Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kijki do nartorolek


marcinkr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, ze zima zbliza sie ku koncowi czas wyciagnac nartorolki. I tu powstaje moj problem. Ze wzgledu na prace duzo jezdze po Polsce. Chetnie bym zabieral ze soba nartorolki. Problem mam z kijami 160 cm. Dlugie i klopotliwe w przewozie. Czy ktos wie moze gdzie mozna zdobyc skladane kije takiej dlugosci ?

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam,

Jako, ze zima zbliza sie ku koncowi czas wyciagnac nartorolki. I tu powstaje moj problem. Ze wzgledu na prace duzo jezdze po Polsce. Chetnie bym zabieral ze soba nartorolki. Problem mam z kijami 160 cm. Dlugie i klopotliwe w przewozie. Czy ktos wie moze gdzie mozna zdobyc skladane kije takiej dlugosci ?

Pozdrawiam,

Marcin

Hej Marcin.

Faktycznie długie kijki w transporcie to jest problem :) Do niedawna miałem tak samo. Próbowałem z kijami do NC, ale maks jaki znalazłem to z bólem 145 cm. Trochę mało jak dla mnie. Mniej więcej od 2 miesięcy używam kijków Traveller od Skike i sprawdzają się całkiem nieźle. Składają się z 3 części, także do transportu są ok. Co prawda jeśli jeździsz dość "ostro" to mogą się na dłuższą metę nie sprawdzić. Ale w moim przypadku, przy jeździe rekreacyjnej sprawdziły się elegancko. Jeśli do tej pory jeszcze nic nie znalazłeś to daj znać, może jeszcze uda mi się takie załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do tej pory nie znalazlem niczego poza 3 czesciowymi kijami. Mam 182 cm wzrostu wiec do klasyka od biedy ujda. Na lyzwe na wyjezdzie nie ma szans. Bardzo chetnie skorzystam z pomocy przy zakupie.

Pozdrawiam, Marcin

Ja mam tyle samo wzrostu. I dla mnie są w sam raz (można je chyba wydłużyć do 175). Te co miałem to były tylko w zestawach z rolkami i plecakiem. A ceny samych to nie znam. Bo z tego co widze to nawet nie ma ich w cenach na skike.com. Zorientuję się i napiszę jak sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra. Trzymam kciuki.

Ok, wiem juz coś więcej. Niestety mam dobrą i złą wiadomość. Zła to taka, że te kijki co były w zestawach, czyli 3-częściowe Traveller już nie są dostępne. Dobra to ta, że pod koniec maja będą dostępne regulowane kijki 115-160 cm 30% węgla (po złożeniu powinny mieć ok.125cm czyli już znośnie do transportu.) Reszta na priv.

Edit: Info poszło do Ciebie. Jakby co to daj info tez na privie.

Edytowane przez Matecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...