Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Po Thoenim trzy razy pod rząd PŚ wygrywali jeszcze Stenmark i Mahre, ale tak czy siak było to dawno.

Dla mnie na kolejne sezony faworytem do generalki będzie raczej Pinturault, niż Ligety myślę że także Mayer i Kristoffersen szybko się do niej włączą.

Nasza dwójka liderów mocno osłabła na koniec sezonu i myślę że jutro będzie walka Neureuther kontra Kristoffersen o kulkę, a Hirscher obejdzie się smakiem.

Obyś miał rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Svindala....

A co do Hirschera - brak kryształu w GS to zemsta za słynną już Schladmingową tyczkę :wink:

Szkoda, szkoda Aksela - ale w finałach bardzo pomógł Marcelowi :mad::

Jutro w SL MH musi zdobyć przynajmniej 50 pkt - wtedy będzie miał uczciwie zdobyty PŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sima:angel:coś takiego jak dwa fule zdarza się tylko raz na sezon:eek:a na jutro w/g mnie wielu faworytów już ma fiestę i jutro poprostu się zabawią nartami co poskutkuje wieloma przypadkowymi wynikami i spektakularnym łapaniem tyczek-:biggrin:gorące plaże Emiratów czekają:cool::kolego ROCH ZDJĘCIA,ZDJĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny stan trasy uniemożliwia walkę o podium. Końcówka slalomu wygląda jak "Puchar Samotni" Świetni zawodnicy wydają się być słabymi amatorami. Szkoda takich zawodów na koniec sezonu! Wczoraj takie fantastyczne zawody a dzisiaj lipa. Dobrze , że chociarz Felix powalczy z Marcelem o Puchar za slalom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sima:angel:coś takiego jak dwa fule zdarza się tylko raz na sezon:eek:a na jutro w/g mnie wielu faworytów już ma fiestę i jutro poprostu się zabawią nartami co poskutkuje wieloma przypadkowymi wynikami i spektakularnym łapaniem tyczek-:biggrin:gorące plaże Emiratów czekają:cool::kolego ROCH ZDJĘCIA,ZDJĘCIA

Swobodnie :D :D Będą wieczorem!

Dla mnie na kolejne sezony faworytem do generalki będzie raczej Pinturault, niż Ligety myślę że także Mayer i Kristoffersen szybko się do niej włączą.

Mam zdecydowanie podobne odczucia. I tutaj bardziej stawiam na Norwega - może jeszcze nie w przyszłym sezonie, ale w ciągu kilku najbliższych lat będzie w najwęższym gronie faworytów - biorąc pod uwagę jego wiek, to może nawet w ciągu dekady. Pożyjemy, zobaczymy - teraz to takie luźno rzucane myśli. Jeśli chodzi o Teda, to myślę, że paradoksalnie więcej będzie pracował nad szybkościowymi (zwłaszcza SG) niż nad SL, bo śledząc wyniki, chyba więcej punktów może własnie na szybkościowych nałapać - SL jest bardzo mocno obsadzony. Ale wszystko jest możliwe, wszak to Ted Ligety :) No i pamiętajcie, że Marcel już w przygotowaniach do sezonu 13/14 dużo czasu poświęcił na szybkościówki (m.in. przygotowania w tunelu aerodynmicznym) właśnie na wypadek tego, gdyby trzeba było walczyć o punkty do samego końca. Jego przejazd moim zdaniem był bardzo poprawny. Linię miał autentycznie niezłą, więc jest szansa, że chłopak w przyszłym sezonie pojeździ też trochę DH i SG :) Myślę, że tak jak u Pań, u Panów przyszedł czas na jeżdżenie w stylu MHR czy Anki - Alexis, Marcel, Ted czy Hennrik będa musieli wszystko jeździc.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny to był sezon. Gratulacje dla wszystkich którzy jak i bawili się tutaj z nami, jak i walczyli na śniegu. :D Zobaczymy jak się potoczy przyszły sezon. Młodzież ciśnie (Shiffrin oraz Krisstoferson) ale weterani tez nie odpuszczaja (Matt). Także czekamy na sezon 14/15, bynajmniej ja. Wróżka gratulacje za naszą dużą kryształową kule. :D

Dzięki wszystkim za zabawę. Były emocje. :D

Wysłane Tapatalkiem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon sezon i po sezonie. Pierwszy raz APS skończył się 2 tygodnie później iż mój własny, też nowe doświadczenie. :smile:

Ja jednak jak na przyszły sezon obstawiam Teda jak głównego konkurenta dla Marcela (on jakby nie patrzeć jest - będzie faworytem) o ile tylko nie roztrwoni punktów w GS. Mayer za "mało jeździ, Kristoffersen jeszcze młody i do końca nie ustoi z Hirscherem i Felixem w SL i z Ligety i innymi w GS, Pinturault jak nie dostanie straconych przez Ligety'ego pumktów w GS to tez będzie daleko od Wielkiego Kryształu. A co nam przyniesie dekada czy pól dekady to się zobaczy, za dużo wróżbiarstwa. Taka moja paplanina na koniec sezonu:smile:

A dla tych co być może troszkę "zapomnieli" o co w sporcie też chodzi to gorąco polecam obrazki z dzisiejszego GS dziewczyn po ostatnim zjeździe Włoszki, kiedy okazało się, że Ania ma Kryształ za gigant :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnej mowy końcowej...bo dopadła mnie depresja związana z końcem sezonu... co ja teraz będę robić w weekendy???

ehh... oby do następnego sezonu :)

Przypominam, że we srodę o 15:30 na Eurosporcie jest specjalne wydanie magazynu SkiPass :)

Baaardzo się cieszę z kryształowych kulek Ani - będzie pewnie jakaś ładna sesja zdjęciowa, której ROCH nie przegapi :D

Dziękuję JC i ojcowipramatki za organizację zabaw związanych z PŚ i IO :)

Dzięki typowaniu czułam się jakbym to ja stała w bramce startowej :D :D :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee no Wróżka nie powiedzieliśmy jeszcze że to koniec. No ja też się cieszę z kulek Ani :D:D Marcelowi tez się należą gratuluję ;) Wróżka ja teraz w weekendy będę oglądał MotoGp polecam tam mój ulubieniec 9cio krotny mistrz świata Valentino Rossi i spółka :D:D Polecam :D:D

Wysłane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja dodam swoje pięć groszy do zakończonego sezonu APS-13/14

-Marcel Hirscher-nie kwestionowany mistrz tego sezonu,bardzo regularny zawsze zmotywowany na wygrywanie,zasłużenie wygrał dużą kulę i SL

-Ted LIGHETY-mistrz GS na ten rok i kilka następnych lat,musi dodać jeszcze SG,może kilka punktów w SL i napewno powalczy o dużą kulę z Marcelem

-Aksel Svindal-mistrz konkurencji szybkich,DH I SG z początku sezonu rewelacyjne tylko spalił sie na IO i cała para prysła co spowodowało przegraną w generalce

-Kandydaci na sezon 14/15-cała grupa francuzów z Pinturault,Grangem,Missilierem,młodzi gniewni to Krisrofferson,Luka Arni,a zapomniałem dodać jeszcze Mayera i kilku starych wyjadaczy ze szwajcarii

Kobiety:

-Ania Fenninger-w przekroju całego sezonu najlepsza alpejka,bardzo wszechstronna równo punktowała GS.SG I DH-i dla mnie miss za urodę

-Tina Maze-bardzo chmeryczna co niestety pozbawiło ją walki o dużą kulę,ale zawsze walczyła do końca co dało jej medale na IO-DZIEKUJĘ JEJ ZA TO

-Mikaela Shiffrin-ta dziewczyna ma wszystko co jest potrzebne do wygrania dużej kuli na następne sezony,SL nie do pobicia,GS coraz lepiej dużo punktów,trzeba poprawić SG I kula jest jej,a ona ma dużo czasu na poprawę

-Maria Hoefl-Riesch-bardzo,bardzo jest mi żal jej,gdyby nie kontuzja w końcówce sezonu mogła myśleć o wygranej w generalce,paradoksalnie ta kontuzja może być pretekstem do zakończenia kariery

-Lara GUT-siła,wytrzymałość,zawsze przygotowana perfekt do każdej konkurencji,nie powiedziała ostatniego słowa

-Nadzieje na sezon 14/15-cala rzesza narciarek ze Szwecji:Lindel-Vikarby,Pietile-Holmner,Hansdoter one mogą pokazać pazur w nowym sezonie

Oczywiście jest to moje subiektywne spojrzenie na sezon APS 13/14 DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA PIĘKNE CHWILE PRZED TELEWIZOREM i czekam na jeszcze lepszy sezon 14/15 a teraz NA ROWERY PANIE I PANOWIE SEZON SIĘ ROZPOCZYNA:sorrow:TO PO NARTACH,:angel:A TO ZA ROWEREK

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja dodam swoje pięć groszy do zakończonego sezonu APS-13/14

-Marcel Hirscher-nie kwestionowany mistrz tego sezonu,bardzo regularny zawsze zmotywowany na wygrywanie,zasłużenie wygrał dużą kulę i SL

-Ted LIGHETY-mistrz GS na ten rok i kilka następnych lat,musi dodać jeszcze SG,może kilka punktów w SL i napewno powalczy o dużą kulę z Marcelem

-Aksel Svindal-mistrz konkurencji szybkich,DH I SG z początku sezonu rewelacyjne tylko spalił sie na IO i cała para prysła co spowodowało przegraną w generalce

-Kandydaci na sezon 14/15-cała grupa francuzów z Pinturault,Grangem,Missilierem,młodzi gniewni to Krisrofferson,Luka Arni,a zapomniałem dodać jeszcze Mayera i kilku starych wyjadaczy ze szwajcarii

Kobiety:

-Ania Fenninger-w przekroju całego sezonu najlepsza alpejka,bardzo wszechstronna równo punktowała GS.SG I DH-i dla mnie miss za urodę

-Tina Maze-bardzo chmeryczna co niestety pozbawiło ją walki o dużą kulę,ale zawsze walczyła do końca co dało jej medale na IO-DZIEKUJĘ JEJ ZA TO

-Mikaela Shiffrin-ta dziewczyna ma wszystko co jest potrzebne do wygrania dużej kuli na następne sezony,SL nie do pobicia,GS coraz lepiej dużo punktów,trzeba poprawić SG I kula jest jej,a ona ma dużo czasu na poprawę

-Maria Hoefl-Riesch-bardzo,bardzo jest mi żal jej,gdyby nie kontuzja w końcówce sezonu mogła myśleć o wygranej w generalce,paradoksalnie ta kontuzja może być pretekstem do zakończenia kariery

-Lara GUT-siła,wytrzymałość,zawsze przygotowana perfekt do każdej konkurencji,nie powiedziała ostatniego słowa

-Nadzieje na sezon 14/15-cala rzesza narciarek ze Szwecji:Lindel-Vikarby,Pietile-Holmner,Hansdoter one mogą pokazać pazur w nowym sezonie

Oczywiście jest to moje subiektywne spojrzenie na sezon APS 13/14 DZIEKUJĘ WSZYSTKIM ZA PIĘKNE CHWILE PRZED TELEWIZOREM i czekam na jeszcze lepszy sezon 14/15 a teraz NA ROWERY PANIE I PANOWIE SEZON SIĘ ROZPOCZYNA:sorrow:TO PO NARTACH,:angel:A TO ZA ROWEREK

Daro, Szwajcarii z wielkiej litery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnej mowy końcowej...bo dopadła mnie depresja związana z końcem sezonu... co ja teraz będę robić w weekendy???

FORMUŁA 1 !!!!!!!!!

Tam się teraz takie rzeczy dzieją, że głowa mała! Przełomowy sezon nadchodzi! :) :)

NO i obowiązkowo Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn - finał w Katowicach!!!

Także szybko zleci do następnego sezonu Alpejskiego Pucharu Świata :smile:

No i .... nie zapominajcie sprawdzać tematu "Alpejskie Laseczki" w okresie wakacyjnym :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...