Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typuj wyniki Pucharu Świata


ziom10

Rekomendowane odpowiedzi

No szczerze to nie wiedziałem że taka narciarka wogóle śmiga w pucharze a z męskiego zjazdu w Kitzbuhel zrobili cyrk... toż to nawet SG nie był! Minutę jeździli a z tego pokazywali 40 sek. ale emocje były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to nie wiedziałem że taka narciarka wogóle śmiga w pucharze a z męskiego zjazdu w Kitzbuhel zrobili cyrk... toż to nawet SG nie był! Minutę jeździli a z tego pokazywali 40 sek. ale emocje były

Widzę Cię Jasiek oczami wyobraźni jak wleczesz się we mgle po trasie zjazdu PŚ w Kitzbuhel i nagle mija Cię Edit Miklos....:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Cię Jasiek oczami wyobraźni jak wleczesz się we mgle po trasie zjazdu PŚ w Kitzbuhel i nagle mija Cię Edit Miklos....:laughing:

No masz rację... pewnie by tak było ale to chyba żaden obciach! czy nie :confused::

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej... a Ty szybciej? to może sprawdzimy się na trasie...

PS. Choć jak to mówił ten od słoni... "z kobietą wygrać żaden honor a przegrać wstyd po wsze czasy!"

PS2. Hanibal znaczy... ten on od słoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej... a Ty szybciej? to może sprawdzimy się na trasie...

PS. Choć jak to mówił ten od słoni... "z kobietą wygrać żaden honor a przegrać wstyd po wsze czasy!"

PS2. Hanibal znaczy... ten on od słoni

Na trasie mówisz Janusz, zapraszam do Zieleńca 31.01.2015.godz.11.00,"Zjazd na krechę"póki co:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie mówisz Janusz, zapraszam do Zieleńca 31.01.2015.godz.11.00,"Zjazd na krechę"póki co:smile:

Dzięki za zaproszenie ale... w tym czasie to mam inne plany! (i co prawda nie lubię rywalizacji... zawodów... tyczek... bo jeżdżę dla przyjemności! i tak na prawdę to mnie osobiście jara jazda "jak mogę założyć pierwszy ślad na świeżutkim śnieżyku... najlepiej poza trasą) ale wiesz kiedyś miałem FOTĘ na głównej stronie PKL (sory wiem żaden szacun... ale to taki epizod na mojej ukochanej trasie w Polsce --> SZCZAWNICA-PALENICA I) teraz czekam tylko na warunki... i 15 dni na ukochanej słowacji! :biggrin: :applause: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie ale... w tym czasie to mam inne plany! (i co prawda nie lubię rywalizacji... zawodów... tyczek... bo jeżdżę dla przyjemności! i tak na prawdę to mnie osobiście jara jazda "jak mogę założyć pierwszy ślad na świeżutkim śnieżyku... najlepiej poza trasą) ale wiesz kiedyś miałem FOTĘ na głównej stronie PKL (sory wiem żaden szacun... ale to taki epizod na mojej ukochanej trasie w Polsce --> SZCZAWNICA-PALENICA I) teraz czekam tylko na warunki... i 15 dni na ukochanej słowacji! :biggrin: :applause: :biggrin:
A ja muszę uzbroić się w aparat foto...i wiem że w Zieleńcu będzie super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak... jak co to proszę wrzuć FOTY! pewnie będziecie się fajnie bawić! życzę szczerze i czekam na FOTOreportaż! weź przykład z Johnnego http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19832-Ch%C5%82opok-na-Chopok

Pozdrawiam serdecznie a jak startujesz no to powodzenia!

Janusz

dziękuję Janusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to nie wiedziałem że taka narciarka wogóle śmiga w pucharze a z męskiego zjazdu w Kitzbuhel zrobili cyrk... toż to nawet SG nie był! Minutę jeździli a z tego pokazywali 40 sek. ale emocje były

Edith Miklos nie jest mało znana. Inna sprawa to , że to jej pierwsze podium Pucharu Świata. W ubiegłym roku podczas zjazdu w Crans-Montana była 5. Na Igrzyskach Olimpijskich w Sochi w zjezdzie była 7. Pierwsze punkty Puchar Świata zdobyła już w 2005 roku (kiedy my będziemy mieli takie sukcesy?). Już jako juniorka na Mistrzostwach Świata Juniorów miała 5-6 miejsca. Karierę zaczynała jako Rumunka. Urodziła się w Rumuni(Transylwania-strach się bać). Po kontuzji kolana i operacji ACL wypiął się na nią Rumuński Związek Narciarski ( skąd my to znamy?) i szybko dostała obywatelstwo węgierskie ( należy do mniejszości węgierskiej w Rumuni). I jej kariera jak widać nabrała rozmachu !!!! Brawo - tak trzymać Edith!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze to nie wiedziałem że taka narciarka wogóle śmiga w pucharze a z męskiego zjazdu w Kitzbuhel zrobili cyrk... toż to nawet SG nie był! Minutę jeździli a z tego pokazywali 40 sek. ale emocje były

Trochę z historii Kitzbuhel... Aż kolana i nie tylko bolą... :eek:

[video=youtube;dvL46APZzMY]

To były piękne czasy ! Dzięki za przypomnienie. Łza się w oku kręci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...