Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, hupon napisał:

   Ja na ten sezon plan mam taki: samochodem z domu o 7;20, pod gondolą o 7:40, przebieram buty, busem 2 przystanki pod wyciąg na Skrzyczne, tam trochę pojeżdżę, potem przez Małe Skrzyczne do Czyrnej, następnie Solisko, Juliany i koło 16-ej na parking i do domu.

Do czasu połączenia, jest to najlepsza opcja moim zdaniem. Na FB coś piszą, że może będzie rozwiązany problem komunikacji między ośrodkami (być może darmowe skibusy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 20:22, leitner napisał:

COS do dołu jeździł ostatnio w sezonie 16/17 ;) 

Nie bądź żenujący! ile jeździli 2 czy 3 tygodnie?

PS. jak można stawiając taką inwestycję nie zrobić naśnieżania?????

PS2. to jest marnotrawstwo publicznych pieniędzy!  

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety??? 

Ja myślę że wystarczy reklamy tego komunistycznego ośrodka na naszym forum bo... bo nie warto! 

Przyjadą ludzie z innych regionów kraju, którzy nie muszą być na bieżąco z klimatem Beskidów i uwierzą w bajeczki o jeżdżeniu do dołu.

Ludzie! tam nie ma i nigdy nie było śniegu!

PS. Nie no sory pamiętam takie zimy ale było to uchuchuchu temu!

PS2. Ja mam nadzieje że jak TMR zrobi kasę na SONie to kupi i COS i wtedy będziemy mieli mini Chopok w Polsce! Amen

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość z Was wie co jest moją miłością. I pewnie większość sezonu tam spędzę ale...

To w Szczyrku stawiłem pierwsze kroki na ski. 

COS, SON, Pilsko! ze wskazaniem zdecydownie na ten ostatni. 

I zdecydowanie wykupię GOPSS ze Szczyrkiem, a że wieczorne płatne no... to boli ale jak sezon za darmo to wieczór już jakoś odżałuje 

PS. pewnie nie raz spotkamy sie na SONie

PS. Pozdrawiam wszystkich popierdoleńców narciarskich ? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jutro otwarcie dla zwykłych śmiertelników. Chciałoby się jakiegoś gratisowego dnia, ale na to akurat nie liczę. Chciałbym gdzieś jednak przeczytać sobie cennik i pojechać w niedzielę, ale nigdzie nie ma informacji ile taka zabawa będzie kosztowała. Wie ktoś może coś??? Stronka COS to wg mnie jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czepek napisał:

Rozumiem, że jutro otwarcie dla zwykłych śmiertelników. Chciałoby się jakiegoś gratisowego dnia, ale na to akurat nie liczę. Chciałbym gdzieś jednak przeczytać sobie cennik i pojechać w niedzielę, ale nigdzie nie ma informacji ile taka zabawa będzie kosztowała. Wie ktoś może coś??? Stronka COS to wg mnie jakaś pomyłka.

http://szczyrk.cos.pl/2672/kolej-czynna-informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sapient napisał:

Złośliwy by się przyczepił, że najwyraźniej nie dostosowali godzin otwarcia do nowych realiów:

Pierwszy wjazd z dolnej stacji na Jaworzynę  -  9:00
Pierwszy wjazd z Jaworzyny na Skrzyczne - 9:15

Takie godziny były ok. bo dolna kolej jak się nią ruszyło o 9-tej to jechała 15 minut. Teraz po zmianie coś koło 7-miu, więc wyjeżdżając o 9-tej, będzie się na Jaworzynie już o 9:07. No i co teraz biedny człowiek pocznie przez 8 minut zanim otworzą odcinek z Jaworzyny na Skrzyczne :D

P.S. Dawno tego nie pisałem... niech mnie ktoś uszczypnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cosworth240 napisał:

Takie godziny były ok. bo dolna kolej jak się nią ruszyło o 9-tej to jechała 15 minut. Teraz po zmianie coś koło 7-miu, więc wyjeżdżając o 9-tej, będzie się na Jaworzynie już o 9:07. No i co teraz biedny człowiek pocznie przez 8 minut zanim otworzą odcinek z Jaworzyny na Skrzyczne :D

P.S. Dawno tego nie pisałem... niech mnie ktoś uszczypnie...

 

To jest czas przewidziany na oglądanie stacji pośredniej, spacerek dookoła dwóch peronów jak znalazł :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa kolej na Skrzyczne - wygodnie ale problem z przenoszeniem roweru przez barierki na dole pozostał bez zmian. Na górze trochę lepiej. Bariery otwarte dla wysiadających. Tą sprawę jeśli już nie kwapią się do pomocy w zawieszeniu i zdjęciu roweru z haka powinni rozwiązać. Ciekawe, skoro haki są zamontowane, to jak ten rower ma znaleźć się na peronie. Przecież pod bramką się nie zmieści. Może ktoś mógłby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Wyjazd na górę dwoma odcinkami trwa 20min.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Góral spod Skrzycznego said:

Nowa kolej na Skrzyczne - wygodnie ale problem z przenoszeniem roweru przez barierki na dole pozostał bez zmian. Na górze trochę lepiej. Bariery otwarte dla wysiadających. Tą sprawę jeśli już nie kwapią się do pomocy w zawieszeniu i zdjęciu roweru z haka powinni rozwiązać. Ciekawe, skoro haki są zamontowane, to jak ten rower ma znaleźć się na peronie. Przecież pod bramką się nie zmieści. Może ktoś mógłby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Wyjazd na górę dwoma odcinkami trwa 20min.

To jest ewidentna niedoróba. Rower powinno się przeprowadzać obok kołowrotka przez taki pagórek, tak jak jest w ośrodkach zimowo-rowerowych np. w Saalbach. Ale obecne rozwiązanie  z przesuwaną barierką (podobną do takiej co rozdziela demonstrantów od policji) to być może brak zaufania do ludzi, których można podejrzewać, że będą na lewo przechodzić bez kasowania biletów.

A tak jest obecnie na COS, stacja na samym dole

20170910_101932.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andy-w napisał:

To jest ewidentna niedoróba. Rower powinno się przeprowadzać obok kołowrotka przez taki pagórek, tak jak jest w ośrodkach zimowo-rowerowych np. w Saalbach. Ale obecne rozwiązanie  z przesuwaną barierką (podobną do takiej co rozdziela demonstrantów od policji) to być może brak zaufania do ludzi, których można podejrzewać, że będą na lewo przechodzić bez kasowania biletów.

A tak jest obecnie na COS, stacja na samym dole

20170910_101932.jpg

Tego przejścia po 9,00 nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...