Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pinzolo masakra


galdon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie miałem nieprzyjemność bycia na nartach w Pinzolo rejon Madonny, waruki fatalne dwie wklejki w przeciągu 5 dni. Takiej ilości wypadków (w tym śmiertelne) jeszcze nie widziałem.Jeśli ktoś się wybiera radzę wykupić madonnę tzn skipass, warunki o niebo lepsze i polączenie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa kamieni i lodu takiego syfu dawno w Polsce nie widziałem

Ale jesteś wylewny :rolleyes::

Napisz choć parę linijek,dlaczego było ci tak źle.

Czy to z powodu braku naturalnego śniegu,czy może niedbalstwo makaronów?

Czy tylko w samym Pinzolo było tak źle?

Jak było na Paso Groste i Monte Spinale?

A może zupełnie dobrze po przeciwnej stronie,na Pradalago i dalej w stronę Marilewy na Monte Vigo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam ze się wtrącam, ale właśnie wróciłam nad ranem z Val di Sole i na świeżo mogę coś napisać . Pinzolo odpuściłam sobie bo ludzie z hotelu nie byli zachwyceni warunkami. Grosta trochę zajeżdżona bo tłum ludzi ale dało sie jeżdzić, Monte Spinale , Pradalago ok. Marilleva -Folgarida również. Zadowolona byłam z warunków w Pejo i Tonale. Śniegu nie ma zbyt wiele ale nie jest tragicznie da się pojeździć. Pogoda była cudna oprócz wtorku gdzie strasznie wiało i nawet niektóre wyciągi czsowo nie działały.,,Makarony" się starały żeby dało sie śmigać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś wylewny :rolleyes::

Napisz choć parę linijek,dlaczego było ci tak źle.

Czy to z powodu braku naturalnego śniegu,czy może niedbalstwo makaronów?

Czy tylko w samym Pinzolo było tak źle?

Jak było na Paso Groste i Monte Spinale?

A może zupełnie dobrze po przeciwnej stronie,na Pradalago i dalej w stronę Marilewy na Monte Vigo itd.

Myślę, że wyraziłem się jasno ale ok. Masa minerałów po prostu mało śniegu, dużo lodu ale tylko w Pinzolo. Już w Madonnie która jest połączona z Pinzolo warunki idealne, wyglądało to zupełnie tak jakby Madonna była ważniejsza i z powodu suszy Pinzolo pomineli. Niedbalstwo bym pominął po prostu czysta kalkulacja.Paso Groste czysta poezja polecam Monte również, Pradalago troszkę mniej ale to kwestia tylko gustu. Nie miałem niestety możliwości pozwiedzać więcej bo na w/w miałem 1 dzień(5 dni Pinzolo)

Edytowane przez galdon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku we Włoszech do końca stycznia było po prostu bardzo kiepsko z naturalnym śniegiem, w szczególności w V.d.Sole prawdziwa katastrofa (35 cm pokryw śnieżnej 100% sztucznej). Ale ostatno chyba trochę popadało. W ostatnim tygodniu stycznia byłem w Piemoncie (Via Lattea) i poza trasami była jesień nawet na dosyć dużych wysokościach (1500 npm). Ale jeździć można było w przyzwoitych warunkach. No i w sobotę 28.01 zaczęło solidnie śnieżyć , a w niedzielę w nocy aż za Turyn autostrada była biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i mam pytanie czy ktoś wie jak aktualnie prezentują sie trasy w Pinzolo

Mam jeszcze pare dni do wyjazdu i bacznie obserwuję pogodę a tam znacznych opadów nie widać proszę o odpowiedź

Bardzo dobre. Wlasnie wrocilem z tego osrodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
Miałem 1 dzień bo 5 dni szkolenia,to nie kwestia kasy zresztą Madonnę też miałem w karnecie

A jak iSL RD, doginasz je do 13m? :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...