Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Maria napisał:

Pytanie do odważnych, którzy bywają w Szczyrku w weekendy. Czy spodziewacie się jutro w COS-ie dużych tłumów? Jasne, że nie będzie jak w czasie ferii, ale warunki zapowiadają się doskonałe, mogą się okazać dużą pokusą. Zdaje się, że w zeszły weekend nie było tragicznie, ale nawet w poniedziałek trochę luda się zjechało koło 10... A ja nie cierpię jeździć w tłumie...

Jutro masz zawody na SMR, więc ludzie mogą uciekać na COS.

https://www.szczyrkowski.pl/atrakcje/eventy/szczyrk-ski-cup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

Jutro masz zawody na SMR, więc ludzie mogą uciekać na COS.

@Mariaspokojnie jedz na Skrzyczne, zwłaszcza że FIS otwarta i orczyk na szczyt, do 11 będzie jazda bez kolejek.

Zawody w SMR na trasie 2 na Małym Skrzyczne, raczej nie zakłócą ruchu na kanapach.

Edytowane przez surfing
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka do niebieskiej kanapy w SMR o 9:36 dzisiaj. 

Do pozostałych podobne. 

Do gondoli kolejka na 10 minut stania. 

Na COS dojechałem około 12 i kolejka do krzesła była kilkuminutowa, gdy po zawodach otwarli FIS kolejka do orczyka kilka osób czyli na bieżąco. 

IMG_20220311_093623.jpg

IMG_20220311_093630.jpg

Edytowane przez rafano
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, surfing napisał:

@Mariaspokojnie jedz na Skrzyczne, zwłaszcza że FIS otwarta i orczyk na szczyt, do 11 będzie jazda bez kolejek.

Zawody w SMR na trasie 2 na Małym Skrzyczne, raczej nie zakłócą ruchu na kanapach.

Poszłam spać z kurami, więc nie zauważyłam rady. Pojechałam na Sihelne (nie dalej, po południu robota...). Było pusto, a warunki idealne :D :D :D , Pewnie każde wyjście było dobre.

Jeśli chodzi o Covid, Słowacy niczego nie sprawdzają, ale co do zmian w przepisach, nie wiem - jestem zaszczepiona 3 razy i zaejestrowałam się na wjazd, więc nie miałam potrzeby się dowiadywać :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria napisał:

Poszłam spać z kurami, więc nie zauważyłam rady. Pojechałam na Sihelne (nie dalej, po południu robota...). Było pusto, a warunki idealne :D :D :D , Pewnie każde wyjście było dobre.

Jeśli chodzi o Covid, Słowacy niczego nie sprawdzają, ale co do zmian w przepisach, nie wiem - jestem zaszczepiona 3 razy i zaejestrowałam się na wjazd, więc nie miałam potrzeby się dowiadywać :) 

Słowacy już jakiś czas temu znieśli "paszporty Polsatu", więc trud (chyba, bo informacje medialne nie zawsze się sprawdzają) niepotrzebny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - jakich warunków się spodziewacie na 19-22? Niestety musiałem przełożyć wyjazd z minionego weekendu na nadchodzący a tutaj się zrobiło po 10 stopni dzień w dzień, jeszcze nocne przymrozki trochę ratują. Myślicie, że będzie się dało pojeździć? Czy jak już to tylko z rana? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tankowiec napisał:

20.03.2022 Szczyrk kończy sezon. Na pewno na BSA to już ostatni weekend (info z pejsa). Tydzień temu COS na 100% miał kręcić jeszcze do 20-stego. 

To fatalna wiadomość. Patrząc na warunki, myślałam, że będą działali choć do końca marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 08:00, koliber napisał:

Ale ta Golgota się teraz wąska wydaje, w porównaniu do reszty poszerzonych tras. A dawniej było na odwrót.

Na dole jest wąska, u góry - nie, jest całkiem szeroka. To złudzenie. Nie jest tak źle.

Niemniej to nie trasa na 3000 os./godz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tankowiec napisał:

20.03.2022 Szczyrk kończy sezon. Na pewno na BSA to już ostatni weekend (info z pejsa). Tydzień temu COS na 100% miał kręcić jeszcze do 20-stego. 

Dzięki za info. Ja się jeszcze dowiadywałem mailowo w SMR. Podobno w terminie 19-22, o który pytałem jeszcze planują jazdę i dosniezanie przy minusie. Natomiast jazda wieczorna już tylko w weekendy.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, udarr napisał:

Dzięki za info. Ja się jeszcze dowiadywałem mailowo w SMR. Podobno w terminie 19-22, o który pytałem jeszcze planują jazdę i dosniezanie przy minusie. Natomiast jazda wieczorna już tylko w weekendy.

Bilety sprzedają do 31 marca w promocji za punkty.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, udarr napisał:

Hej - jakich warunków się spodziewacie na 19-22? Niestety musiałem przełożyć wyjazd z minionego weekendu na nadchodzący a tutaj się zrobiło po 10 stopni dzień w dzień, jeszcze nocne przymrozki trochę ratują. Myślicie, że będzie się dało pojeździć? Czy jak już to tylko z rana? Dzięki za pomoc.

Dziś w ciągu dnia było niby ciepło, ale w cieniu na Ondraszku jeszcze o 13 było twardo jak nim jechałem. Jako, że zjechałem na dziko na sam dół (oprócz ostatniej skarpy), spodziewam się, że w ten weekend będzie normalnie powyżej Jaworzyny. Będę tu do środy, to dam znać, jak się zmienia ;) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...