Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Arciwald napisał:

Oczywiście, że będzie po czym. To bardziej post humorystyczny. Sam wybieram się od 28.02 do 04.03.

Szkoda tylko, że nie będzie mi dane znów pojeździć Bieńkulą, oraz FIS-em do samego dołu, na co liczyłem. Na tą chwilę nie ma tragedii. Wkurzę się tylko, jeśli SMR po okresie ferii, wyłączy Pośredni w tygodniu. 

Historycznie patrząc: zostawią 1-2 trasy, resztę pozamykają, a te supernowoczesne wyciągi będą jeździły 15 min. jeden wjazd.

Ale może będzie inaczej: w tym sezonie coś się zmienia na lepsze!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Historycznie patrząc: zostawią 1-2 trasy, resztę pozamykają, a te supernowoczesne wyciągi będą jeździły 15 min. jeden wjazd.

Ale może będzie inaczej: w tym sezonie coś się zmienia na lepsze!???

Nawet jak zostawią te 2 trasy na krzyż to i tak będzie to 50% więcej ilościowo i jakieś 100% więcej na długości tras niż w pierwszym lepszym ośrodku w Wiśle, gdzie infrastruktura narciarska też nie powala szybkością :D.
Na szczęście każdy ma wybór, nikt nikogo nie zmusza do nartowania w Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Historycznie patrząc: zostawią 1-2 trasy, resztę pozamykają, a te supernowoczesne wyciągi będą jeździły 15 min. jeden wjazd.

Ale może będzie inaczej: w tym sezonie coś się zmienia na lepsze!???

Ciekaw jestem, czy gdybym napisał do nich, jakie są ich plany na tydzień po feriach, otrzymałbym rzetelną  odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się wahał czy warto do Szczyrku przyjechać, to póki co warunki zaskakująco dobre, trzyma mróz w nocy i w godzinach porannych. W sobotę było twardo do ok 11:00, warunki na trasach mód-malina, zwłaszcza trasy do Soliska i Wierch Pośredni. Do gondoli też ok, choć na dole już cukier. Ludzi sporo (ostatni weekend ferii), może teraz będzie lepiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza relacja z Szczyrku. W końcu udało mi się odwiedzić Szczyrk w najlepszym momencie a mianowicie, w okresie kiedy to skończyły się ferie. Kilka razy byłem w okresie po święcie 3 Króli, w czasie ferie, tym razem wybrałem się po okresie przerwy feryjnej. Z perspektywy tych kilku lat, stwierdzam, że dziś był to najlepszy dzień w Szczyrku. W godzinach porannych - 5 stopni, w południe około 0, słonce, pogoda super. o Godzinie 8.30 odbiłem się na Solisku, na początku trasa nr 4,7, później małe skrzyczane i dalej 1,3 do gondoli. Trasy twarde, dobrze przygotowane, jednakże z momentami z lodem, ale oceniam na 8/10. Co najważniejsze, jazda na okrągło, kolejki max na 3 minuty. Następnie, Wierch Pośredni, jazda bajka, od odbicia :). Po skonsumowaniu kaszanki w Rudym Kocie, przejście na COS, na okrągło 23 do dolin, na przemian Ondraszek . W którymś momencie, podkusiło mi o zjechanie z Dolin, do samego dołu. Z racji tego, że odbywały się zawody od Grzebienia do Dolin, o  godzinie 14 na dolinach był jeszcze piękny  sztruks. Niestety, poniżej dolin zrobiła się tragedia. Zjechać, zjechałem, ale momentami , trzeba było przejść z buta. Dzisiejszy dzień uważam za najlepszy jaki doświadczyłem w Szczyrku. Jutro atakujemy Pilsko :) 

274539748_482882560220660_5474030700739857126_n.jpg

274046656_1160655948037679_651760384886224195_n.jpg

274156323_324515833026989_7256126458118266369_n.jpg

274843825_1222559798555082_8783206541835090513_n.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jeszcze Golgotę zaatakować. Ostanio pustki na niej, a jest przygotowana perfekcyjnie, dodatkowo dzięki naturalnej osłonie z drzew wytrzymuje dość długo. Na prawdę polecam. Można się na niej wyszaleć, szkoda tylko że jest tak krótka i wąska na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jack78 napisał:

Trzeba było jeszcze Golgotę zaatakować. Ostanio pustki na niej, a jest przygotowana perfekcyjnie, dodatkowo dzięki naturalnej osłonie z drzew wytrzymuje dość długo

No właśnie. Dlatego na Bieńkuli (mimo braku naśnieżania i mimo zamknięcia) do tej pory jest śnieg. A na odsłoniętym obszarze dookoła górnej stacji gondoli, mimo że wysoko, a mają problem... wieczny i wietrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jack78 napisał:

Trzeba było jeszcze Golgotę zaatakować. Ostanio pustki na niej, a jest przygotowana perfekcyjnie, dodatkowo dzięki naturalnej osłonie z drzew wytrzymuje dość długo. Na prawdę polecam. Można się na niej wyszaleć, szkoda tylko że jest tak krótka i wąska na samym dole.

Golgota też zaliczona, zapomniałem dodać... Warunki extra na Golgocie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi wyjazdu. Tak jak pisałem wczoraj dzisiaj podjechaliśmy ze Szczyrku do Korbielowa, aby odwiedzić skansen na Pilsku. Parę lat temu odwiedziłem Pilsko, ale nie była jeszcze otwarta buczynka, oraz nie można było przejechać na Hale Miziową. Moje odczucia... To najlepszą góra z najpiękniejszymi trasami narciarskimi, Szczyrk się chowa, choć było kilka mankamentów. Po pierwsze, po dojechaniu rano okazało się, że od dzisiaj tj. 01.03 nie pracuje wyciąg Kamienna Solisko oraz Polna Strugi - Hala Szczawiny, mały wkurw, ale podjechaliśmy wyżej na parking pod ,,nowo" otwarty wyciąg Jontek - Hala Buczynka. Po zjechaniu 1  z Buczynki do Jontka, od razu wkurw przeszedł ( pomijając cenę za karnet 125 zł ). Następnie przejechaliśmy z Buczynki na Hale Szczawiny i dalej orczykami na na górne partię Pilska. Trasa 5a oraz 5 do Szczawin, po prostu bajka, twardo, najpiękniej położona trasa jaką jechałem. Poniżej kilka zdjęć. Pierwszy raz miałem okazję przejechać się orczykami V, VII, oraz wyrwirączkami na trasie numer 6. Powiem tak, jest cholernie, wymagający, pomijając wyrwirączki, ze względów fizycznych. Po wjechaniu na samą górę, nogi odmawiały nam posłuszeństwa, natomiast jest tego warty. Dla narciarza jak Ja, który jest 3-5 dni w roku na nartach, to duże wyzwanie ( przyznaje się, nie przygotowałem się fizycznie, tak jak powinienem).  Wiem natomiast, że wymiana tych orczyków na kanapy, może spowodować zkotelnizowanie - zeszczyrkownienie tej pięknej góry. Sam nie wiem, czy jestem za czy przeciw nowym inwestycjom. Dzisiaj, bywały momenty, że byliśmy sami na trasach, 0 kolejek, tylko emeryci i grupy młodzieży ze Słowacji na feriach. Pogoda dzisiaj, jak na zamówienie, idealna. -4 stopnia, pełna lampa( brak filtrów UV, spowodował zmianę facjaty na spalono-czerwoną), bez wietrzenie całkowicie. Życzę każdemu takich warunków narciarskich jak najczęściej.  O godzinie 13.00 przejazd z powrotem na Buczynkę, następnie kartowanie trasy numer 1 do zamknięcia. Jak na razie, najpiękniejszy mój dzień na nartach :) Trasa numer 1, też jest naprawdę extra.  Zobaczymy, co Pan Zasada wymyśli na przyszły sezon. 

274066175_1123002055181513_866506697878413419_n.jpg

274662811_804161220492267_402995326993454110_n.jpg

274065538_490773536029435_8963675496440890988_n.jpg

274523253_1090618698456062_3895566000971010399_n.jpg

274067567_268430875317817_8799443859572198153_n.jpg

274391897_374893534126487_5693554742083888020_n.jpg

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

No właśnie. Dlatego na Bieńkuli (mimo braku naśnieżania i mimo zamknięcia) do tej pory jest śnieg. A na odsłoniętym obszarze dookoła górnej stacji gondoli, mimo że wysoko, a mają problem... wieczny i wietrzny.

Ale jest go tak mało, że jakby ratrak tam wjechał, ty momentalnie kamienie były by na górze, zamiast śniegu.

Na górnej stacji gondoli to już norma, część robi wiatr, cześć sami narciarze, a najwięcej szkód robi słońce właśnie dlatego że nie ma tam żadnej osłony przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Arciwald napisał:

(...) aby odwiedzić skansen na Pilsku.  Moje odczucia... To najlepszą góra z najpiękniejszymi trasami narciarskimi, Szczyrk się chowa,

(...) od razu wkurw przeszedł ( pomijając cenę za karnet 125 zł ). 

(...)Wiem natomiast, że wymiana tych orczyków na kanapy, może spowodować zkotelnizowanie - zeszczyrkownienie tej pięknej góry. Sam nie wiem, czy jestem za czy przeciw nowym inwestycjom

(...)Zobaczymy, co Pan Zasada wymyśli na przyszły sezon. 

 

1.Też uważam że to skansen, ale chyba najpiękniejszy jaki znam.

2. To i tak nieźle, bo w okresie między świętami a nowym rokiem ceny podchodziły pod 150zł

3. Sam się też zastanawiam co gorsze/lepsze, ale jednak uważam że najwyższy czas na zmianę, po tym jak kapiąca rdzawa woda z lin i słupów na moją nową limonkową kurtkę w pierwszym dniu  po zakupie zmieniła jej kolor na lekko rudy.

4. Niestety, ale obawiam się ze to biznesmen, który kupił ośrodek dla kasy, a nie dla narciarzy i inwestycji. Jedyne co zrobił do tej pory, to podniósł ceny karnetów prawie dwukrotnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arciwald napisał:

Dzień drugi wyjazdu. Tak jak pisałem wczoraj dzisiaj podjechaliśmy ze Szczyrku do Korbielowa, aby odwiedzić skansen na Pilsku. Parę lat temu odwiedziłem Pilsko, ale nie była jeszcze otwarta buczynka, oraz nie można było przejechać na Hale Miziową. Moje odczucia... To najlepszą góra z najpiękniejszymi trasami narciarskimi, Szczyrk się chowa, choć było kilka mankamentów. Po pierwsze, po dojechaniu rano okazało się, że od dzisiaj tj. 01.03 nie pracuje wyciąg Kamienna Solisko oraz Polna Strugi - Hala Szczawiny, mały wkurw, ale podjechaliśmy wyżej na parking pod ,,nowo" otwarty wyciąg Jontek - Hala Buczynka. Po zjechaniu 1  z Buczynki do Jontka, od razu wkurw przeszedł ( pomijając cenę za karnet 125 zł ). Następnie przejechaliśmy z Buczynki na Hale Szczawiny i dalej orczykami na na górne partię Pilska. Trasa 5a oraz 5 do Szczawin, po prostu bajka, twardo, najpiękniej położona trasa jaką jechałem. Poniżej kilka zdjęć. Pierwszy raz miałem okazję przejechać się orczykami V, VII, oraz wyrwirączkami na trasie numer 6. Powiem tak, jest cholernie, wymagający, pomijając wyrwirączki, ze względów fizycznych. Po wjechaniu na samą górę, nogi odmawiały nam posłuszeństwa, natomiast jest tego warty. Dla narciarza jak Ja, który jest 3-5 dni w roku na nartach, to duże wyzwanie ( przyznaje się, nie przygotowałem się fizycznie, tak jak powinienem).  Wiem natomiast, że wymiana tych orczyków na kanapy, może spowodować zkotelnizowanie - zeszczyrkownienie tej pięknej góry. Sam nie wiem, czy jestem za czy przeciw nowym inwestycjom. Dzisiaj, bywały momenty, że byliśmy sami na trasach, 0 kolejek, tylko emeryci i grupy młodzieży ze Słowacji na feriach. Pogoda dzisiaj, jak na zamówienie, idealna. -4 stopnia, pełna lampa( brak filtrów UV, spowodował zmianę facjaty na spalono-czerwoną), bez wietrzenie całkowicie. Życzę każdemu takich warunków narciarskich jak najczęściej.  O godzinie 13.00 przejazd z powrotem na Buczynkę, następnie kartowanie trasy numer 1 do zamknięcia. Jak na razie, najpiękniejszy mój dzień na nartach :) Trasa numer 1, też jest naprawdę extra.  Zobaczymy, co Pan Zasada wymyśli na przyszły sezon. 

274066175_1123002055181513_866506697878413419_n.jpg

274662811_804161220492267_402995326993454110_n.jpg

274065538_490773536029435_8963675496440890988_n.jpg

274523253_1090618698456062_3895566000971010399_n.jpg

274067567_268430875317817_8799443859572198153_n.jpg

274391897_374893534126487_5693554742083888020_n.jpg

Fajna relacja. Pilsko ciagle nieodgadnione jak dla mnie. Szczyrk odhaczony. Szacun za zjazd na dół w Szczyrku. Jak na kilka dni w sezonie to ładnie pojezdzone. Ps ceny wszędzie w gore, czasem można na krócej jak w Szczyrku i na Pilsku?

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jack78 napisał:

Można ale dopiero po 12. Więc stok już jest w kiepskim stanie.

o 12 kupujesz na 4h, o 13 na 3h o 14 na 2h, zawsze do 16.

No to słabo bo nawet w takiej CzG jesteś w stanie dwie godziny po sztruksie i pustym stoku się nalatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekbtl napisał:

Cześć

Dopytać chciałem jakie obłożenie po feriach w Szczyrku, syn jedzie w przyszłym tygodniu na białą szkołę i są od pon - piątku i zastanawiam się czy go nie odwiedzić i sprawdzić czy się dobrze sprawuje ;)

pozdrawiam

Jedź, teraz warto. 

p.s.

Tylko sprawdź jak z wiatrem, bo to dość duży problem tego ośrodka. 

Edytowane przez moruniek
coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, moruniek napisał:

Jedź, teraz warto. 

p.s.

Tylko sprawdź jak z wiatrem, bo to dość duży problem tego ośrodka. 

Cze Krzysiu

Ale Młody jedzie w poniedziałek - widzę że maja promocję w hotelu 250/doba/os z karnetem i całodziennym wyżywieniem, min 2 dni trzeba być. Tak też chyba zrobię o ile bede miał czas.

Dzięki za info - głównie chodzi o oblężenie w tygodniu - po feriach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marekbtl napisał:

Cze Krzysiu

Ale Młody jedzie w poniedziałek - widzę że maja promocję w hotelu 250/doba/os z karnetem i całodziennym wyżywieniem, min 2 dni trzeba być. Tak też chyba zrobię o ile bede miał czas.

Dzięki za info - głównie chodzi o oblężenie w tygodniu - po feriach.

pozdrawiam

Powinno być pusto. Patrz na wiatr w prognozach. Bo jak pozamykają, to zostanie Ci jedynie BSA. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marekbtl napisał:

Cześć

Dopytać chciałem jakie obłożenie po feriach w Szczyrku, syn jedzie w przyszłym tygodniu na białą szkołę i są od pon - piątku i zastanawiam się czy go nie odwiedzić i sprawdzić czy się dobrze sprawuje ;)

pozdrawiam

Służę pomocą, bo byłem dzisiaj. Otóż jeżeli tendencja się utrzyma i pogoda będzie taka jak dzisiaj czyli idealna, to nie spodziewaj się, że będzie luz. Nie będzie, a wręcz przeciwnie będzie tłoczno. Jadąc rano, spodziewałem się, że będzie pod tym względem dużo lepiej. Tymczasem o 8:20 w Szczyrku korek, może nie jakiś duży ale jednak. O 8:40 na pierwszym parkingu pod gondolą brak miejsc. Na drugim miejsca na wykończeniu. Pojechałem na Solisko, tam jeszcze luz, ale po 10 chyba już ciężko było się zmieścić. Nie było sytuacji, że pierwsze dwie godziny niemal na bieżąco, wręcz zaskakująco, bo największy tłum skumulował się między 10 a 11. To widok z (mocno przereklamowanej) Golgoty około 11.

20220302_102131.thumb.jpg.711a5585142eec74f21330620f6a3310.jpg

Wobec takich okoliczności udałem się do Rudego Kota.

20220302_112910_HDR.thumb.jpg.d36a9b64894f07734ad1f2dc349227c1.jpg

Tam w związku z postnym dniem wrzuciłem tylko zapiekankę:). A atmosfera była miła, bo na skrzypeczkach przygrywał miejscowy góral. Decyzja o przerwie była trafna, bo gdy zjechałem znowu na Solisko ludzi jakby wywiało i w zasadzie bez kolejek wróciłem żółtą kanapą na Halę. Warunki wszędzie bardzo dobre, w nocy nieźle zmroził, w dzień też przesadnie ciepło nie było. Oczywiście w miarę upływu czasu nieco się muldziło lub wychodził lód ale generalnie(poza wyjątkami) warunki są znakomite.

20220302_100219.thumb.jpg.e495d1c532f6616e3d940dbb3f6b79bb.jpg

Przetestowałem trasy do gondoli. Ruszyłem na jedynkę, a tam genialnie. Równo jak powierzchnia stołu i pusto. Byłem w szoku. Szybko jednak zrozumiałem o co chodzi dojeżdżając do drogi. Jeżeli ktoś szanuje swoje narty musi przed drogą je zdjąć i uderzyć kilka metrów z buta. To chyba największe kuriozum na polskich stokach, wspaniała trasa wpada na regularną drogę dojazdową bez żadnej możliwości jej ominięcia. Przetestowałem również trójkę i tam już nieco gorzej, trasa trzymała co prawda dobrze, ale ruch już znacznie większy. Gondolą jechałem trzy razy, dwa razy na bieżąco, raz 10 minut czekania. 

Potem kierunek COS. Tam jest znakomicie. Zarówno Ondraszek, jak i FIS w świetnym stanie. FIS poniżej odbicia na górne krzesło było dzisiaj po prostu znakomity. Gorzej, że na dole natknąłem się na sporą kolejkę do orczyka. Rzadko się to zdarza. Po godzinie było tam jednak pusto. Do krzesła również małe kolejki, a momentami na bieżąco.

20220302_130523.thumb.jpg.77926a4749f553e39b751eaa02a7fab9.jpg

Skończyłem około 15:30, Gopass pokazuje, że w samym SON zrobiłem 30 km ale w COS myślę, że spokojnie doszło kolejne 20 km. Warunki świetne, ludzi nadspodziewanie dużo, choć kolejek dramatycznych nie było. Jeżeli jednak podobna pogoda będzie w weekend nie radzę jechać. Swoją drogą zastanawiam się, gdzie ci wszyscy ludzie parkują w weekendy i na feriach, skoro dzisiaj wszystkie dostępne miejsca były zajęte, a frekwencja potrafi być z 30-50% większa?

 

Edytowane przez tresor
  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Służę pomocą, bo byłem dzisiaj. Otóż jeżeli tendencja się utrzyma i pogoda będzie taka jak dzisiaj czyli idealna, to nie spodziewaj się, że będzie luz. Nie będzie, a wręcz przeciwnie będzie tłoczno. Jadąc rano, spodziewałem się, że będzie pod tym względem dużo lepiej. Tymczasem o 8:20 w Szczyrku korek, może nie jakiś duży ale jednak. O 8:40 na pierwszym parkingu pod gondolą brak miejsc. Na drugim miejsca na wykończeniu. Pojechałem na Solisko, tam jeszcze luz, ale po 10 chyba już ciężko było się zmieścić. Nie było sytuacji, że pierwsze dwie godziny niemal na bieżąco, wręcz zaskakująco, bo największy tłum skumulował się między 10 a 11. To widok z (mocno przereklamowanej) Golgoty około 11.

20220302_102131.thumb.jpg.711a5585142eec74f21330620f6a3310.jpg

Wobec takich okoliczności udałem się do Rudego Kota.

20220302_112910_HDR.thumb.jpg.d36a9b64894f07734ad1f2dc349227c1.jpg

Tam w związku z postnym dniem wrzuciłem tylko zapiekankę:). A atmosfera była miła, bo na skrzypeczkach przygrywał miejscowy góral. Decyzja o przerwie była trafna, bo gdy zjechałem znowu na Solisko ludzi jakby wywiało i w zasadzie bez kolejek wróciłem żółtą kanapą na Halę. Warunki wszędzie bardzo dobre, w nocy nieźle zmroził, w dzień też przesadnie ciepło nie było. Oczywiście w miarę upływu czasu nieco się muldziło lub wychodził lód ale generalnie(poza wyjątkami) warunki są znakomite.

20220302_100219.thumb.jpg.e495d1c532f6616e3d940dbb3f6b79bb.jpg

Przetestowałem trasy do gondoli. Ruszyłem na jedynkę, a tam genialnie. Równo jak powierzchnia stołu i pusto. Byłem w szoku. Szybko jednak zrozumiałem o co chodzi dojeżdżając do drogi. Jeżeli ktoś szanuje swoje narty musi przed drogą je zdjąć i uderzyć kilka metrów z buta. To chyba największe kuriozum na polskich stokach, wspaniała trasa wpada na regularną drogę dojazdową bez żadnej możliwości jej ominięcia. Przetestowałem również trójkę i tam już nieco gorzej, trasa trzymała co prawda dobrze, ale ruch już znacznie większy. Gondolą jechałem trzy razy, dwa razy na bieżąco, raz 10 minut czekania. 

Potem kierunek COS. Tam jest znakomicie. Zarówno Ondraszek, jak i FIS w świetnym stanie. FIS poniżej odbicia na górne krzesło było dzisiaj po prostu znakomity. Gorzej, że na dole natknąłem się na sporą kolejkę do orczyka. Rzadko się to zdarza. Po godzinie było tam jednak pusto. Do krzesła również małe kolejki, a momentami na bieżąco.

20220302_130523.thumb.jpg.77926a4749f553e39b751eaa02a7fab9.jpg

Skończyłem około 15:30, Gopass pokazuje, że w samym SON zrobiłem 30 km ale w COS myślę, że spokojnie doszło kolejne 20 km. Warunki świetne, ludzi nadspodziewanie dużo, choć kolejek dramatycznych nie było. Jeżeli jednak podobna pogoda będzie w weekend nie radzę jechać. Swoją drogą zastanawiam się, gdzie ci wszyscy ludzie parkują w weekendy i na feriach, skoro dzisiaj wszystkie dostępne miejsca były zajęte, a frekwencja potrafi być z 30-50% większa?

 

Cześć

Dzięki za tak obszerną i wyczerpującą relację, szacunek. Ja wybieram się w tygodniu, dzieciaki są od poniedziałku do piątku. Śpią w hotelu Gronie, więc bardzo blisko, pewnie transfer z hotelu z buta albo jakimś busikiem, ale to kawałek chyba jest, wiec korki mnie nie dotyczą, bo ewentualnie będę tam spał, chodziło mi bardziej o obłożenie na stokach, czy narodu w sroc i dać sobie spokój. W planach jeszcze Austria, Polska do bólu i może coś jeszcze się trafi, więc nie mam parcia, ale jak jest okazja ……. To czemu nie😉
 

pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo udany dzień w SMR. Trasy nie patrząc w kalendarz ocenił bym na dobry+, ale zważywszy na to, że już mamy marzec, to nawet b.dobry- 😉 Ten minus za sporą ilość kamieni na H.S. w sumie to nie wiadomo skąd, bo śniegu dużo. Druga nieprzyjemna sprawa to lodowisko zaraz po wyjściu z gondoli. Można naprawdę niezłą glebę zaliczyć jeszcze przed zapięciem nart 😛 Cała reszta super, co prawda sztruksu nie było, ale równo, lodu nie dużo, trasy trzymały się dobrze aż do końca dnia. Najprzyjemniej jeździło mi się trasami z Pośredniego. Golgota bardzo dobrze przygotowana. Kolejki nie duże, max na 7 min, większość dnia na bieżąco. Wyjeździłem się konkretnie. Jeżeli nie będzie jakiegoś armagedonu pogodowego, to śniegu starczy do kwietnia 😁 Zdjęć brak, bo nie chciało mi się wygrzebywać telefonu. 😛

Edytowane przez Stusi
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...