Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostrzegamy! Janske Lazne - Villa Kamila


Rekomendowane odpowiedzi

Jak żeście go wpisali to i jest!

A macie w tym swoim dziwnym kraju taką ustawę o ochronie i przechowywaniu i zarządzaniu danymi osobowymi, macie? napisaną nawet tym waszym śmiesznym językiem?, czy rzeczona osoba której to dane wykasowałem z Twojego postu wyraziła zgodę na przetwarzanie tych danych?

Wiesz my jesteśmy w UE i mamy taką ustawę i taki czyn podpada pod tą ustawę:rolleyes::

Co do czarnej listy o której piszesz, ja sobie też taką stworzyłem, to lista krajów w których moja narta nie postanie, zgadnij co jest na pierwszym miejscu?

Powiem jeszcze że drugiego miejsca wcale nie ma:biggrin:

Niestety nie mam za bardzo wyboru podróżowania w jedynym słusznym kierunku, muszę jechać przez tą waszą zaściankową Republikę, a żeby wam nie dać ani korony(też co to za waluta:stupid:) to kupię tylko winietę, to konieczność zatankuję bak do pełna w zależności do kierunku albo w PL albo w AT, przed wyjazdem z uporem maniak sprawdzę pojazd żeby to wasze policyjne państwo do niczego się nie przywaliło i żebym czasem nie musiał dać Wam zarobić, pojadę na każdym ograniczeniu prędkości -10 km/h z tego samego powodu i zainstaluję kamerkę w samochodzie po to że jak by się coś stało to żeby mnie nie wkręcono.

Natomiast ochoczo zatrzymam się na jednym z Waszych parkingów w celu posprzątania sobie samochodu z śmieci i załatwienia potrzeb fizjologicznych pod warunkiem że kibel zdarma, jak płatny to łapię się za jaja i jadę dalej, wolę zapłacić Austryjakowi!

Tym sposobem chyba wskoczyłeś na 1 miejsce tego rejestru :biggrin::biggrin::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vila Kamila

Podejście do klientów jak z minionej epoki.Zgroza :mad::. Proszę posługiwać się słownikiem i pisać po polsku . Do Czech na narty długo się nie wybiorę.:frown::

-x-x-x-x-x-x-x--x-x-x-x--x-x-x-x--x-x---x--x-x-x--x-x--x-x-x--x-x-x-x--x-x-x-x--x-x-x--x-x-x-x--x-x-x-x--x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x--x-x-x-x-x

Janek57 - pan prawdopodobnie jest typem C i dla tego : NIE SZKODZI ! Nietrzeba nam takich.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5) Woda nagrzewa sie tylko w noci ? W domu jestem kilkakrótnie w ciagu dnia pod pryśniciem i to samo

chce w górach – źe boilery wlaczaja sie przez sygnaly energetyków ? No to problem wlaściciela,nie?

Ja potrzebuje pod pryśnic rano, popoludniu i teź wieczorem !!!

K...a to już jest szczyt beszczelności, najlepiej się nie myć.

SB ja aż tak negatywnie bym Czechów nie oceniał, wszak nawet tam zdażają się normalni ludzie :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeźeli kaźdy polski klient bedzie sie sprawdzać tak jak klient z Niemiec,Rossii,Austrii, lub klient czeski, to po tym nie beda potrzebne róźne zakazy, róźne tablice i róźne ograniczenia ……..

Daleki jestem od idealizowania turystów z Polski, ale - może to nie mieści Ci się w głowie i na Twojej "czarnej liscie" - widziałem turystów-buraków z Niemiec, Austrii i Rosji - chamskich, upierdliwych, głośnych etc. Może to nie kwestia narodowości, a człowieka? Może to kwestia podejścia do klienta? A może ich pieniążki lepiej Wam pachną?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdżę na narty ani do Czech ani do Słowcji. Pamiętam, że byłem ostani raz na Słowacji z rodzicami jakieś 20 lat temu. Wtedy zszokowało nas, że mieli osobne ceny dla Słowaków i reszty zagranicznej hołoty ( w ich mniemaniu). Widzę, że podejście do klienta niewiele się od tych dwudziestu paru lat zmieniło i szanse na to są marne. :sad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda nagrzewa sie tylko w noci ? ... No to problem wlaściciela, nie?

:shocked: Nie można się dwa razy umyć dziennie? Dobrze, że chociaż jest wanna a nie miednica. To też może tłumaczyć nieprzyjemny zapach o którym pisze Rafidemol.

A jeśli chodzi o tabliczki to zazwyczaj jest to jako prośba np. : Uprzejmie prosimy o zwrot naczyń - niby nie wiele a jaka różnica :)

A prześcieradła to się pierze jak się zmienia klient, wtedy nie trzeba się martwić że jest plama i wczasowicz się przyczepi. Tylko że prześcieradło pierze się w gorącej wodzie

Edytowane przez McKaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kontakty z mieszkańcami Czech miałem wielorakiej maści i to z powiedzmy z przed praskiej wiosny.Kiedy byłem młokosem i aby dostać się za most w Cieszynie trzeba było wznosić się na wyżyny rożnorakich kombinacji.Nie tak jak teraz,bez problemu.

I mieliśmy przyjaciół wśród Czechów,takich od których mieliśmy klucze od ich mieszkania.Mogliśmy zawsze się zatrzymać i korzystać z czego tylko było nam potrzeba.

Oczywiście w drugą stronę to też działało.

Pamiętam również zdarzenia kiedy zamierzałem zakupić jakieś tam wymarzone skarpety sportowe czy trampki.Ekspedientka w sklepie którą zwiodłem szybkim zamówieniem w języku czeskim wyciągała towar na ladę.Ale kiedy za moment się zorientowała,że ma do czynienia z Polakiem,chowała towar pod ladę i twierdziła,że ten numer obuwia to nie ten którego ja żądam.A żądanego niestety nie ma.

Były również kartki na drzwiach - POLAKUM NE PRODAWAME.

Mimo to ja miło wspominam kontakty z Czechami.

To tak jak u nas można źle trafić i być nie zadowolonym.

Trudno należy omijać takie miejsca.

Należy informować o takich miejscach.

Nie rzucając inwektywami.

Ja podobnie jak SB wiedząc jaki jest tam poziom usług po prostu staram się z nich nie korzystać.

Ale nie można uogólniać podejścia do Czechów jako nacji.

Bo sami jako nacja mamy wiele brudu za pazurami.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Mimo to ja miło wspominam kontakty z Czechami."

Dla równowagi - kilka lat temu byłem z rodziną w Petrikovie (Jeseniki) w Penzion-ie "Eliška".

Przemiła właścicielka, uczynna i zawsze służąca pomocą i praktycznymi informacjami o okolicy. Sam pensionat o podobnym standardzie jak Villa Kamila ale.... jakież inne podejście do klienta, a co za tym idzie - wspomnienia z pobytu.

Zgadzam się też z MB że... trzeba informować o takich miejscach oraz że nie można uogólniać - szkoda tylko że osobniki pokroju wspominanego właściciela rzutują na całą nację.

Edytowane przez Rafidemol
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 30 lat jeżdżę do i przez CZ. Da się wyczuć że coś nie halo, nie zawsze ale zbyt często aby uznać to za przypadek.

Natomiast z lokum zawsze byłem zadowolony, jeden to nawet opisałem gdzieś tu bo byłem bardzo zaskoczony pozytywnie. Były informacje ale w wielu językach ale nic do PL szczególnego.

Butelki z alkoholem, niektóre po 100euro stały sobie i można było nalewać ile się chce w zaufaniu właścicieli że za każdym kieliszkiem postawisz kreskę na kartce z zaznaczeniem pokoju. Więc nie wszyscy są tak zrypani:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi juz tacy sa.

jak ja lubię takie generalizowanie bez uzasadnienia. A obsesje, takie jak u niektórych, ponoc można już leczyć.

W CZ bywam zbyt często by nie wiedzieć, że w każdej nacji znajdą się osobnicy, którzy nigdy w życiu nie powinni zajmowac sie usługami, ale i tacy, którzy nigdy w życiu nie powinni z nich korzystać.....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię takie generalizowanie bez uzasadnienia. A obsesje, takie jak u niektórych, ponoc można już leczyć.

W CZ bywam zbyt często by nie wiedzieć, że w każdej nacji znajdą się osobnicy, którzy nigdy w życiu nie powinni zajmowac sie usługami, ale i tacy, którzy nigdy w życiu nie powinni z nich korzystać.....

Zgadza sie, ale warto wiedziec, ze w niektorych rejonach dane sytuacje lubia sie powtarzac.

Ja nie dowierzalem z mandatami u Slowakow.

Znajomych zatrzymala "policja" i "bo tam kilometr wczesniej byl pomiar i to bedzie 200ojro"

Zatrzymywali TYLKO kierowcow na "gorszych" tablicach rejestracyjnych.

Mandat bez kwitu z usmiechem na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubię takie generalizowanie bez uzasadnienia.

Czyli co? Twierdzisz, ze Czesi sa tak samo przyjaznie nastawieni do turystow jak chocby Polacy? Buahaha...

Uzasadnienie? No blagam. Nie bede opisywal sytuacji jakie spotkaly mnie, moja rodzine czy znajomych. Mam wyrobiona opinie o Czechach i ja przedstawilem.

W CZ bywam zbyt często...

No wlasnie. Moze sie przyzwyczailes?.

A obsesje, takie jak u niektórych, ponoc można już leczyć.

Moja znajoma chce leciec z kolezanka do Indii, ale jej maz jest temu przeciwny ze wzgledu na gwalty na turystkach. Rozumiem, ze mozna go wyleczyc z tej obsesji?

BTW. Uwierzyles, ze wszyscy europejczycy sa tacy sami, a to jest bzdura. Oszukali Cie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi uogólnionymi opiniami o Czechach ( i Słowakom się oberwało) bo poniekąd stajecie się podobni do tej właścicielki Willi Kamila! Mnie także spotkało parę nieprzyjemności w tych krajach. Odmówiono mi sprzedaży, "stróże prawa" wymuszali mandat. Ludzie są tylko ludżmi, mają swoje uprzedzenia. W przypadku włascicieli tej willi, jeśli to prawda, jest to przypadek do leczenia! Nie do komentowania. Ludzie tak nietolerancyjnie nastawieni do innych powinni się izolować dla własnego dobra i zdrowia. Prowadzący pensjonat muszą być otwarci na różnorakie żądania ludzi a także godzić się na nie zawsze poprawne zachowanie klientów. Taki juz jest świat. Proszę, nie zniżajcie się do poziomu Kamilli.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich o poranku-z racji zamieszkiwania Kotliny Kłodzkiej wtrącę kilka słów na temat naszych sąsiadów.

Ja i moi znajomi jesteśmy częstymi gośćmi po drugiej stronie granicy na nartach jak i na rower lub też dla ich dobrej kuchni.

W tym sezonie praktycznie od poczatku sezonu czyli od grudnia zaczeliśmy śmiganie na nartach tam i ?I nie żałujemy warunki na narty są,były i będą lepsze od naszych górek.Nie mogę potępiać naszych sąsiadów bo zawsze jaka zima by nie była to przygotowanie stoków i w/g podejście do sportu profesjonalnego jak i amatorskiego muszę przyznać mają ciut lepsze od nas:biggrin:A co do nacji czy nas lubią czy nielubią jest tylko i wyłącznie naszą winą,a na koniec po prostu informujmy się o przypadkach złego traktowania nas czy to w Czechach czy Austrii lub gdzie indziej i eliminujmy to przez nieodwiedzanie tych miejsc a nie całego kraju:stupid:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich o poranku-z racji zamieszkiwania Kotliny Kłodzkiej wtrącę kilka słów na temat naszych sąsiadów.

Ja i moi znajomi jesteśmy częstymi gośćmi po drugiej stronie granicy na nartach jak i na rower lub też dla ich dobrej kuchni.

W tym sezonie praktycznie od poczatku sezonu czyli od grudnia zaczeliśmy śmiganie na nartach tam i ?I nie żałujemy warunki na narty są,były i będą lepsze od naszych górek.Nie mogę potępiać naszych sąsiadów bo zawsze jaka zima by nie była to przygotowanie stoków i w/g podejście do sportu profesjonalnego jak i amatorskiego muszę przyznać mają ciut lepsze od nas:biggrin:A co do nacji czy nas lubią czy nielubią jest tylko i wyłącznie naszą winą,a na koniec po prostu informujmy się o przypadkach złego traktowania nas czy to w Czechach czy Austrii lub gdzie indziej i eliminujmy to przez nieodwiedzanie tych miejsc a nie całego kraju:stupid:

Normalna sprawa. Ja też nie lubię ludzi typu Rafidemol i nie przekładam to na całe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa. Ja też nie lubię ludzi typu Rafidemol i nie przekładam to na całe forum.

Nie wiem czy zauważyłeś że za tobą też nikt specjalnie nie przepada :wink:

PS

Z tobą to tak jak z Mitkiem, trzeba poczytać jakiś czas aby zrozumieć twój punkt widzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa. Ja też nie lubię ludzi typu Rafidemol i nie przekładam to na całe forum.

Zaruski, czy mógłbyś mi nakreślić obraz osób mojego typu - przynajmniej będę wiedział za co można mnie nie lubić i być może, dzięki Tobie stanę się lepszym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...