Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA UWAGA

Ogłaszam wszech i wobec że została wydana POZYTYWNA decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach do inwestycji przebudowy wyciagu X/II z Czyrnej do Hali Skrzyczeńskiej.

Oby to nie było tak jak z pozytywnym wynikiem odczynu Wassermana... :tongue:

...gdzie wynik pozytywny nie oznacza nic dobrego. :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-osobowe krzesełko nie spowoduje wielkich tłumów.

Bedzie 4ka !!!! prawdopodobnie jest już zakupiona

Wybory coraz bliżej to pan burmistrz szuka głosów bo wie że nawet u tych co na niego głosowali jest przegrany :)

Edytowane przez KubaBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie 4ka !!!! prawdopodobnie jest już zakupiona

Chwila najpierw odwołania przez "kudłatych z lasu"!

Ścieżka odwołań od decyzji środowiskowych wygląda w naszym kraju tak:

Po wydaniu decyzji przez RDOŚ można sie odwołać do GDOŚ. Jeśli ten uzna je za bezzasadne można odwołać się do WSA. Jeśli WSA uzna za bezzasadne to można się odwołać do NSA. Na wszystkie odwołania oraz rozpatrzenie ich jest stosowny czas.

Jeśli NSA oddali można projektować, uzyskać pozwolenie na budowę (od niego też można sie odwołać), a następnie budować. Jeśli szybko się sprężą to na sezon 2013/2014 będzie kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila najpierw odwołania przez "kudłatych z lasu"!

Ścieżka odwołań od decyzji środowiskowych wygląda w naszym kraju tak:

Po wydaniu decyzji przez RDOŚ można sie odwołać do GDOŚ. Jeśli ten uzna je za bezzasadne można odwołać się do WSA. Jeśli WSA uzna za bezzasadne to można się odwołać do NSA. Na wszystkie odwołania oraz rozpatrzenie ich jest stosowny czas.

Jeśli NSA oddali można projektować, uzyskać pozwolenie na budowę (od niego też można sie odwołać), a następnie budować. Jeśli szybko się sprężą to na sezon 2013/2014 będzie kanapa.

Nie no oczywiscie wszystko jest możliwe i pewnie coś będzie ale tak jak pisałem zostawcie już ta starą zardzewiałą GATowska 3kę w spokoju :) Bedzie kanapa która miała być zamontowana na Żarze

PS: Po sezonie proszę nie odkładać nart na strych będziemy nimi lać "Kudłatych" prze całe Lato :)

Edytowane przez KubaBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie 4ka !!!! prawdopodobnie jest już zakupiona

Wybory coraz bliżej to pan burmistrz szuka głosów bo wie że nawet u tych co na niego głosowali jest przegrany :)

A co ma Burmistrz do zakupu krzesła? Chyba trochę za daleko idziesz w teoriach spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o zakup krzesła tu chodzi. Tylko o idiotyczne inwestycje i blokowanie rozwoju Szczyrku w kierunku narciarstwa

JC tez jesteś w temacie i powinieneś wiedzieć o co chodzi właśnie przez Burmistrza nie stoi w tym sezonie nowa kanapa z Jaworzyny na Skrzyczne

Edytowane przez KubaBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o zakup krzesła tu chodzi. Tylko o idiotyczne inwestycje i blokowanie rozwoju Szczyrku w kierunku narciarstwa

JC tez jesteś w temacie i powinieneś wiedzieć o co chodzi właśnie przez Burmistrza nie stoi w tym sezonie nowa kanapa z Jaworzyny na Skrzyczne

Masz wiele ciekawych informacji, ale ten temat nie do końca zgłębiłeś. Jako, że wiem jak sprawy przebiegały na stopie prywatnej nie mogę się nimi podzielić na stronie. Jednak nie jest to tak, że Burmistrz, niezależnie kto nim jest, może sobie tak blokować i odblokowywać co chce i gdzie chce. Ja "czepiłem" się, bo w wątku rozmawiamy o SON, a Ty przytaczasz przykład COS.

Ale dodam jeszcze raz, że wiele z Twoich informacji się sprawdza i ... sprawdzi :). W nowym sezonie pojedziemy na Halę Skrzyczeńską wyprzęganą czwórką z osłonami, która zastąpi podwójny orczyk obok Beńkuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC dalej twierdze że Burmistrz działa nasz szkodę Szczyrku .Faktycznie to temacik o SON przepraszam że wrzuciłem tu COS ale bardzo bym chciał żeby to w jak najbliższym czasie była jedność :):). Jak by nie było najwięcej do powiedzenia ma jednak UM Szczyrk z Burmistrzem na czele.

Ja staram się potwierdzać info gdzie tylko mogę żeby bzdur nie pisać, wiadomo plotki są i będą i nie chce ich rozsiewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś 8:00-13:00 w Szczyrku-SON. Zimno diabelnie - rano w Czyrnej -22 stopnie, z upływem czasu robiło się coraz cieplej. Z samego rana palce u nóg i rąk cierpiały, potem już ok. Trasy przygotowane na bdb-, gdzieniegdzie przetarcia (czerwona do Czyrnej) czy nierówna powierzchnia. Frekwencja jak na weekend umiarkowana. Po 11:00 dłuższy postój na Julianach oraz na środkowym wyciągu na Małe Skrzyczne i pewnie na Czyrnej(nie było mnie tam, więc to przypuszczenie). Przy Golgocie zero stania i warunki na niej super. Dla mnie obecnie Szczyrk SON to no.1 wśród ośrodków w pobliżu Górnego Śląska, mimo tych wszystkich niedociągnięć infrastrukturalnych i organizacyjnych. Piękne jeżdżenie po 25km tras za 36,90PLN (z promocją Plusa) - pokażcie mi ośrodek z takim stosunkiem cena/jakość.

System śledzenia przejazdów wyciągami do kitu - kiedy wróciłem do domu i wpisałem nr karnetu, ten w międzyczasie już został wydany innej osobie i można było zobaczyć jedynie historię wjazdów tej osoby, historia moich wjazdow była niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wróciłem do domu i wpisałem nr karnetu, ten w międzyczasie już został wydany innej osobie i można było zobaczyć jedynie historię wjazdów tej osoby, historia moich wjazdow była niedostępna.

To Twój błąd, jak oddajesz karnet to go trzeba po prostu gwoździem przerysować:biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...