Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Blizzard Geforce - opinie


jelen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajomy w tym sezonie zakupił sobie wyżej wspomniane nartki, bardzo je sobie chwalił, niestety nie miałem okazji się na nich przejechac. Od zeszłego roku przymierzam się do zakupu nowych nart ale czekałem na koniec sezonu i przegapiłem wyprzedaże ;P

Teraz jest szansa na zakupienie geforce'a za przystępną cenę i chciałbym poznac wasze odczucia co do tych desek, będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po długim namysle G-Force Supersonic model 10/11 dł. 167. moje wymiary to 182 cm / 80kg a umiejetności oceniam na 6. Jesli szukach stabilnej, dobrze trzymającej krawędzie, dość twardej ale jednoczesnie nie wymagającej wielkiej siły narty to jest to na pewno dobry wybór. Ja po dwóch tygodniach jazdy w tym sezonie mogę zdecydowanie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po długim namysle G-Force Supersonic model 10/11 dł. 167. moje wymiary to 182 cm / 80kg a umiejetności oceniam na 6. Jesli szukach stabilnej, dobrze trzymającej krawędzie, dość twardej ale jednoczesnie nie wymagającej wielkiej siły narty to jest to na pewno dobry wybór. Ja po dwóch tygodniach jazdy w tym sezonie mogę zdecydowanie polecić.

Przejeździłem dwa sezony (26 razy) na Bl.G-Force three długość 167cm. Umiejętności dużo mniejsze ,na czerwonych dobrze ,czarne omijam. (raz Bieńkula) . W zeszłym sezonie byłem bardzo zadowolony ,teraz mniej. Chyba o kilka cm za krótkie i na łagodnych długich trasach alpejskich gdzie pozwoliłem sobie na szybszą jazdę dosyć mocno ,,myszkowały". Właśnie w wyprzedaży są HEAD-y I peak 78 (z sezonu 2011-2012) za 1560 zł z 2400. Chyba je kupię (mają 171 cm długości i 78 cm pod butem) Mam 185 cm ,waga 75-77 kg.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DOBRENARTY
Przejeździłem dwa sezony (26 razy) na Bl.G-Force three długość 167cm. Umiejętności dużo mniejsze ,na czerwonych dobrze ,czarne omijam. (raz Bieńkula) . W zeszłym sezonie byłem bardzo zadowolony ,teraz mniej. Chyba o kilka cm za krótkie i na łagodnych długich trasach alpejskich gdzie pozwoliłem sobie na szybszą jazdę dosyć mocno ,,myszkowały". Właśnie w wyprzedaży są HEAD-y I peak 78 (z sezonu 2011-2012) za 1560 zł z 2400. Chyba je kupię (mają 171 cm długości i 78 cm pod butem) Mam 185 cm ,waga 75-77 kg.)

Witam.

Heady Peak 78 w porównaniu do Blizzardów G-force three to całkiem inna bajka. Twardość i stabilność jest wyższa, nie mówiąc już o profilu narty który sugeruje już jazdę poza trasą, jednak to tylko sugestia ponieważ kolega jeździł na tych nartach (tylko z sezonu 09/10, parametry te same) na przygotowanym stoku w Austrii (Hintertux) i mówił o nich w samych superlatywach.

Dodam, że akurat mam dostęp do tych nart, co prawda używek, ale w cenie 400 zł.

Pozdrawiam,

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Cały ostatni sezon jeździłem na G-Force Ultrasonic Sport Full Suspension IQ 167 (180 cm, 90 kg) i polecam.

Narta bardzo dobrze trzyma krawędź i jest bardzo łatwa w prowadzeniu. Przesiadłem się z Head Magnum 170 i bardzo sobie chwalę.

Żadnych drgań przy większych prędkościach, łatwość przechodzenia z krawędzi na krawędź i przy tym niesamowita wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...