Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poszukuję butów narciarskich


procjon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1. M

2. 24

3. 90

4. 175

5. 12 lat jezdze.

6. 8,5/10

7. Narty Atomic SL Ti 2010

Potrzebuje nowych butow narciarskich, zaznacze jednak ze pomimo tego iz jezdze bardzo dobrze , zalezy mi bardziej na komforcie buta (obecny but to Nordica, dokladnego modelu nie jestem w stanie podac ale mam je juz jakies 10 lat) cena ktora chcialbym przeznaczyc to max 800 zl . Poki co znalazlem pare mozliwosci:

ROSSIGNOL ZENITH SENSOR 3 100 MODEL 2011- 779 zl

ROSSIGNOL SYNERGY SENSOR 2 90 2012 - 699 zl

Rossignol Radical Sensor 2 100 2012 - 749 zl

ROSSIGNOL ZENITH SENSOR 3 90 MODEL 2012- 749 zl

Salomon Mission RS 7 2012 - 769 zl

cos by sie z tego nadawalo ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. M

2. 24

3. 90

4. 175

5. 12 lat jezdze.

6. 8,5/10

7. Narty Atomic SL Ti 2010

Potrzebuje nowych butow narciarskich, zaznacze jednak ze pomimo tego iz jezdze bardzo dobrze , zalezy mi bardziej na komforcie buta (obecny but to Nordica, dokladnego modelu nie jestem w stanie podac ale mam je juz jakies 10 lat) cena ktora chcialbym przeznaczyc to max 800 zl . Poki co znalazlem pare mozliwosci:

ROSSIGNOL ZENITH SENSOR 3 100 MODEL 2011- 779 zl

ROSSIGNOL SYNERGY SENSOR 2 90 2012 - 699 zl

Rossignol Radical Sensor 2 100 2012 - 749 zl

ROSSIGNOL ZENITH SENSOR 3 90 MODEL 2012- 749 zl

Salomon Mission RS 7 2012 - 769 zl

cos by sie z tego nadawalo ? pozdrawiam

Witam

W ten sposób się tego nie robi tzn tak możesz zapytać się o telewizor lub pralkę na właściwym forum :confused:: .

Każda stopa jest inna i nie chodzi, że każdy człowiek ma inną ja mam jedną szerszą od drugiej o ok 6 mm i nie jest to nic dziwnego.

Wyższa twardość fleksu nie zawsze czyni but mniej wygodnym raczej złe dopasowanie ( dobranie ).Jeśli masz do czynienia z fachową obsługą to ona (po skanie stopy) powie Ci jaki powinieneś mieć. Ja kiedyś miałem 90 teraz mam 130 i teraz odczuwam lepszy komfort. Ja przy Twojej wadze szukałbym czegoś z fleksem ok 100 - 110 ale to zależy jaki producent.Masz w Krakowie windsport na zakopiance jako nieliczni w kraju posiadają skaner stopy, i wiem co mówię FACHOWCÓW. Niestety trochę się za to dopłaca ale z butem narciarskim zrobią wszystko:biggrin:

Edytowane przez galdon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, wiem o tym , tylko oni ogolnie ceny butow dosyc wysokie maja a dodatkowo koszt skanu tudziez modyfikacji buta wewnetrznego dochodzi. Sam mam jedna stope delikatnie dluzsza od drugiej. A dodatkowa kwestia jest wygoda i komfort. Nigdy buta nie wyczujesz do momentu az nie przetestujesz go na stoku . Nawet gdybys caly dzien spedzil na skakaniu , bieganiu to i tak nic to nie da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...