Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk - COS Skrzyczne


naczos

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiadam, że następny widowiskowy etap, to będzie zakładanie liny :)

Pamiętam, że gdy na Hali Gąsienicowej zakładano linę, to brało w tym udział ok. 700 żołnierzy.

Jestem ciekaw, jak to się obecnie robi.

Obecnie mniej więcej tak;

[video=youtube;MC02R5qPEeU]

A w Wagrain np.też robił przy tym kopter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płaskim i przy pomocy dźwigu, to każdy by potrafił :)

Wysoko w górach i na stoku, to całkiem inna zabawa.

Zwłaszcza z tym helikopterem to musiała być wyższa szkoła jazdy.

No to masz nie na płaskim tylko właśnie w Wagrain.

Zarezerwuj sobie troszkę czasu :laughing:bo kilka tych galerii jest do obejrzenia.

http://www.g-link.at/de/aktuelles/fotos

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim! :)

Tak,chciałem powiedzieć więcej,ale wywiad był krótki,do tego puścili tylko krótką wypowiedź. :redface:

Samemu też zadebiutowałem jako filmowiec i nakręciłem kilka filmików.Powinny być w jakości HD.

Pierwszy z nich:

[video=youtube;0DrpbET3IG4]

Ten kręciłem z daleka i pod światło,następne zrobiłem spod śmigłowca,więc pewnie będą ciekawsze.

Niestety "szybki" internet z T-mobile powoduję,że jeden filmik wgrywa się dobre 4 godziny! :mad::

Także uzbroić się w cierpliwość! :wink:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak i co ustawić na youtube,żeby filmy były przesyłane w jakości HD?

Jeden tak poszedł,następny już w rozmiarze minimalnym :confused:: i 4 godz. w d... :mad:: :sorrow:

Wysyłany na YT jest w takiej rozdzielczości, w jakiej poślesz. Natomiast przy ściąganiu automatycznie wyświetla się w takiej rozdzielczości, na jakie pozwala łącze odbiorcy.

Ewentualnie co zrobić,żeby nie wyświetlały się moje imię i nazwisko tylko nick?

Założyć konto na nicka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłany na YT jest w takiej rozdzielczości, w jakiej poślesz. Natomiast przy ściąganiu automatycznie wyświetla się w takiej rozdzielczości, na jakie pozwala łącze odbiorcy.

Przy pierwszym filmiku automatycznie włączyła się mniejsza rozdzielczość (przy odtwarzaniu),ale mogłem ją zmienić,przy drugim nie było takiej opcji,więc go usunąłem. :confused:: Nie wiem jak zapobiec takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wreszcie wszystko ok,ale trochę wrzodów w żołądku przybyło... :biggrin:

Ten filmik kręcony dość blisko.Wywiało wszystkich tylko nie mnie... :wink:

[video=youtube;nqoMXUJK-Dk]

[video=youtube;e7meRRFMKnQ]

Miłego oglądania.

:)

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze w COSiu "błysnęli" by jeszcze oświetleniem takiego FISa i otwartym stokiem w sezonie do 22:00 i nabiją kasiorki ładnie. Ofkoz ten FIS i tak około 14 już miał mało wspólnego z pięknie przygotowaną trasą ale zamknąć ją na godzinke i puścic ratrak tak od 15 chyba by mozna było. Takie szusowanie wieczorkiem ma mega wypasiony klimacik.

Jeszcze dodac nowa,szybszą kolejke która nas wyciągnie na Jaworzyne i dodać taką o której już ktoś pisał wyżej. Obsługujaca calusieńkiego FISa i wszyscy będą zadowoleni.

Zeszły sezon może nie jest idealnym przykładem bo przez naprawdę krótki okres dało się bezpiecznie zjechać na sam dół (bezpiecznie dla sprzętu) ale w poprzednich można było zauważyć kilka grup miłośników śniegu.

Pierwsza jeździla sobie od Jaworzyny w dół. Bo u góry za zimno, za mocno wieje itd.

Druga ze szczytu do Jaworzyny. Bo u góry lesze warunki i mniej ludzi.

No i trzecia, najwytrwalsza która chciała jak najdłużej cieszyć się jazdą ze szczytu na sam dół. Swoją drogą hardkory nieziemskie, bo żeby potem wyjechać na samą górę trzeba było 30 minut spokojnie poświęcić.

Jeszcze inni wytyczali własne trasy.

Co się zmieni teraz? Większość tych ludzi z poprzednich sezonów będzie śmigało ze szczytu na jaworzyne. Ci którzy nie jeździli w tym sezonie bo warunki były kiepskie, teraz przyjadą jeździć ze szczytu bo zamiast 20 minut na wietrze przy grubym minusie będą mieli tylko 5 minut bez wiatru. No i trzeba dodać jeszcze multum ludzi którzy do tej pory omijali szerokim łukiem Szczyrkowskie skanseny, skuszeni nowiusieńką kanapą.

Czyli będą Tłuuumyyyyy.

A nam pozostaje trzymać kciuki za to żeby te tłumy przełożyły się na kolejne inwestycje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek fajnie jak sie coś robi i jeszcze za to nieżle płacą

Ale myśle że licencja to nie taka łatwa sprawa a i siano za nia pewnie nie małe :rolleyes::

Na początek 12 000 zł za kurs... :eek: Na śmigłowiec 20 000 zł!

Od jakiegoś czasu się interesuję,ale najpierw trza sporo kasy wyłożyć.

PS.Kurs na Jumbo Jet-a kosztuję ok 150 000 zł !!! Tak dla pocieszenia... :tongue: Ale zarobki szybko to rekompensują... :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same myśli mi przeszły... :wink:

Robota trudna,ale przyjemna!

Ostatnio chodzą za mną myśli,żeby zrobić licencję pilota... :)

Zapomnij. Najśmieszniejsze (albo najsmutniejsze, albo najgłupsze - niech każdy wybierze co pasuje mu najbardziej) jest to, że Słowacy robią nie dlatego że są najlepsi (choć jak najbardziej są dobrzy i doświadczeni), ale problem w tym, że w naszym ukochanym kraju od paru lat nie wolno takich usług wykonywać naszymi śmigłowcami :redface: . Słowacy załatwili sobie że ich Mi-8 bez problemu może latać po całej unii i robić usługi, a nasze Mi-8 ni cholery, bo jak zwykle u nas: przepisy unijne nam nie pozwalają. Żyć nie umierać..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...