Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając sobie kalendarz PŚ i zawody jakie mamy do typowania zauważyłem że na stronie FIS przed kombinacją w Wengen widnieje zjazd który będzie chyba dodatkowo osobną konkurencją zaliczoną do klasyfikacji PŚ? wiadomo później mamy przejazd slalomu i wynik kombinacji, ale z tego co pamiętam za zjazd Panowie też dostaną punkty? i podobna sytuacja jest w Kitz gdzie w kalendarzu jest super-G. Piszę bo można wprowadzić do typowania wtedy gdy jest kombinacja jeszcze zjazd czy super-g, w zależności co zalicza się wtedy do kombinacji. Jeśli się nie mylę to taka propozycja, więcej pkt do zgarnięcia dla nas:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy sprawdzone zostało typowanie z Zagrzebia slalom kobiet pod kątem prawidłowości godzin typowania. Przepraszam, ale za stary jestem, żeby wierzyć w to, że nagle kiedy typowanie nie było zamknięte,ostatni przypadkiem typują tylko czołówkę pierwszego przejazdu.

Bardzo lubię tą naszą zabawę, ale niektórzy sprawiają (to nie pierwsza taka historia), że się odechciewa bawić.

Rozumiem, że niektórzy kiedy zobaczyliby, że w sklepie nie działa monitoring to wyniesliby wszystkie telewizory, ludzie trochę szacunku do siebie wzajemnie!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem swoje typy w poście #476:p

no napisałeś napisałeś.. post z 4 stycznia z 13:21, a 2 przejazd był o 12:45 więc nie wiem po co? skąd mamy wiedzieć że też nie zmieniłeś typów?:) ktoś wcześniej pisał że typy na 8 i 2x10 pkt były na samym końcu a reszta ustrzeliła po 5 a nawet 3 pkt. Chyba tylko JC może to sprawdzić więc mam prośbę żeby zakończyć wszelkie podejrzenia o sprawdzenie jak można, jak nie to gra toczy się dalej i miejmy nadzieję typowania będą zamykane zgodnie z regułami i tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm i co tu teraz zrobić? Zapewne niejednego pokusiło, żeby zmienić typowania :D Chyba najlepiej będzie anulować, nie?

Tutaj mamy sprawę oczywistą, kolega w pewien sposób się jednak zreflektował.

Co do Pinia, jak było nie wiem, ale posty cokolwiek dziwne w temacie.

Generalnie cieszyłbym się jakby JC podał o której kto typował, żeby nie było wątpliwości i niedomówień.

Do tych/tego, którzy sobie postanowili poszaleć proponuję, aby powiedzieli to głośno i przeprosili, żeby nie było niesmaku. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy sprawę oczywistą, kolega w pewien sposób się jednak zreflektował.

Co do Pinia, jak było nie wiem, ale posty cokolwiek dziwne w temacie.

Generalnie cieszyłbym się jakby JC podał o której kto typował, żeby nie było wątpliwości i niedomówień.

Do tych/tego, którzy sobie postanowili poszaleć proponuję, aby powiedzieli to głośno i przeprosili, żeby nie było niesmaku. Pozdrawiam

Doszedłem do tego samego; podkusiło mnie, za co przepraszam społeczność skionline. W zasadzie to zapomniałem typować ostatni slalom mężczyzn i nie jestem na szczycie tabeli, co zmniejsza w pewien sposób wagę występku :mellow: :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu na oglądanie transmisji i obserwowanie zawodników nie typuję w tym sezonie, ale..

jak ktoś zmienia typy w trakcie zawodów to niech się zastanowi czy chce w ogóle do społeczności skionline należeć oszukując innych.

to tak jakby jechać SL i w momencie gdy nie patrzą sędziowie i rywale ominąć 5 bramek i mieć 2 sekundy do przodu na mecie. wstyd :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołana do odpowiedzi-widzę,że jestem druga od końca,jeśli chodzi o czas typowania.Mówię więc jak było,nie wiem czy można to sprawdzić,czy nie. W czasie ostatnich zawodów byłam w pracy i nie bardzo miałam czas i możliwość je śledzić.Normalnie,jak mogę to oglądam. I jak znalazłam wolną chwilkę to weszłam na stronę typowań i przez pomyłkę i pośpiech zaznaczyłam: zmień typowania. Zostawiłam je bez zmian,ale godzina się zmieniła.Mam nadzieję,że zmiany też się zapisują i można to sprawdzić.Tyle.Kto nie wierzy,trudno. Typowanie jest dla mnie niezłą zabawą,zwłaszcza,że robię je często z podpowiedziami mojej 10-letniej córki,która ma niezłe oko dla wyczynów alpejczyków,a szczególnie alpejek. I zajmuję tak odległe miejsce,że te kilka punktów naprawdę nic nie zmienia,oprócz ewentualnego niesmaku dla samej siebie.Czyli jak dla mnie-gra nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołana do odpowiedzi-widzę,że jestem druga od końca,jeśli chodzi o czas typowania.

Ale chyba w typowaniu SL panów z Zagrzebia który jeszcze nie jest podliczony, a tu nam chodzi o SL pań, też kiedyś wszedłem w zmianę typowań ale w końcu zostawiłem jak było i później w typowaniach byłem na końcu. Ale godziny były ok. Rozchodzi się o błąd systemu który nie zablokował godziny co spowodowało że np piotrek96 zmienił typy co przyznał więc szanujmy to. Sam miałem kiedyś sytuację że typowałem po przejeździe paru zawodniczek, akurat wyszło tak że te które typowałem nie pojawiły się na trasie jeszcze, ale reguły są, użytkownicy forum byli za anulowaniem moich typów, rozumiem, typowałem i walczyłem w kolejnych zawodach i tak myślę że trzeba bawić się dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorosłe chłopy a jak dzieci...była chyba niepisana zasada typowania do północy dnia poprzedzającego zawody, po co wchodzić i zmieniać na 5 min przed startem a potem tłumaczyć, że typowani zawodnicy jeszcze nie jechali ?

To zabawa a nie walka o puchar wójta ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że akurat czołówka typujących jest na tyle ambitna, że takich praktyk nie uskutecznia. Tym, którzy dopuścili się tego występku wybaczam, nie czuję się urażony, chętnie dam (myślę, że nie tylko ja) drugą szansę :) Każdy się może pomylić. Nie obchodzi mnie czy to była zwykła pomyłka czy było to zrobione z premedytacją. Nie jest to istotne. Możecie nam teraz wcisnąć dowolną ściemę-nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. jag24 napisała 'tyle. Kto nie wierzy, trudno' - dokładnie, nie wazne , co napiszecie, jak się będziecie usprawiedliwiać, bo część Wam i tak nie uwierzy. Nie jest sztuka popełniać błędy. Sztuką jest przeprosić i uważać, żeby więcej ich nie powtarzać. Ja wierzę w to, że był to zwykły wypadek przy pracy/nieporozumienie. A jeśli ktoś robi takie rzeczy celowo, to sam wystawia sobie ocenę. Ja na taką osobę patrzę z politowaniem i najnormalniej w świecie jest mi jej żal. Także piotrek96 przyznałeś się sam, zanim do tego doszliśmy (pewnie po wyglądzie JC wszystko byłoby jasne) i ja to szanuje. Życzę Ci powodzenia w kolejnych typowaniach i trzymam kciuki za nas wszystkich, bo jak mówi przysłowie okazja czyni złodzieja - ich pewnie brakować nie będzie, a im dalej w sezon, tym pokusa będzie większa. Toteż spinamy 4 litery i działamy, a wszystko w duchu fair play! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorosłe chłopy a jak dzieci...była chyba niepisana zasada typowania do północy dnia poprzedzającego zawody

Nie przypominam sobie o takiej zasadzie bo zawsze można było wrzucić typy do godziny przed startem. Np ja obstawiam dziś cały weekend, a są pewnie tacy co robią to w sobotę o 7 rano więc szanse powinni wszyscy dostać i tak jest choć czasem typowania się blokują o północy. Także bez spinki już i kolejny weekend przed nami, rano na narty a później narty przed TV, gigant w Adelboden nie wiem jak Wy ale dla mnie obowiązkowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu na oglądanie transmisji i obserwowanie zawodników nie typuję w tym sezonie, ale..

jak ktoś zmienia typy w trakcie zawodów to niech się zastanowi czy chce w ogóle do społeczności skionline należeć oszukując innych.

to tak jakby jechać SL i w momencie gdy nie patrzą sędziowie i rywale ominąć 5 bramek i mieć 2 sekundy do przodu na mecie. wstyd :).

Ująłeś sprawę dosyć dosadnie, masz rację. Rezygnuję z dalszego typowania, żeby nie było niesmaku lub zastrzeżeń. Mam nadzieję, że ten krok rozwiąże sprawę i zwróci mi częściowo honor. :wink:, bo do społeczności skionline chcę należeć :)

Życzę dobrych emocji podczas oglądania i typowania :happy:

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ująłeś sprawę dosyć dosadnie, masz rację. Rezygnuję z dalszego typowania, żeby nie było niesmaku lub zastrzeżeń. Mam nadzieję, że ten krok rozwiąże sprawę i zwróci mi częściowo honor. :wink:, bo do społeczności skionline chcę należeć :)

Życzę dobrych emocji podczas oglądania i typowania :happy:

Pozdrawiam

Według mnie, zrobiłeś już tylko ile mogłeś w kwestii przyznania się i jeżeli chcesz dalej się bawić to nie ma przeciwwskazań, sprawa zamknięta, masz nauczkę na przyszłość i tyle, nikt wyrzutów robić tobie nie będzie. Jutro według mnie najciekawsze zawody w sezonie, więc do typowania i oglądania!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo widzę, że co niektórzy podeszli do zabawy bardzo ambitnie. A więc, JC czy jest możliwość sprawdzenia o której puściłem swoje typy? Jeżeli tak proszę o sprawdzenie i w miarę możliwości wyrzucenie logów.

Jeśli to możliwe, jeśli nie w takim układzie zrezygnuje z dalszej "zabawy" gdyż co niektórzy poczuli się przeze mnie oszukani jak myślę.

A myślałem, że będzie fajna zabawa, ale się znów przeliczyłem no cóż takie życie.

Życzę wszystkim typującym zawsze maksów w typowaniu.

Dziękuję za dotychczasową "zabawę" i pozdrawiam

Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...