Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
white_sports

Kraków, Rolki i MY! - pierwszy nocny przejazd ulicami Krakowa

Recommended Posts

KRAK CHĘTNIE WYSKOCZY NA MIASTO, A TY? ;)

12 lipca zapraszamy na PIERWSZY OFICJALNY NOCNY PRZEJAZD ulicami Krakowa. Celem imprezy jest promocja sportów wrotkarskich jako formy spędzania wolnego czasu dla całych rodzin, jak również przedstawienie Krakowa jako miasta przyjaznego rolkarzom. Jak zawsze, pragniemy promować tę formę aktywności i zwrócić uwagę na fakt, że jest to bezpieczny i przyjemny sport, który warto uprawiać. Chcemy też subtelnie zaakcentować, że liczba miłośników rolek wzrasta, a wraz z tym wzrasta zapotrzebowanie na infrastrukturę i przestrzeń miejską, odpowiednio przystosowaną do tego rodzju sportu. Zapewnieniem bezpieczeństwa na trasie zajmie się Policja oraz członkowie KKSW KRAK jadący na rolkach.

Okoliczności zdecydowanie sprzyjające to mniejszy ruch na mieście o tej porze, ułatwiający jazdę, a także wieczorne, chłodne powietrze, muzyka i doskonała atmosfera, jaka towarzyszyć nam będzie podczas przejazdu!:-)

Zapraszajcie znajomych!;-)

Zbiórka: al. 3 Maja, Cichy Kącik

godz. 19.30

START przejazdu: 20.00

Prosimy o zabranie ŚWIATEŁEK I ODBLASKÓW.

Trasa: al. 3 Maja /Cichy Kącik/ - Piastowska - Królowej Jadwigi - Focha - al. 3 Maja - Reymana - Reymonta - Piastowska - Podchorążych - Kazimierza Wielkiego - Łobzowska - Basztowa - Szpitalna - Mały Rynek - Rynek Główny - Grodzka - Idziego - Podzamcze - Powiśle - Zwierzyniecka - Retoryka - Piłsudskiego - Focha - al. 3 Maja

Całość: 13.7km

Mapa: http://goo.gl/maps/n9rZ

REGULAMIN PRZEJAZDU NA ROLKACH

KRAKÓW, ROLKI I MY!

Regulamin określa zasady i warunki przejazdu oraz sposoby zachowania się uczestników.

1. W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na łyżworolkach lub wrotkach (dopuszczenie do udziału innych pojazdów tylko za zgodą organizatora).

2. Osoby chcące zakończyć bieg przed ukończeniem powinny natychmiast opuścić trasę przejazdu.

3. Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.

4. Organizator pilnie zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.

5. Udział w imprezie dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.

6. Organizator zapewnia obecność służby porządkowej wyróżniającej się oznaczoną odzieżą i zabezpieczenie medyczne.

7. Podczas przejazdu należy trzymać się prawej strony jezdni, by w razie potrzeby umożliwić przejazd służbom ratunkowym lub porządkowym.

8. Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania się w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy.

9. Uczestnikom przejazdu zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i tym podobnych.

10. Zabrania się udziału w przejeździe osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub psychotropowych.

11. Zabrania się posiadania, spożywania i sprzedaży podczas przejazdu napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.

12. Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych bez zgody organizatora.

13. Uczestnicy przejazdu zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.

14. Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń zespołu zabezpieczającego przejazd mogą zostać wykluczone z udziału w imprezie lub przekazane policji.

15. Organizator nie musi podawać przyczyny odmowy wstępu lub usunięcia z przejazdu danej osoby.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania za względu na czynniki zewnętrzne, m.in. niesprzyjające warunki atmosferyczne.

17. W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje przedstawiciel organizatora.

18. Udział w imprezie jest bezpłatny.

19. Osoby uczestniczące w przejeździe zapoznane zostaną z regulaminem podczas otwarcia imprezy oraz przez stronę internetową przejazdu.

20. Zdjęcia z wizerunkami uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora oraz we wszystkich materiałach promujących imprezę. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zezwoleniem na ich publikację.

21. Przez udział w imprezie każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

Organizatorami przejazdu są:

KKSW KRAK; www.kksw-krak.pl

Szymon Buczak

Wioletta Dec

Patronami przejazdu są:

Rollerblade; http://www.rollerblade.com/polska/

White Sports; http://whitesports.pl/

Polski Związek Sportów Wrotkarskich; http://pzsw.org/newsy/page/1

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przejeździe! ;)

[ATTACH=CONFIG]7297[/ATTACH]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
  • Create New...