Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2022 o 16:57, Mops napisał:

Dzisiejsze warunki na COS na Widokowej... 

Wg mnie trasa powinna być zamknięta, kamień na kamieniu, trasa nie do jazdy. 

Widokowa 25 jest zamknięta poniżej Jaworzyny, czyli zjazd na własną odpowiedzialność. http://www.skrzyczne.cos.pl/warunki.html#mapa-tras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, pejot napisał:

Szok Fis otwarty do samego dołu :) Prawie wszystko otwarte oprócz górnej Kaskady drugi szok.

Pytanie jakie warunki od końca Dolin ?

A co z talerzykiem ma Dolinach bo dalej nie działa? 

Edytowane przez PavloS_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jack78 napisał:

Talerzyk nie działa, warunki w dole słabe, szczególnie w kanionie i na połączeniu z niebieską.  https://youtu.be/A_aVCHCzDaQ

Jeśli nagranie i nartowanie z 05.02 to do dziś znowu sporo śniegu spadło. Pewnie jest już lepiej. Myślę o czwartku(okienko pogodowe). Dziś i jutro znowu ma dopadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, francuz napisał:

Jeśli nagranie i nartowanie z 05.02 to do dziś znowu sporo śniegu spadło. Pewnie jest już lepiej. Myślę o czwartku(okienko pogodowe). Dziś i jutro znowu ma dopadać.

Dziś w nocy ma padać deszcz w Szczyrku, to raczej nie pomoże dolnym odcinkom... Jak będziesz w czwartek, to daj znać jak warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jack78 napisał:

Talerzyk nie działa, warunki w dole słabe, szczególnie w kanionie i na połączeniu z niebieską.  https://youtu.be/A_aVCHCzDaQ

Świetne nagranie. Cały czas byłem przekonany, że na dole też sporo śniegu jest a tu rzeczywiście nie wygląda to zbyt ciekawie. W mieście odwilż? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stusi napisał:

Świetne nagranie. Cały czas byłem przekonany, że na dole też sporo śniegu jest a tu rzeczywiście nie wygląda to zbyt ciekawie. W mieście odwilż? 

Tak, w mieście ciągle na lekkim plusie. Tylko nocami kręci się koło 0, -1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tankowiec napisał:

Dzisiaj pogoda i warunki sztos (nareszcie nie wiało). Do godziny 10.00 twardo i beton. Możliwy zjazd przez kanion do samego dołu. Tylko że poniżej Hiltona trzeba uważać na minerały i przetopy. Doliny nadal nie czynne (podobno brak ludzi do obsługi).

Też slyszalem ze niema kto obsługiwać hmm..., myślę że raczej awaria tam jest czy coś bo we wtorek coś grzebali przy dolnej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tankowiec napisał:

Dzisiaj pogoda i warunki sztos (nareszcie nie wiało). Do godziny 10.00 twardo i beton. Możliwy zjazd przez kanion do samego dołu. Tylko że poniżej Hiltona trzeba uważać na minerały i przetopy. Doliny nadal nie czynne (podobno brak ludzi do obsługi).

Tak, zrobił się z tego powszechny problem. W Wiśle mówili o tym samym: nie ma chętnych do obsługi orczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dlatego tym bardziej szkoda, że nie udało się porządnie przygotować tras do samego dołu w styczniu. Bo jak widać pogoda nie jest zła i trasy na SMR trzymają się nieźle. Na COS powinno być tak samo. A wiadomo, że teraz już nie opłaca się śnieżyć na koniec sezonu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stusi napisał:

przygotować tras do samego dołu

 

Tuesday 8 March

 
 
Display for hour-by-hour forecast.
Time Weather Temp. Precip. mm Wind speed m/s Wind desc.
01–07
snow
-4°
2.6
2 m/s from north west2
 
Light breeze from north west
07–13
snow
-4°
2.7
5 m/s from north5
 
Gentle breeze from north
13–19
snow
-2°
1.7
4 m/s from north east4
 
Gentle breeze from north east
19–01
snow
-4°
1.8
3 m/s from north east3
 
Light breeze from north east
Sunrise
06:12
Sunset
17:37

Dosypie na dole ;) po świeżym zjedziesz.

Pozdrawiam
mirekn
Edytowane przez mirekn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja k.... nie rozumiem co to znaczy nie ma ludzi do obsługi? Naprawdę nie znajdzie się nikt na zlecenie, powiedzmy za 30 zł godzina, żeby obrobić ważny dla ośrodka wyciąg? Wszędzie można znaleźć kogoś do obsługi, a na COS się nie da? Bo co? Bo państwówka i po prostu nie da się, bo się nie da?

Edytowane przez tresor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...