Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Jeżeli macie ochotę na zabawę w "Typowanie najszybszych" zapraszam do działu Sport.

Nagrody:

1, 2, 3 miejsce koszulka Eurosport

Pamiętajcie, że to zabawa.

PS.

Jako, że system wygrzebałem z archiwum może się zdarzyć, że coś będzie działać inaczej niż powinno. Gdyby coś, to proszę o sygnał!.

Miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie ochotę na zabawę w "Typowanie najszybszych" zapraszam do działu Sport.

Nagrody:

1, 2, 3 miejsce koszulka Eurosport

Pamiętajcie, że to zabawa.

PS.

Jako, że system wygrzebałem z archiwum może się zdarzyć, że coś będzie działać inaczej niż powinno. Gdyby coś, to proszę o sygnał!.

Miłej zabawy!

Więc pierwsze punkty zdobyte :) no i może się na koszulkę załapię ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę spóźniony w swoim poście, ale chciałem podsumować wyniki typowania za weekend w Levi.

Ja typowałem jako pierwszy z Was, aby sprawdzić system, więc kliknąłem co mi myszka wskazała :stupid:.

I dzisiaj sprawdzając do kogo mam wysłać nagrody patrzę, a tu na pierwszym miejscu JC :applause:

Wyniki:

1. JC - 15

2. Dampling Zębowa Wróżka - 13

3. esi70 - 13

4. miraz - 11

Przypominał, że jeżeli dwie osoby uzyskają tę samą ilość punktów wygrywa osoba, która typowała wcześniej.

Ale dostałem cynk on niejakiego JC, że rezygnuje z koszulki, więc nagroda należy się osobie, które zajęła 4. miejsce, którą jeeeeeest MIRAZ :applause:

Gratulacje dla wszystkich za udział w typowaniu i skupiamy się już na zawodach w nadchodzący weekend!

Pamiętajcie, że nagrody przyznajemy za cały weekend!

Dzisiejszy trening zjazdu kobiet możecie śledzić tutaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T

Gratulacje dla wszystkich za udział w typowaniu i skupiamy się już na zawodach w nadchodzący weekend!

Dzisiejszy trening zjazdu kobiet możecie śledzić tutaj

29.11.2013 PŚ zjazd kobiet w Beaver Creek zaczyna się dziś o 18.45 ,a typowanie już zamknięte....

:sad::angry:

czy ja mam coś nieteges w kompie....

może ktoś potwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gut genialna - taka leciutka i zwinna - aż przyjemnie sie patrzyło!

Fajnie oglądać "starą" Goergl na podium :)

Tina M nadal słabo i nadal jest to zastanawiające co jest nie tak.

Odnoszę wrażenie, że to słoneczko dzisiaj dziwnie świeciło dla najlepszych...

Bardzo sie znów cieszę z powrotu Millera (taki szczuplutki) i Feuza (spasiony:eek:).

Szkoda Maxa Franza, który świetnie jechał, ale na koniec dał ... ciała.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...