Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kamery Sportowe - nagrywamy na stoku - co, czym, jak i dlaczego!


mała_mi

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzebuję... Jak kij teleskopowy się sprawdził? Przymierzam się do kupna uchwytu na kijek pod Contoura ale cena trochę z kosmosu - 169zł:eek:

Nie pomogę bo jeszcze go nie testowałem

Ja używam tego LINK

ten który ja kupiłem ma głowicę z metalu z tym, że głowica kulowa nie ma regulacji "ścisku motylkiem" no i lusterka jak ten co ma nurek1974

Edytowane przez wojmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....nie tak jak stabilizator kamery który ostatnio wyczaiłem w necie :) tylko GoPro będzie ciężko na nim zamontować, może coś wymyślę zobaczymy co czas przyniesie zima nadciąga.

Patent świetny, myślę że sobie jakoś poradzisz:biggrin:

Będziesz miał takie GOPRO HERO 2 EGG.

Dodatkowo po ostrej jeździe nazbierasz trochę jajek i po nartach jajecznica miodzio:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go Pro HERO3+ Black EditionMamy nową kamerę Go Pro HERO3+ Black Edition

HERO3plusBlackEdition_cluster.jpg

black-plus-edition-5425f89db1109a392753225d1adc580d.jpg

large_Smaller_actual.jpg

Mniejsza, lżejsza, jeszcze potężniejsza.Zarejestruj swoje najważniejsze przeżycia kamerą HERO3+ Black Edition i podziel się nimi z innymi. 20% mniejsza i lżejsza, niż jej najlepiej sprzedający się poprzednik, oferuje lepszą jakość obrazu, a nowe zaawansowane funkcje zwiększają wygodę i wszechstronność użytkowania. SuperView jest nowym trybem wideo, który pozwala nagrywać z jeszcze szerszej perspektywy, podczas gdy Auto Low Light w inteligentny sposób dostosowuje liczbę klatek na sekundę, by zapewnić jak najlepszy obraz przy niedostatecznie oświetlonych scenach. Szybsze wbudowane Wi-Fi, o 30% dłuższy czas działania baterii oraz ostrzejsza optyka sprawiają, że HERO3+ Black Edition jest najbardziej zaawansowanym GoPro jakie powstało do tej pory.Mniejsze, lżejsze GoPro.HERO3+ Black Edition jest o 20% mniejsza i lżejsza od poprzednich modeli, co czyni ją najporęczniejszą, najwszechstronniejszą GoPro. Lepszy dźwięk.Zarejestruj nawet najsubtelniejsze dźwięki dzięki ulepszonej jakości dźwięku.Przedstawiamy SuperView.GoPro z dumą przedstawia SuperView™, tryb video który pozwala zarejestrować jeszcze szerszą perspektywę. 30% wytrzymalsza bateria.Zwiększona żywotność baterii HERO3+ Black Edition pozwala dłużej nagrywać.Nowy tryb Auto Low Light.Auto Low Light w inteligentny sposób dostosowuje liczbę klatek na sekundę, by zapewnić najlepszy obraz przy słabych warunkach oświetleniowych. Steruj, oglądaj, udostępniaj 4x szybciej.Szybsze Wi-Fi zapewnia lepszą łączność z dołączonym do zestawu Pilotem Wi-Fi oraz aplikacją GoPro, dzięki której zyskujesz zdalne sterowanie, podgląd w niespełna rzeczywistym czasie, odtwarzanie i udostępnianie plików.Nowy tryb Auto Low Light.HERO3+ Black Edition posiada o 33% zwiększoną ostrość obrazu dzięki ostrzejszej optyce i dwukrotnej redukcji artefaktów obrazu. KEY CAMERA SPECS
  • 1080p60 / 960p100 / 720p120 fps
  • 4Kp15 / 2.7Kp30 / 1440p48 fps
  • 12MP / 30 fps Burst
  • SuperView Mode
  • Auto Low Light Mode
  • GoPro App + Remote Compatible

HERO3plusBlackEdition_cluster.jpg.c66b7072059344d92899e4c3850844fa.jpg

black-plus-edition-5425f89db1109a392753225d1adc580d.jpg.7619dcb3284f7ff6ba019002640fd3ce.jpg

large_Smaller_actual.jpg.6c12d9034cdfa4b4e0af655883083ad1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta bateria ciekawe czy będzie lepsza

Raczej nie bo baterie są identyczne (tak sądze) chyba że poprawili drenaż baterii w 3+, mam w domku hero2 i hero3 black, w tej pierwszej bateria wytrzymuje spokojnie 2,5h materiału 720p 60kl/s a hero3 black umiera mi po około 1h z małym plusem te same parametry nagrywania przy wyłączonym wifi, wiadomo że pod względem możliwości to te dwa modele dzieli przepaść ale do hero3 musowo drugą baterie trzeba dokupić.

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak zamówiłem Drift HD Ghost ;-)

Dawaj znać jak się spisuje itd. Ja wcześniej conieco próbowałem tworzyć, najpierw "kalkulatorem", potem aparat, w końcu kamerka HD "imprezowa", i przymierzam się właśnie do drifta HD Ghosta.

We wpisach w profilu moja historia "filmografia" zachęcam do .....zobaczenia różnicy. Hehe , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to u mnie czeka Drift Ghost za nowa 1399 zł - dla zainteresowanych faktura VAT

Ja już zakupiłem ( w tej cenie z kartą 16 GB) jakieś 3 tyg temu ale jeszcze nie testowałem, mam zamiar jeszcze kupić szelki oraz uchwyt na kierownicę oraz zastanawiam się czy brać Drift HD Power Pack czy też ładowarkę i dodatkową baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zakupiłem ( w tej cenie z kartą 16 GB) jakieś 3 tyg temu ale jeszcze nie testowałem, mam zamiar jeszcze kupić szelki oraz uchwyt na kierownicę oraz zastanawiam się czy brać Drift HD Power Pack czy też ładowarkę i dodatkową baterię.

Ja mam Power Pack i jest genialny! Naładujsze kamerę, telefon i resztę elektroniki przez USB. A jak dokupisz długi kabel USB, to możesz podłączyć kamerę zamontowana na kasku i filmować cały dzień!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj znać jak się spisuje itd. Ja wcześniej conieco próbowałem tworzyć, najpierw "kalkulatorem", potem aparat, w końcu kamerka HD "imprezowa", i przymierzam się właśnie do drifta HD Ghosta.

We wpisach w profilu moja historia "filmografia" zachęcam do .....zobaczenia różnicy. Hehe , pozdro

Ja w zeszłym roku też walczyłem na stoku z taką zwykłą kamerą ( Sony) Mała bo mała , obraz fajny ale ciężko jechać trzymając w ręku kamerę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Power Pack i jest genialny! Naładujsze kamerę, telefon i resztę elektroniki przez USB. A jak dokupisz długi kabel USB, to możesz podłączyć kamerę zamontowana na kasku i filmować cały dzień!

Też myślałem o Power Pack. Jednak zdecydowałem się na dodatkową baterię i ładowarkę . Ładowarkę udało mi się kupić tanio nie oryginalną ale działa ;-) . Nie wyobrażałem sobie jazdy w kamerą na kasku z kablem od Power Pack-a ;-) . Ale samo rozwiązanie fajne , szczególnie jak piszesz , że można podładować inne urządzenia przez USB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Power Pack i jest genialny! Naładujsze kamerę, telefon i resztę elektroniki przez USB. A jak dokupisz długi kabel USB, to możesz podłączyć kamerę zamontowana na kasku i filmować cały dzień!

Można do tego wsadzić baterię z kamery i wrzucić taki zestaw do plecaka (w czasie jazdy - niech sie ładuje) ?

Może zauważyłeś ile trwa naładowanie Power Pack'iem wyładowanej całkowicie baterii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku też walczyłem na stoku z taką zwykłą kamerą ( Sony) Mała bo mała , obraz fajny ale ciężko jechać trzymając w ręku kamerę ;-)

No walka ciężka z tym jest ale da się przyzwyczaić. I fakt że z godziny materiału da się wykorzystać 5 minut, hehe. Ale po kilku próbach w miare udało się zmontować....

Więc czekam na śnieg i będę walczył dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł mój "duszek " i zaczynam zabawę , żeby na stoku nie tracić na to czasu :)

Jakie polecacie ustawienia? 1080p / 30 czy np. lepiej 960p/50 ? Kąt widzenia 170 czy 127 ? Format zapisu mov. czy mp4 ? Proszę Was o Wasze doświadczenia i pomocne uwagi szczególnie do filmowaniu na nartach . Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...