Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki kask ?


jacek1199

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

zastanawiam się nad zakupem kasku narciarskiego, jestem osobą absolutnie początkującą jeżeli chodzi o narty tak więc moje doświadczenie w doborze odpowiedniego sprzętu jest zerowe, więc proszę o pomoc. Tak jak wspomniałem chciałbym kupić kask narciarski.

Szczerze mówiąc po przejrzeniu ofert podjąłem wstępnie decyzje o zakupie kasku z szybą. Co myślicie o takim wyborze ? macie może jakieś doświadczenia z tego typu kaskami ? Jakie tego typu kaski możecie polecić do kwoty 100 - 150 zł. A jeżeli nie z szybą to jaki bez szyby ? Co wam -narciarzom przeszkadza (albo na co zwrócić szczególną uwagę) w kasku przy jeździe ?

Odnośnie kasku z szybami to mam pytanie czy szybka paruje i czy odpowiednio zatrzymuje pęd powietrza ?? allegro oferuje coś takiego http://allegro.pl/kask-narciarski-kaski-narciarskie-z-szyba-promocja-i2061801811.html jakieś doświadczenia z tym modelem/firmą ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kasku z szybami to mam pytanie czy szybka paruje i czy odpowiednio zatrzymuje pęd powietrza ?? allegro oferuje coś takiego http://allegro.pl/kask-narciarski-kaski-narciarskie-z-szyba-promocja-i2061801811.html jakieś doświadczenia z tym modelem/firmą ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Dzisiaj jechałem na wyciągu z facetem, który miał kask z szybką po brodę. Stwierdził, że kolejny kupi z szybą nad nos. Bo widzi jak oddycha i paruje mu od tego szyba. Dodał, że w przypadku mgły czy opadu zawsze paru szyba i musi ją podnosić do pozycji pod kątem 30 stopni. Natomiast w czasie jazdy po chwili mgiełka mu schodzi. Ale miał ciut ciut lepszy -przynajmniej firmowo- kask niż ten z Twojej aukcji -> OSBE.

Nie boisz się, że Ci się bańka ugotuje w nim ? Nie widzę ani pół wywietrznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie kupuj kasku przez internet chyba, że wcześniej przymierzyłeś, po drugie nie kupuj takich wynalazków 2w1 nigdy nie będzie dobre. Kaski po przymierzaj i bierz ten który dobrze leży Ci na głowie i czujesz się w nim dobrze a następnie dobierz do niego gogle tak by dobrze pasowały tj aby w miarę dobrze przylegały do kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...