Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Peak 76


trombczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić te narty po bardzo okazyjnej cenie, jeśli ktoś jeździ lub testował to proszę o opinię jak się spisują, szczególnie w polskich warunkach wąskie rozjeżdżone trasy, muldy.

1. Płeć - M

2. Wiek - 25

3. Waga -77

4. Wzrost - 173

5. Na nartach jeżdżę od 20 sezonów, ( 25 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na 7

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - Rossignol Radical 120

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Voelkl Racetiger GS 06

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - kiedyś długim skrętem, teraz bardziej po za trasą, niestety nie mieszkam w Innsbrucku ani Salzburgu

10. Upatrzyłem sobie narty -Head Peak 76

11. Mój budżet na narty to około - 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być narta trasa-poza trasę to poniżej 80mm pod butem nie ma co schodzić, do tego jest kwestia długości czyli minimum do wzrostu by to jeździło w warunkach pozartrasowych, niemniej i tak takie narty wymagają poza trasą bardzo dobrych warunków gdyż wypór jest nieco za słaby. Z Head-em Peak 78 miałem do czynienia, to dosyć fajne narty ale niżej bym nie schodził, chyba w tych modelach też jest tak, że im węższe tym słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być narta trasa-poza trasę to poniżej 80mm pod butem nie ma co schodzić, .

W przypadku tej narty ,nie jest to do końca prawda.Spokojnie i jak dla mnie najlepszym kompromisem jest wybór pomiędzy 76-78,80 mmm i wyżej jest już w przypadku tej narty nadużyciem.Nie jest to narta nadająca się do prawdziwego free,ona ma pokonać trudności terenowe,przy których inne narty sobie nie radzą,powyżej 78 mm ta narta nie nadaje się już do niczego:eek:Nie radzi sobie z jazdą na przygotowanych trasach ,jak również przy tej szerokości pod stopą nie daje frajdy w trudniejszych warunkach,jakich chciałoby się oczekiwać.

Narta solidna,przewidywalna,nadająca się jako uniwersalna dla średniozawansowanych i doświadczonych narciarzy,głowna wada-brak dynamiki:tongue:Ja bym wybrał 76 mm pod butem-jeszcze jedzie:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...