Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

198,2 km/h na nartach !


Rekomendowane odpowiedzi

kolega powiedział, że jest mi w stanie załatwić kamerkę "Go Pro HD" i może wtedy coś będzie można powiedzieć. To jest amatorski filmik i nie miałem zamiaru wywoływać takiej burzy... GPS może się mylić, a może nie :)

Zatem następnym razem jedź z tą kamerą blisko słupów wyciągu. Łatwo zmierzyć między nimi odległość tak samo jak i czas przejazdu. Matematyka na poziomie szkoły podstawowej rozwieje wszystkich wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek Tobie to powinni odciąć internet :) Obrażanie przez kabel Ci wychodzi bardzo dobrze :) Mnie nie ruszają takie debile wypowiedzi :) Jak masz po raz 100 pisać, że jestem głupi to odpuść sobie :) Napiszałem tu 5 postów, a Ty śmiesz mnie obrażać... To pokazuje na jakim poziomie jesteś... Nie znasz mnie, nie wiesz jak wyglądała ta sytuacja :) I od kiedy jeżdżę nigdy nic mi się nie stało :) Podobnie jak nikomu innemu :) Czy Ty myślisz, że ja z pełną prędkością wjeżdżam w tych ludzi ? Jeśli nie zauważyłeś stok jest zupełnie pusty... Ludzie wyjechali z lewej strony kiedy byłem już dużo niżej :) Gdyby byli ludzie to bym raczej nie próbował tak jechać :) Koledzy powiedzieli, że zadbają o to żeby nikogo nie było...

Narty: Blizzard Sigma X Cross 10 :) 157 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas byś się zastanowił nad tym co piszesz a nie brnij dalej .

Klika postów wcześniej jest już kilka odpowiedzi dlaczego nie mogłeś jechać z tą zawrotną prędkością .

Włącz powtórki tv ,wczoraj był zjazd M w CH /wygrał Chudy Janek :)/ i zobacz jakie osiągali prędkości -narty/długość!!!/,smary,treningi ,przygotowanie stoku,zawodnicy ,bezpieczeństwo i 100 innych czynników aby zjechać jak najszybciej .Zawodowcy jechali z prędkością 60% Twojej ...mi to to dało do myślenia co do mojej prędkości...

Wrzucaj ten filmik w kawały i wszyscy będziemy mogli się pośmiać ,jakie to głupie i niedokładne urządzenia człowiek stworzył !!!:)

ps.pisz proszę ,gdzie bijesz te rekordy ,na pewno w tym dniu się tam nie pojawię bo mam dużą wyobraźnie i chcę pożyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...