Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostrzegamy! Janske Lazne - Villa Kamila


Rekomendowane odpowiedzi

Masz niezłą dokumentację dot. zdarzenia . Jeżeli mam Ci coś radzić to napisz donos do odpowiedniego urzędu w Czechach.

1. To nie jest odpowiedź na moje pytanie do Ciebie

2. Wątek założyłem 2 lata temu po przykrych doświadczeniach z tym panem celem informacji dla forumowiczów

3. Na nikogo nie donosiłem i donosił nie będę

4. Temat odgrzał właściciel po 2 latach - dopiero teraz go tknęło?

Przeczytaj dokładnie co napisałem w postach tego wątku to możne spojrzysz na to inaczej.

Przeczytaj równie dokładnie co i jak napisał Kamila - daje to jakiś obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest odpowiedź na moje pytanie do Ciebie

2. Wątek założyłem 2 lata temu po przykrych doświadczeniach z tym panem celem informacji dla forumowiczów

3. Na nikogo nie donosiłem i donosił nie będę

4. Temat odgrzał właściciel po 2 latach - dopiero teraz go tknęło?

Przeczytaj dokładnie co napisałem w postach tego wątku to możne spojrzysz na to inaczej.

Przeczytaj równie dokładnie co i jak napisał Kamila - daje to jakiś obraz

Może stwierdzenie,że gospodarzy Kamili też nie lubię trochę Cie dowartościuje.:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Twierdzisz, ze Czesi sa tak samo przyjaznie nastawieni do turystow jak chocby Polacy? Buahaha...

Uzasadnienie? No blagam. Nie bede opisywal sytuacji jakie spotkaly mnie, moja rodzine czy znajomych. Mam wyrobiona opinie o Czechach i ja przedstawilem.

Dokładnie tak samo, ani mniej, ani bardziej.

Myślę, że każdy na tym forum mógłby opisywać wkur... sytuacje, jakie ich spotkały w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Austrii czy we Włoszech. Powtarzam po raz kolejny, to nie kwestia narodowości, tylko poszczególnych ludzi. Bywałem w każdym, z w/w krajów i spotykałem ludzi bardzo przyjaznych i pozytywnie nastawionych do turystów i spotykałem takich, co im turyście przeszkadzali, choć z nich żyją.

Więc nie generalizuj...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest odpowiedź na moje pytanie do Ciebie

2. Wątek założyłem 2 lata temu po przykrych doświadczeniach z tym panem celem informacji dla forumowiczów

3. Na nikogo nie donosiłem i donosił nie będę

4. Temat odgrzał właściciel po 2 latach - dopiero teraz go tknęło?

Przeczytaj dokładnie co napisałem w postach tego wątku to możne spojrzysz na to inaczej.

Przeczytaj równie dokładnie co i jak napisał Kamila - daje to jakiś obraz

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-xx-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Szanowny Panie,

z domem VILA KAMILA nie mam nic wspólnego,wlaściciela ani dom nie znam i nie spotkalam, to troche mnie interesowalo jak zobaczylam to imie..... Prowadze wlasny dom w Karkonoszach pare kilometrów obok Janskich Lázni - i WSZYSTKO ,co napisalam to moje doswiadczenia.

I ja nie myślalam źe Polaci taki nacionaliśći .

Chyba dla tego sa tak ulubioni w cialej Ewropie.

I jeźeli Panu to i innym dyskuteróm pomoźe : nie generalizuje, no opinie moje z turystami:

typ A : typ B : typ C

turysta polski : 20 : 30 : 50

turysta czeski: 30 : 30 : 40

Holander : 5 : 5 : 90

Niemiec : 70 : 15 : 15

Slowak : 30 : 30 : 40

Weger : 20 : 20 : 60

Anglyk : 20 : 20 : 60

I Panu polecam wiecjej przemyśleć o tym, dla czego Pan jest na jakimś lisćie (prawopodobnie Pan mial juź jakieś problemy w Czechach) i mniej pisać bzdury.

I jak napisal ktoś powyźej : potrzebne szukać na wlasnej stronie - kaźdy ma jakiś brud za pazuchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kamilo.

Wygląda na to, że nie lubi Pani ludzi, a w tym gronie Polaków. Tworzenie klasyfikacji typ A, B,C daje obraz Pani poziomu. Nie zastanowiła się Pani,że człowiek moze być kulturalny bądż nie, bez względu gdzie się urodził i gdzie mieszka? Te słowa o "nacjonaliżmie" naszego społeczeństwa i zagrywka o nieprzyjaznym nastawieniu do nas całej Europy, to chamska prowokacja. Te słowa demaskują Pani charakter i nastawienie do innych. Żyjemy w jednej Europie i was Czechów znacznie więcej łączy z Polakami niż dzieli. Jeżdżąc po Europie spotykam wielu ciekawych i miłych ludzi, także z Czech. Mam w Czechach swój znajomy hotel gdzie witają mnie serdecznie jak tylko się pojawię i gdzie ja czuję się dobrze. Proszę, niech Pani się zastanowi nad sensem swojego postępowania. Pisząc o kategoriach na które dzieli Pani turystów i narody ,sama stawia się Pani na marginesie. Niech się Pani nie obrazi, ale może szczera rozmowa z psychologiem mogłaby coś poradzić? Takie nastawienie do innych ludzi musi mieć swoje przyczyny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadze wlasny dom w Karkonoszach pare kilometrów obok Janskich Lázni

I co net u braci Knedli tańszy jak nasz w PL, Twoje IP 216-13-207-85.static.bluetone.cz

:stupid:

I ja nie myślalam źe Polaci taki nacionaliśći ....I jeźeli Panu to i innym dyskuteróm pomoźe....I Panu polecam wiecjej przemyśleć o tym, dla czego Pan jest na jakimś lisćie (prawopodobnie Pan mial juź jakieś problemy w Czechach) i mniej pisać bzdury.

A co to? taka karkonoska gwara:biggrin:, dość specyficzna przyznam szczerze że jeszcze nie spotkałem się z taką składnią, no ale to może dlatego że nie byłe w Karkonoszach:rolleyes::

A tak poza tym to użytkowniku Kamila, pogubiłeś się w zeznaniach, nie trzyma się to ani kupy, ani dupy:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co net u braci Knedli tańszy jak nasz w PL, Twoje IP 216-13-207-85.static.bluetone.cz

:stupid:

A co to? taka karkonoska gwara:biggrin:, dość specyficzna przyznam szczerze że jeszcze nie spotkałem się z taką składnią, no ale to może dlatego że nie byłe w Karkonoszach:rolleyes::

A tak poza tym to użytkowniku Kamila, pogubiłeś się w zeznaniach, nie trzyma się to ani kupy, ani dupy:cool::

Czyżby moderator miał braki z geografii ? Karkonosze są nie tylko w Polsce.:sorrow:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moderator miał braki z geografii ? Karkonosze są nie tylko w Polsce.:sorrow:

Może mieć, tak jak napisał nie był i nie jest zainteresowany tym pasmem, ale dziękuję za łyk wiedzy, teraz już będę wiedział:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeźeli Panu to i innym dyskuteróm pomoźe : nie generalizuje, no opinie moje z turystami:

typ A : typ B : typ C

turysta polski : 20 : 30 : 50

turysta czeski: 30 : 30 : 40

Holander : 5 : 5 : 90

Niemiec : 70 : 15 : 15

Slowak : 30 : 30 : 40

Weger : 20 : 20 : 60

Anglyk : 20 : 20 : 60

No to tylko Niemców przyjmować sugeruję :smile: Można napis na pensjonacik rzucić: Nur fur ... :stupid:

Edytowane przez Przemek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko Niemców przyjmować sugeruję :smile: Można napis na pensjonacik rzucić: Nur fur ... :stupid:

Jak Niemiec spostrzeże brak wody to dopiero będzie jazda:) Głowa na wysokości kostek i naoliwione pośladki obowiązkowo:) Łoczywiście za tą samą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mieć, tak jak napisał nie był i nie jest zainteresowany tym pasmem, ale dziękuję za łyk wiedzy, teraz już będę wiedział:smile:

To bład ,że nie jesteś zainteresowany.Są tu fantastyczne trasy i miejsca warte sprawdzenia i po polskiej i po czeskiej stronie. W ostatnich latach w Spindlerovym Mlynie były rozgrywane zawody PŚ Kobiet w slalomie i w gigancie. Również zawody w ski crossie. W Harrachovie PŚ w skokach i lotach (pow. 200m Małysz -Stoch). W Szklarskiej Porębie - Jakuszycach PŚ w biegach narciarskich (J.Kowalczyk) W Libercu MŚ w narciarstwie klasycznym( fantastyczna J.Kowalczyk). W Kotlinie Jeleniogórskiej jest taka ilość zamków i pałaców jakiej nie znajdziesz nigdzie w Polsce.Przełam się i odwiedż nasze piękne Karkonosze!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bład ,że nie jesteś zainteresowany...

Wszystko fajnie, tylko ja do Was mam 400 km, dokładam 200 i jestem w innym świecie, pewnie że 200 to sporo, ale wiem gdzie, po co jadę i co zastanę.

Widziałem ten PS w Szpindlerowym, mam nadzieję że prędko tam znowu nie będzie, zresztą nasza forumowa Wróżka była tam na miejscu i opowiadała jak ten całokształt wygląda, a raczej nie wygląda w zderzeniu z alpejską rzeczywistością, jak opowieści mi wystarczą, na własnej skórze tego nie chcę doświadczać:rolleyes::.

A zamki i pałace to nie moje klimaty:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpadnij na piwo też jest dobre.Tylko nie zabieraj tego kolegi co nie lubi pijących:biggrin:

Na piwo to ten kolega co nie lubi pijących musiałby przyjechać.:tongue: :crazy:

SB wcale już nie pija piwa,kiedyś degustował,piciem bym tego nie nazwał.:angel:

Ale ten kolega stawia jeden warunek.

Na piwo jedziemy do Czech.:biggrin: Tylko nie do pensjonatu Kamila.

Znajdziemy lepsze lokum.

A temu koledze nie przeszkadzają pijący,a przeszkadzają ci pijący co za dużo "seplenią" po pożyciu.:cool::

----------------------------------------------------------------

z glupim trudno dyskutować ......................

Wiesz co kamila.

U nas jest takie powiedzenie;

"Nie sądź ludzi według siebie"

Na tym poziomie ja z tobą dyskutował nie będę.

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru bronić tego co napisała Kamila , bo z tą reglamentacją ciepłej wody to normalnie mnie załamała:stupid: , ale czasem jeżdżę na Słowację na narty i tam gdzie nasi rodacy docierają w znikomych ilościach ( chodzi głównie o małe ośrodki ) to zazwyczaj jest trochę więcej "kultury" w kolejce do wyciągu , na stoku czy też w knajpie . Do części naszego narodu niestety można przypisać powiedzenie "ten typ tak ma " , ale pewnie też w każdej innej nacji można znaleźć podobne "typy" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z glupim trudno dyskutować ......................

Chyba racja... Wobec tego na tym błyskotliwym podsumowaniu kończę dyskusję z Panią, bo jakoś nie przepadam za takim poziomem. Co oczywiście nie zmienia mojego zdania na temat Czechów. Nadal uważam, że to bardzo sympatyczny naród, bo wielu takich Czechów poznałem i bardzo miło ich wspominam. Ale są też tacy jak Pani - niestety - co to tworzą sztuczne rankingi nacji, określając procentowo, kto jest dobrym turystą, a kto złym. Mam na koniec tylko jedną prośbę - proszę podać nazwę swojego pensjonatu, żebym broń Boże nie zawitał.

Pozdrawiam sympatycznych Czechów (proszę nie brać tego do siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tworzenie takich "rankingów" to jest tylko dolewanie oliwy do ognia i dziwię się, że właściciel pensjonatu się tak wypowiada. Dla mnie świadczy to właśnie o głupocie, tudzież totalnym braku umiejętności marketingowych. Z drugiej strony, tak jak było już powiedziane, mnie osobiście też nie interesują miejsca, gdzie ciepła woda jest "od... do...". Te czasy już chyba minęły, choć kiedy w grudniu wpadłam na pomysł, żeby jechać na narty do Czech, to z przykrością zauważyłam, że duża część bazy noclegowej wygląda jak "za Gierka", za to ceny prawdziwie europejskie. Po kilku dniach poszukiwań fajnego miejsca zrezygnowaliśmy, bo Czechy na całej linii przegrywają konkurencję z Austrią, gdzie o wiele lepsze kwatery są w o wiele niższej cenie. A jeśli miałabym jeszcze, płacąc ciężkie pieniądze, udowadniać, że nie jestem wielbłądem i klientem typu "C", to sorry, ale jest jakaś paranoja. Oczywiście mam świadomość, że Polacy potrafią zachowywać się jak ostatnie chamiszcza, ale to dotyczy każdej nacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na koniec tylko jedną prośbę - proszę podać nazwę swojego pensjonatu, żebym broń Boże nie zawitał.)

Liczysz że napisze?:stupid: Przecież nie przypadkowo trafiła ta osoba na to forum! Zapewne podczas przeglądania netu lub ktoś powiedział że na forum narciarskim Villa Kamila jest obsmarowana do zera!!! To na pewno ktoś bardzo związany z tym miejscem a że pisze "że nie jest" to tylko pic! Do tego nie potrzeba ustalać kogoś przez Ip:wink:

Gdyby to ktoś logiczny był, przeprosiłby i zapewnił poprawę wizerunku a sprawa wyglądała by całkiem inaczej bo przecież każdemu zdarzają się wpadki czy słabsze dni. Tu ktoś idzie w zaparte deklarując "mam w dupce" turystów z PL.

PS

POLECAM W 100% http://hotel-fenix.hotel.cz/photos/zakwaterowanie/

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru bronić tego co napisała Kamila , bo z tą reglamentacją ciepłej wody to normalnie mnie załamała:stupid: , ale czasem jeżdżę na Słowację na narty i tam gdzie nasi rodacy docierają w znikomych ilościach ( chodzi głównie o małe ośrodki ) to zazwyczaj jest trochę więcej "kultury" w kolejce do wyciągu , na stoku czy też w knajpie . Do części naszego narodu niestety można przypisać powiedzenie "ten typ tak ma " , ale pewnie też w każdej innej nacji można znaleźć podobne "typy" .

Taka prawda niestety. Sam mam kilka niefajnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...