Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie skibusa. Od 1 grudnia 2017 do końca marca 2018 po Szczyrku będą kursować bezpłatne skibusy. Bezpłatne dla wszystkich, nie tylko dla narciarzy z karnetem! Jedna linia będzie jeździć z centrum w kierunku Czyrnej, druga w kierunku Beskidu.

W COS mocno pracuję nad przygotowaniem naśnieżania przed sezonem. Jak się dowiedziałem, będą pracować nawet jak spadnie śnieg, aby jeszcze w tym sezonie można było naśnieżać trasę od FIS do dolnej stacji kanapy.

4 listopada otwarcie sezonu w BSA - nie będzie wtedy obowiązywać Sezonówka!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, JC napisał:

W temacie skibusa. Od 1 grudnia 2017 do końca marca 2018 po Szczyrku będą kursować bezpłatne skibusy. Bezpłatne dla wszystkich, nie tylko dla narciarzy z karnetem! Jedna linia będzie jeździć z centrum w kierunku Czyrnej, druga w kierunku Beskidu.

W COS mocno pracuję nad przygotowaniem naśnieżania przed sezonem. Jak się dowiedziałem, będą pracować nawet jak spadnie śnieg, aby jeszcze w tym sezonie można było naśnieżać trasę od FIS do dolnej stacji kanapy.

4 listopada otwarcie sezonu w BSA - nie będzie wtedy obowiązywać Sezonówka!

 Ciekaw jestem czy skibus jeżdżący od centrum do kolejek w jakikolwiek sposób wpłynie na ilość samochodów.

Edytowane przez Ostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, koliber napisał:

Film dobry, choć to co najciekawsze dla narciarzy (mapki, dane o długości tras, kolejkach linowych i ciekawsze zdjęcia) zaczynają się od 2 minuty.

I na końcu filmiku podana strona szczyrk.pl na której nic ciekawego nie ma... moim zdaniem powinni przekierowywać na  www.zima.szczyrk.pl bo ta wydaje się atrakcyjniejsza przy okazji promocji sportów zimowych w Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, JC napisał:

W temacie skibusa. Od 1 grudnia 2017 do końca marca 2018 po Szczyrku będą kursować bezpłatne skibusy. Bezpłatne dla wszystkich, nie tylko dla narciarzy z karnetem! Jedna linia będzie jeździć z centrum w kierunku Czyrnej, druga w kierunku Beskidu.

Tylko gdzie ten parking w Skalitem, dogadali się z PTTK właścicielem byłego campingu ?

Cytat

Autobusy będą kursowały od parkingu w Skalitem do Soliska co kwadrans w godzinach szczytu i co pół godziny poza nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zdjęć z wczoraj, jak już parę osób napisało, skala zmian na żywo robi ogromne wrażenie...

Zbiornik na wodę jest po prostu wielki.

Zjeżdżałem "7" rowerem, trasa w większości jest dwa razy szersza niż do tej pory, piękny przejazd na "4" na wysokości drewnianego domku. Brak stacji orczyków na Suche/Suchej/Suchym? ;) spowodował, że gdy patrzyłem na to miejsce z góry to dłuższą chwilę musiałem się zastanawiać czy na pewno jestem na poczciwej 7...

tunel pod Golgotą jest naprawdę duży, mam nadzieje, że zamontują tam odpowiednie zabezpieczania :D

poza tym ludzi tyle do kolejki na Skrzyczne jak zimą tylko śniegu brakowało no i korek do światełek był nie mniejszy niż w sezonie zimowym... ja już jestem zmobilizowany do wstawania i przyjazdu na punkt 8, bo późniejsze godziny to będzie dramat.

WP_20171015_12_32_15_Pro_LI.jpg

WP_20171015_12_28_04_Pro.jpg

WP_20171015_12_26_44_Pro_LI.jpg

WP_20171015_13_09_13_Pro_LI.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ostek napisał:

poza tym ludzi tyle do kolejki na Skrzyczne jak zimą tylko śniegu brakowało no i korek do światełek był nie mniejszy niż w sezonie zimowym... ja już jestem zmobilizowany do wstawania i przyjazdu na punkt 8, bo późniejsze godziny to będzie dramat.

Niestety potwierdzam

w niedziele znajomi od Soliska do świateł przy skrzyżowaniu do Biłej jechali półtorej godziny, a korek do Szczyrku zaczynał się przy BP w Mesznej. W takiej sytuacji skibusy z dworca do Soliska nic nie dadzą.

W zimie może być dramat.

No ale z Zakopanego czy Wisły wyjazd w każdy ładny weekend tak wygląda.

Według mnie najsensowniejsze byłoby wybudowanie gondoli z okolic Lipowej koło Żywca (dobry dojazd ekspresówką) na Skrzyczne. Oczywiście miało by to sens po połączeniu Małego i Dużego Skrzycznego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie to przekopanie się i zrobienie tunelu do S1 lub S51, a potem przy wyjeździe z tunelu w Szczyrku kilka dużych parkingów. Wiadomo rozwiązanie drogie, ale każde inne tańsze nie daje 100% gwarancji na powodzenie, bo ludzie są jacy są i lubią dojechać "pod sam wyciąg". Technicznie wszystko jest do zrobienia w obecnych czasach. Wielkie miasta mają autostrady pod ziemią, które przechodzą przez centrum miasta np. Barcelona.

Wydaje mi się, że ten temat powinien być forsowany w rządzie wspólnymi siłami Miasto, BSA, TMR oraz COS jako główny rozmówca ponieważ podlega pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...