Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się wybiorę to raczej skorzystam z punktowego karnetu.

Jak mówiłem tak zrobiłem.

SB kupił za 48 zł do 13-tej

A ja dla sprawdzenia kupiłem punktowy i wyjeździłem 510 punktów czyli za 51 zł.

Znaczy to ,że przy tak nielicznym obłożeniu i braku długich kolejek do wyciągów nie opłaca się kupować karnetu punktowego.

Przypomnę tylko,że zaczęliśmy o 10:20.

Gdybyśmy zaczęli o 8:00 to przepłaciłbym strasznie.

Natomiast w weekendy tenże karnet punktowy może być lepszym rozwiązaniem.

Dodatkowo w krytycznym momencie można skorzystać z bramek za podwójne punkty.

Za krytyczny moment uważam np. przypadkowe rozproszenie się rodzinki z dziećmi,wówczas korzystając z bramki komercyjnej (fuj nienawidzę tego określenia) można szybciej przemieścić po ośrodku np. w poszukiwaniu dzieci.

Nie jestem zwolennikiem tych bramek i uważam,że powinny zniknąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam posklejałem:wink:

[video=youtube;-ezo3NexREs]

eature=plcp

Wczoraj w Szczyrku doznałem ciekawych doświadczeń, na parkingu okazało się że kurtka została w samochodzie, a samochód pod domem u Figo:eek:, no ale Figo wozi w Audicy całą zawartość swojej garderoby i nawet udało mi się tak dobrać to co znalazłem że nie było mi ani za ciepło, ani za gorąco, po prostu było tak akurat:smile:

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę od 12-tej do 16-tej bo jestem zależny od rozkładów PKP i PKS. Nie chce mi się wstawać przed 5-tą rano żeby być na stoku przed 10-tą.Dla mnie przydałaby się karta 4- godzinna lub 3 godzinna od pierwszego odbicia. Takiej w SON nie ma i musiałbym płacić za cały dzień 68 zł i dlatego kupuje punktową za 50 zł. Mogę jeździć powoli, typowo turystycznie tzn. zdjęcia ,filmiki.przerwy na łyk kawy lub ,,ż.g.'', pogawędki z narciarzami.Z resztą tak lubię.Mimo tych przerw o godzinie 15.00-15.10 zostaje mi 9 punktów i godzina czasu do odjazdu PKS. Wychodzi drogo i czekam na kartę na 2,3 lub 4 godziny. W innych O.N. takie są np. Nowa Osada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w kurtce FIGO , więc mniej wprawne oko może nie rozpzonać:wink::smile:

Jakież ja miałem wczoraj problemy żeby rozpoznać SB na stoku.:rolleyes::

To musiała być sensacja - Figo i SB w Szczyrku, do tego together.... Pewnie mówili o tym przez "szczekaczki" smile.gif

Powinni byli o tym "szczekać"

Bo nie prędko się to znowu powtórzy.

Nie to żeby jak to mądrze nazwałeś "together",bo to się może zdażyć wszędzie,ale żeby w Szczyrku i...... do tego "together" :stupid:to raczej nie prędko.:biggrin:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żeby jak to mądrze nazwałeś "together",bo to się może zdażyć wszędzie,ale żeby w Szczyrku i...... do tego "together" :stupid:to raczej nie prędko.:biggrin:

Właśnie to połączenie: Figo,SB (together :smile:) + Szczyrk wydało mi się sensacyjne:biggrin: Jak tylko ktoś mnie naprawi, a dacie wcześniej znać, to chętnie się przyłączę (jako kolejny szczyrkowski malkontent:wink:).A jeśli chodzi o kolejny termin takiego widoku, to mam nadzieję, że już w przyszłym sezonie będzie można zaobserwować Wasz wspólny, bosy spacer z Czyrnej:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o kolejny termin takiego widoku, to mam nadzieję, że już w przyszłym sezonie będzie można zaobserwować Wasz wspólny, bosy spacer z Czyrnej:smile:

Nie spodziewam się aby to mogło dojść dojść do skutku.:sorrow:

Absolutnie nie wycofuję (my) się.

Najnormalniej nie jestem wstanie sobie wyobrazić tego,że w Szczyrku może być sfinalizowana tak błyskawiczna inwestycja.:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę,ale Figo stał w kolejce! :wink:

Pisałem o tym w podobnym wątku. :crazy:

Kilka czy kilkanaście osób nawet taka zrzęda jak ja (jeśli chodzi o stanie w kolejkach) nie narzeka i pokornie posuwa się do przodu.

Najzwyczajniej byłem nastawiony na długie kolejki.

Z tego też powodu nabyłem karnet punktowy.

W razie ekstremy "zwinąłbym ogon pod siebie" i tyle byście mnie widzieli a nie w kolejce.:rolleyes::

Byłem mile zaskoczony, to sobie te dwie minutki postałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny w Szczyrku

bedac W Szczyrku w SON około godziny 8.30 . mam szybki wjazd - bez kolejek obok Skrzycznego . puste parkingi . i brak kolejki do kasy. mając komórkę w PLUSIE wysylam sms numer 80003 o treści Szczyr . po chwili otrzymuje sms zwrotnego - pokazuje Go w kasie ) i po chwili mam 23 % ulgę na karte terminowa czyli nie 48 zl lecz place 37 zł do godziny 13 . . To ma sen w tygodniu gdy widze ze bedzie pusto. uwierzcie mi zaliczam wtedy JULIANY zielona 8 . niebieska potem Golgotę i jade na SOLISKO tam Male Skrzyczne oraz Czyrna wraz z Bienkulą ..Wszystko to pod warunkiem że moja grupa dobrze jeżdzi i ma umiejetności . Jesli jest tłok to kupuje karte puktowa ...wszystko zalezy od warunków. pogody czasu itp ..

ale wizyta około godziny 9.00 ( to przygotowane trasy ............

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę jutro i sprawdzę czy to wszystko prawda - o czym tu dziś piszecie....

I co?

Prawda czy nie prawda?

Był u mnie przed chwilą Szpara, który był dzisiaj w Szczyrku i mówił że warunki były diametralnie inne niż te które jeszcze do wczoraj były, pochmurno, plusowo, deszcz i na trasach mokro... wiosna, kilka takich dni i przygotowanie tras zostanie obnażone:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę od 12-tej do 16-tej bo jestem zależny od rozkładów PKP i PKS. Nie chce mi się wstawać przed 5-tą rano żeby być na stoku przed 10-tą.Dla mnie przydałaby się karta 4- godzinna lub 3 godzinna od pierwszego odbicia. Takiej w SON nie ma i musiałbym płacić za cały dzień 68 zł i dlatego kupuje punktową za 50 zł. Mogę jeździć powoli, typowo turystycznie tzn. zdjęcia ,filmiki.przerwy na łyk kawy lub ,,ż.g.'', pogawędki z narciarzami.Z resztą tak lubię.Mimo tych przerw o godzinie 15.00-15.10 zostaje mi 9 punktów i godzina czasu do odjazdu PKS. Wychodzi drogo i czekam na kartę na 2,3 lub 4 godziny. W innych O.N. takie są np. Nowa Osada.

Taryfy czasowe pojawiły się w COSie (Skrzyczne), po raz pierwszy w historii !, http://www.szczyrk.cos.pl/osrodek_narciarski/cennik.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest naprawdę,leży tam jeszcze śnieg?jakiej konsystencji?czy bardziej allmountain czy race? i o co chodzi z tymi kurtkami,leje się smar,szarpie,że rękawy wyrywa?

na pólnocy roztopy,ale na stoku śnieg zlodowociały,szybki,taki jak firn:rolleyes::

Smar się leje wszędzie, ja w Andorze ujebałem tak kurtkę że 3 prania i jeszcze nie zlazło:mad::, śnieg wczoraj był zmrożony, ale wolny, dzisiaj był ponoć z tego co Szpara mówił mokry, ta noc zapowiada się na minusie, teraz u mnie jest -0,2 więc do rana może z -4 będzie. Roztopów ekstremalnych nie ma, ale w weekend jazdy w Beskidach też, na pma napisałem Ci co będziemy robić:tongue:, wiesz że jesteś zawsze mile widzianym gościem w moim domu:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co zaberać białej kurtki,reszta wszystko się może zdarzyć-czyli trzy pary nart,a reszta pewna:biggrin:

mokry śnieg to ćwiczenie dla nóg,każdy powinien przetestować, a później płakać o złych warunkach narciarskich:tongue:Jak będą tak ciężkie warunki na trasie,to też wpłynie korzystnie na moje zdrowie,bo mniej fajek wypalę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do COS (Skrzyczne) kusił mnie w tym sezonie,ale słyszałem ,że tam warunki były dużo gorsze niż w SON-ie . Może zdecyduję się w marcu.Sezon zakończyłem ,narty zakonserwowane,ale 45 zł za 4 godziny to niezła oferta i parę minut bliżej mam do COS niż do SON.Do końca lutego ma być wiosennie ,ale w pierwszej dekadzie marca zima wróci na kilka dni to może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą poczytałem tu http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=22&podstrona=opinie&opinie=wszystkie i COS sobie odpuszczam do odwołania. Jak w marcu się wybiorę do Szczyrku to do SON-u gdzie jeździłem w tym sezonie trzy razy i było w miarę dobrze.Pół godziny wjazd krzesełkiem na Skrzyczne to jakaś paranoja. Byłem na Skrzycznem w latach siedemdziesiątych w lecie i wtedy też tak długo się jechało. Czy to znaczy ,że tam jest ta sama kolejka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkrobnę dwa słówka-jakie moje dzisiejsze odczucia.

pojechalismy na Juliany i tam był postój.sms z Plusa ,karnecik do 13 i śmigamy.

z samego rana (8.00) elegancko,sztruksik,stosunkowo twardo.ludzi zero-juliany i golgota rewelka (jak dla mnie...)-reszta ekipy wybrała się na Bieńkulę,ale nie było słychać żadnych negatywów.

ok.10 temperatura wzrasta, ludzi przybywa, śnieg robi się jakis taki rozmiękły.

ok.11 jakaś mrzawka (przydałyby się wycieraczki na gogle:happy:),temp. dalej na plus i robi się miękko,ale nie poddajemy się i jeżdzimy dalej.

przeskoczyliśmy na Suche- ale tam zonk-kapa stok rozjeżdżony,b.miękko,spadamy na Golgotę,ale tam nie lepiej-no to na Juliany i the end na grzańca.

koniec

podsumowując : jazda od 8 do 10 ,potem ......

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...