Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego, że w grudniu i styczniu zimy są kiepskie, już się przyzwyczailiśmy, ale na ogół przychodziły z opóźnieniem i nadrabiały w lutym i marcu. Tym razem to już chyba koniec marzeń o otwarciu "Kaskady", Kopy w Karpaczu, "Ścianki" na Szrenicy (a nawet Lollobrygidy), czy Goryczkowej na Kasprowym. Nawet wysokość n.p.m nie gwarantuje śniegu. Prawie cała ta zima to ok. +7 stopni na nizinach i trochę zimniej w górach. Do tej pory każdego roku zdarzały się choć na chwilę mrozy do -15 stopni, teraz może było ledwo kilka dni lekko poniżej zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, surfing napisał:

Krzysiek, chyba lepiej zjeżdżać do Mety Fis do końca przez  Kanion na mostek i niebieską.

W prawo do mostka było już mocno dziś rozjeżdżone, pojechałem w lewo niebieską cały czas do dołu - było bardzo ok. Drugi raz, też w lewo, ale przeskoczyłem na czerwoną, koło domku i pod kanapę. Tu było już mocno zryte i raczej słabo ze śniegiem. W dół przez mostek nie jechałem, zakładałem, że tam będę musiał się wypinać, a te "moje" 2 warianty wyszły bez wypinania się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bemek napisał:

Jakieś informacje o warunkach na ten weekend ?  trochę  dosypało więc  powinno być ciut lepiej ?

Jest lepiej :) 

5 godzin temu, marcinn napisał:

Miało być Pilsko, ale czas nie pozwolił....

A było całkiem sympatycznie i bez kolejek w Szczyrku

Jak w nocy wszystko pięknie ratraki ubiją 🙄 i się solidnie zwiąże to będzie jutro jazda

Już przebieram nogami

Bo dziś było trochę turowania w sprzęcie zjazdowym że względu na świeży opad

Oczywiście pojeździłem i to solidnie

IMG_20200228_092728.jpg

IMG_20200228_092906.jpg

IMG_20200228_093002.jpg

IMG_20200228_093830.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu dużo. Tylko że COS to samo jak SMR też z rana nie widział ratraka. Na Ondraszku ludzie stawali taki zasypany, plus śnieg tępy.  Fisem nie jechałem. Najgorzej na tych łącznikach. Ręce mnie bolą od kijkowania. To był bardzo głupi pomysł przemieszczać się między osrodkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stusi napisał:

Śniegu dużo. Tylko że COS to samo jak SMR też z rana nie widział ratraka. Na Ondraszku ludzie stawali taki zasypany, plus śnieg tępy.  Fisem nie jechałem. Najgorzej na tych łącznikach. Ręce mnie bolą od kijkowania. To był bardzo głupi pomysł przemieszczać się między osrodkami. 

jutro wiatr zamyka ośrodek, co do odpychania - 10 zl kosztuje smarowanie nart (maszynowe, starcza), jakbyś dał tobyś nie odpychał się kijkami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DMM napisał:

jutro wiatr zamyka ośrodek, co do odpychania - 10 zl kosztuje smarowanie nart (maszynowe, starcza), jakbyś dał tobyś nie odpychał się kijkami...

 

Gwarantuje Ci, że przy tej ilości mokrego śniegu i kompletnie płaskiej trasie choćby nie wiem jaki smar dać i tak byś nie pojechał. Wszyscy mieli zabawę z kijami. Co do wiatru to rzeczywiście prognozy niepokojące, ale na razie w ogóle nie wieje. Cisza totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bemek napisał:

Jaki wiatr  chyba w gaciach ?  jutro zapowiadają maks  30km /godzinę

Ma wiać solidnie. Podobne podmuchy jak dokładnie tydzień temu w sobotę. Około godz 10 COS drugi odcinek  i SON Kope   wyłączył co dało solidne kolejki ludu niżej.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pasazer85 napisał:

Również koniec zabawy na ten sezon :/ 

Gdzie to podają? Bo pół godziny temu sprawdzałam, a tuż przed 15 dzwoniłam i mówili, że jutro i w weekend będzie otwarte, tyle że jazda tylko wzdłuż orczyka! 

O masz ci los, jest komunikat :( 

Edytowane przez Maria
Nowe info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...