Jak przeglądam "historie transakcji z wykorzystaniem punktów" to widzę, że nie naliczyło mi punktów za kupowanie karnetu w kasie.... ale jak kupowałem przez internet już tak.... trochę to dziwne.  Wiem, że w kasie jest drożej, ale punkty powinno tak samo naliczyć.... bo np. jak korzystam z ich knajp to nalicza....

 

Edytowane przez kemot06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2022 o 19:25, Arciwald napisał:

Za tydzień, przy takiej pogodzie, tak będziemy jeździć  w Szczyrku :) 

gyvy

 

Bzdura, jest luty, będzie marzec (mrozy w nocy) - to mimo wszystko są góry. Trasy ok. 1000 mnpm utrzymają się na pewno, chyba, że ośrodkowi nie będzie się chciało - co też jest możliwe...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Bzdura, jest luty, będzie marzec (mrozy w nocy) - to mimo wszystko są góry. Trasy ok. 1000 mnpm utrzymają się na pewno, chyba, że ośrodkowi nie będzie się chciało - co też jest możliwe...

Oczywiście, że będzie po czym. To bardziej post humorystyczny. Sam wybieram się od 28.02 do 04.03.

Szkoda tylko, że nie będzie mi dane znów pojeździć Bieńkulą, oraz FIS-em do samego dołu, na co liczyłem. Na tą chwilę nie ma tragedii. Wkurzę się tylko, jeśli SMR po okresie ferii, wyłączy Pośredni w tygodniu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...