Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Hextor napisał:

Eeee a po co budowali tą kładkę jak trzeba było ją przebudowywać od razu?

Przecież za swoje nie robią, tylko za państwowe to za rok przebudują jeszcze raz. Ktoś tutaj mówił, że trzeba mieć pojęcie w prowadzeniu ośrodka narciarskiego...a tu trzeba mieć pojęcie w prowadzeniu biznesu - jakiegokolwiek. Taki sam sens jest budowy nowego krzesła, które w gorsze zimy będzie nas wozić tylko raz na górę i raz na dół, bo trasa wzdłuż niego nie ma naśnieżania i możesz jedynie na nią popatrzeć, zamiast na niej pojeździć.

Pan Kotowicz jest strategiem biznesu.

Edytowane przez ptk89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ptk89 napisał:

Przecież za swoje nie robią, tylko za państwowe to za rok przebudują jeszcze raz. Ktoś tutaj mówił, że trzeba mieć pojęcie w prowadzeniu ośrodka narciarskiego...a tu trzeba mieć pojęcie w prowadzeniu biznesu - jakiegokolwiek.

Pan Kotowicz jest strategiem biznesu.

Powiem tak

Dobry biznes plan i pratycznie wszystkie możliwe granty do wyciągnięcia(są takie osoby króre się tym zajmują zawodowo i pan Kotowicz ma do nich dostęp :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy ktoś ze stałych bywalców/mieszkańców/wtajemniczonych wie dlaczego nawet przy takiej zimie jak w tym roku, nadal nieczynna jest Kaskada ze szczytu na Jaworzynę?

Rok temu w marcu puściłem się tam i na tym dużym uskoku była trawa do pasa i sporo lodu. Ten uskok wydawał się wtedy ciężki do przygotowania by śnieg tam się trzymał. To może być problem z przygotowaniem tej trasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2017 o 14:28, ptk89 napisał:

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale otwarta już jest cała czarna FIS :)

Musiałem to zobaczyć

Dojazd przed 8:00 bez korków ,dwie zmiany na światłach do BSA

Dodano 3 kasę i automat do zwrotu kart.

P1040729.JPG)

P1040730.JPG

Jaworzyna kolejka do taśmociągu :)

P1040731.JPG

Tem na dole -10 na szczycie 0

P1040737.JPG

P1040744.JPG

To miejsce gdzie czasami ściągają narty i schodzą pieszo, słyszałem ,,przecież w Białce jeździłem czerwoną"

P1040745.JPG

Jaworzyna

P1040747.JPG

Fis

P1040748.JPG

Końcówka FIS i mostek

P1040750.JPG

Za mostkiem na którym lepiej się nie rozpędzać-duże muldy,

P1040751.JPG

Meta

P1040752.JPG

P1040753.JPG

Zjazd FIS do samego dołu super długa trasa bardzo nam się podobał, w przyszłym sezonie przy nowych krzesłach przyjadę częściej.

O 11:00 na wjeździe do Szczyrku korek ok 1godz, od  stacji BP w Buczkowicach.

 

Edytowane przez surfing
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

O 11:00 na wjeździe do Szczyrku korek ok 1godz, od  stacji BP w Buczkowicach.

 

Nie lepiej wjeżdżać do Szczyrku od strony Rybarzowic? Zjeżdżamy z S1 przy Rybarzowicach, potem kawałek ul. Bielską, skręcamy w prawo do głównej drogi i dojeżdżamy do Szczyrku od Rybarzowic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...