Narty - skionline.pl
Jump to content
naczos

Szczyrk - COS Skrzyczne

Recommended Posts

2 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie ma jej od lat. To chyba był dolny odcinek niebieskiej, leciał (jadąc do góry) po ... prawej stronie kolei linowej. Tak myślę, wystarczy stare mapy odkopać, z czasów, jak jeszcze ten równoległy orczyk był (lata 80.)

Ta miała numer 21 

24 to dzisiejsza 25 

• Thanks 1

14 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie ma jej od lat. To chyba był dolny odcinek niebieskiej, leciał (jadąc do góry) po ... prawej stronie kolei linowej. Tak myślę, wystarczy stare mapy odkopać, z czasów, jak jeszcze ten równoległy orczyk był (lata 80.)

Przeglądałem stare mapy w internecie, mam jedną w domu gdzie jest jeszcze Beskidek i Zapalenica. Nigdzie nie ma trasy 24, w dół jest tylko z niebieskich 25 i 21.

• Like 1

48 minut temu, Mops napisał:

Przeglądałem stare mapy w internecie, mam jedną w domu gdzie jest jeszcze Beskidek i Zapalenica. Nigdzie nie ma trasy 24, w dół jest tylko z niebieskich 25 i 21.

Cześć

Kiedyś był wariant Widokowej sprowadzający trawersami aż do centrum Szczyrku w okolice parkingu mniej więcej na wysokości Żylicy (sklepu) ale po drugiej stronie Żylicy (rzeki) - może to było 24. A nartostradę Relax ktoś pamięta? Jak wrócę dio domu spróbuje znaleźć stare mapy.

Pozdro

Pozdro

• Like 1
  • Thanks 2

10 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Kiedyś był wariant Widokowej sprowadzający trawersami aż do centrum Szczyrku w okolice parkingu mniej więcej na wysokości Żylicy (sklepu) ale po drugiej stronie Żylicy (rzeki) - może to było 24. A nartostradę Relax ktoś pamięta? Jak wrócę dio domu spróbuje znaleźć stare mapy.

Pozdro

Pozdro

@Mitekmam nadzieję że coś znajdziesz. A gdzie była ta nartostrada Relax? 

• Like 1

23 minuty temu, Mops napisał:

@Mitekmam nadzieję że coś znajdziesz. A gdzie była ta nartostrada Relax? 

Cześć

He he a myślisz, że ja dokładnie pamiętam. Nawet nie jestem pewien czy czegoś nie pomyliłem. To było jednak ponad 30 lat temu...

Pozdro

• Like 2

W dniu 20.10.2019 o 20:46, fredek321 napisał:

1. Termin wykonania zadania: do dnia 10 grudnia 2019 roku.

Jakiego zadania będzie coś nowego w COS-ie?

W dniu 21.08.2019 o 21:11, Mitek napisał:

Cześć

He he a myślisz, że ja dokładnie pamiętam. Nawet nie jestem pewien czy czegoś nie pomyliłem. To było jednak ponad 30 lat temu...

Pozdro

Jeśli mnie pamięć nie myli, to Relaks zaczynał się na Dolinach a kończył nieopodal Tartaku albo nawet trochę dalej. Była to dość długa nartostrada

W dniu 22.10.2019 o 11:53, brykoski napisał:

Jakiego zadania będzie coś nowego w COS-ie?

W tym sezonie, tymczasowe naśnieżanie Ondaszka od łącznika do Jaworzyny i poprawa naśnieżania na dole - dojazd z Kanionu do dolnej stacji kanapy.

Ale w najbliższych latach.... Niestety nie mogę nic więcej napisać, ale będzie się działo i to bardzo pozytywnie. Oby tylko nikt nie przeszkadzał.

• Like 5

12 godzin temu, JC napisał:

W tym sezonie, tymczasowe naśnieżanie Ondraszka od łącznika do Jaworzyny i poprawa naśnieżania na dole - dojazd z Kanionu do dolnej stacji kanapy.

Ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że ogólnie poprawi się naśnieżanie, dzięki przebudowie pomp i dodatkowym zasilaniu - dzięki temu będzie możliwe podłączenie większej liczby armatek jednocześnie. 

A plany są zacne! Choć prawda jest też taka, że o planach to słyszę odkąd zacząłem się mocniej interesować tematem 2,5 roku temu, a co chwila wychodzą różne niemiłe niespodzianki, przez które wszystko się niesamowicie opóźnia.

W dniu 27.10.2019 o 08:11, JC napisał:

W tym sezonie, tymczasowe naśnieżanie Ondaszka od łącznika do Jaworzyny i poprawa naśnieżania na dole - dojazd z Kanionu do dolnej stacji kanapy.

Ale w najbliższych latach.... Niestety nie mogę nic więcej napisać, ale będzie się działo i to bardzo pozytywnie. Oby tylko nikt nie przeszkadzał.

Dziwne to, że nie możesz nic napisać. Prowadzisz portal narciarski i jesteś poniekąd dziennikarzem/redaktorem, rolą takich osób jest "wyciąganie" informacji i przekazywanie opinii publicznej. Pomijając fakt, że każdy właściciel ośrodka w ramach dobrej komunikacji z klientami powinien takie informacje zamieszczać na swoim www czy social mediach.

Oczywiście to tylko plany jak piszesz, do realizacji pewnie daleko, ale nie zmienia to faktu, że powinno się o tym poinformować z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to pewna koncepcja i plan na przyszłość.

1 godzinę temu, ptk89 napisał:

Dziwne to, że nie możesz nic napisać. Prowadzisz portal narciarski i jesteś poniekąd dziennikarzem/redaktorem, rolą takich osób jest "wyciąganie" informacji i przekazywanie opinii publicznej. Pomijając fakt, że każdy właściciel ośrodka w ramach dobrej komunikacji z klientami powinien takie informacje zamieszczać na swoim www czy social mediach.

Oczywiście to tylko plany jak piszesz, do realizacji pewnie daleko, ale nie zmienia to faktu, że powinno się o tym poinformować z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to pewna koncepcja i plan na przyszłość.

Poniekąd.... Nie prowadzę FAKTu czy SE. Gdybym raz postąpił tak jak napisałeś, nigdy od nikogo nie otrzymałbym żadnej informacji. Nie porównuj mnie do hien czyhających na tanią sensację. Przekazałem Wam optymistyczne wieści i tyle wystarczy. Chciałem, żebyście mieli świadomość, że coś się dzieje dobrego, a we właściwym czasie napiszę o wszystkim.

• Like 8
  • Thanks 1