Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co warto zobaczyć w Południowym Tyrolu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj już szczęśliwi spakowani, cieszyliśmy się na dzisiejszy wylot do Egiptu. Niestety jak już wiadomo, Sky-Club upadł. I całe wakacje poszły... :frown::

Dlatego, wpadliśmy na pomysł wykorzystania urlopu (nie każdy może wrócić do domu) i pojechania właśnie tam.

Możecie zaproponować co warto zobaczyć, żeby się odstresować? Bo niestety cała rodzina jest teraz kłębkiem nerwów i raczej już nie ma nawet na co liczyć z odzyskaniem pieniędzy dlatego taki chwilowy urlop przydałby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedz troche niżej.Jedź nad Gardę.Najlepiej do miejscowosci Riva del Garda.Nie ma czasu się tam nudzić.Wszystko na wyciągnięcie dłoni : rowery ( Tremalzo , Monte Baldo - mozliwy tez wjazd wyciągiem z Malcasine , Monte Altisimo , Lago di Ledro , Pregasina , miejsc na rower jest multum ) , windsurfing , ferraty ( ferrata dell'amicizia - niesamowita sprawa ) , canyoning itp.Dla spragnionych słońca i wody publiczne plaże , a dla dzieci w niedalekiej odleglości park rozrywki Gardaland.

DSC_0457.jpg

DSC_0465.jpg

DSC_0586.jpg

DSC_0644.jpg

DSC_0656.jpg

DSC_0457.jpg.354a9c988084080a8a20151936598910.jpg

DSC_0465.jpg.5dff2419dd6b06ded268cc3145b3564b.jpg

DSC_0586.jpg.4563fae9584dfb17b80083f541018ae8.jpg

DSC_0644.jpg.360e8e42e0d77e753fc69b7118c1a744.jpg

DSC_0656.jpg.6346babfbfe7458e0629a67045ec19e7.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj już szczęśliwi spakowani, cieszyliśmy się na dzisiejszy wylot do Egiptu. Niestety jak już wiadomo, Sky-Club upadł. I całe wakacje poszły... :frown::

Dlatego, wpadliśmy na pomysł wykorzystania urlopu (nie każdy może wrócić do domu) i pojechania właśnie tam.

Możecie zaproponować co warto zobaczyć, żeby się odstresować? Bo niestety cała rodzina jest teraz kłębkiem nerwów i raczej już nie ma nawet na co liczyć z odzyskaniem pieniędzy dlatego taki chwilowy urlop przydałby się.

Ja odzyskałem 30% po upadku Open Travel kilka lat temu. Upadli 2 dni przed wylotem:( Wszystko trwało ponad 1,5 roku zanim dostałem te kilka stówek. Wy dostaniecie wszystko, bo polisa ich jest duża, a większość zostawionych jest w basenie Morza Śródziemnego. Open miał 1,5 tyś osób na Dominikanie i na to poszła duża kasa z polisy. Dziwie się trochę, że tylko osób zaufało SC po tym jak upadła Triada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz robić, przede wszystkim? Odpoczywać, poruszać się, pozwiedzać? :) Bo wszystkiego jest dużo :)

Ja co prawda byłam tam głównie w zimie, ale od znajomych wiem, że można super spędzić czas w lecie. Najwięcej zajawki było z rowerów np. wokół Sellarondy :) chyba, że lubisz chodzić lub wspinać się, to podobno są fajne via ferraty (przyznaję, ze sama nigdy nie próbowałam)

Oprócz nart, mi najbardziej w Południowym Tyrolu podobało się jedzenie i wino ;) naprawdę pycha :D

z tego co wiem możesz info znaleźć na wielu stronach, ale ta jest chyba tą oficjalną http://www.suedtirol.info/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...